Setkání Minimodel.cz 2018 - Znojmo /Modelbraní 9. 6/

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Setkání Minimodel.cz 2018 - Znojmo /Modelbraní 9. 6/

Příspěvek od Tomas »

Info ze skupiny i zde:

Setkání Minimodel 2018:
varianta a) Jsme zváni opět do Znojma, termín by měl být 9. 6. (výstava - sobota). Mj. budou od Slávka - pořadatele, připraveny tipy na návštěvu atrakcí (muzeum techniky, hrad atd. v Rakousku). Konkrétní program je samozřejmě na nás. OFICIÁLNĚ

varianta b) 21.-23. 9. - Modelářský svět 2018 - mezinárodní soutěžní výstava papírových modelů, Brno, pořádá Betexa v Technickém muzeu. Akce nahrazuje Kyjov. Jsme zváni, možnost prezentace Minimodelů na prakticky neomezeném prostoru, dobré zázemí, možnost mít nějaké vlastní akce, soutěže, vítán např. workshop atd. Podmínkou poskytovatele prostor (Technického muzea) je mít na stole modely až do oficiálního ukončení akce - neděle odpoledne, z důvodu, že budou akci propagovat i pro běžné návštěvníky. Lze řešit tím, že modely pak uschová u sebe Betexa nebo já pro ty, co by museli odjet dříve. AKCE SE KONÁ, JSME VŠICHNI ZVÁNI OD POŘADATELE, kdo bude chtít a moct vystavit modely na celý víkend, ozvěte se pak (info pak i ve Znojmě přímo od pořadatele alias Tomáše z Betexy)

varianta c) - z mé strany není a nebude jiný návrh, pokud někdo něco má, ať včas dá vědět sem. Nejpozději po Lužánkách se musí vybrat kde bude oficiální akce a zajistit věci jako ubytování apod. Zajišťuji pouze v případě těchto dvou variant. Je možné udělat oficiálně i obě akce.
mbactros
Příspěvky: 1004
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Re: Setkání Minimodel.cz - místo ??? 2018

Příspěvek od mbactros »

Za mna nasu akciu minimodel spojit so Znojmom a ucast v Brne standardne kto chce sutazit...
Lubo-mbactros-BUCOBOX
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Re: Setkání Minimodel.cz - místo ??? 2018

Příspěvek od jyrka »

Já jsem také pro Znojmo. A Brna příští rok možná obě dvě :-)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání Minimodel.cz - místo ??? 2018

Příspěvek od František »

Milá rodino Minimodel.cz, tímto vás zvu na setkání u mne v mé domovině od . Ubytovaní je zajištěno v Penzionu 24.5 - 27.5.2018 v Penzion Zvoneček http://www.penzionzvonecek.cz, cena je prozatím 580,-- na noc, vč. snídaně. Pokud nás bude více cenu nám upraví.

Jedná se setkání, ne o výstavu, ale modely můžeme sami pro sebe vystavit, není to problém :D , je to zaměřeno na setkání a pokecání v rodinném kruhu. Mám pro vás připravené výlety do okolí, takže poznáte moje rodné město a okolí.

Prosím dejte mi vědět kolik mám zajistit míst k ubytování prosím o co nejdříve, Děkuji

účast přislíbil František Kováčik, Kamil a samozřejmě já :D

Výlety
Mariina vyhlídka
Pravčická brána
Dolský mlýn
Prohlídka Hřensko Hasiči
Soutěsky Hřensko - Edmundova a Divoká Soutěska
Tiské stěny
Děčínský Sněžník
Pastýřská stěna - Děčín
Kvádrberk - Děčín
Podzemní letecká továrna za 2sv. války Rabštejn Jánská
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání Minimodel.cz - místo ??? 2018

Příspěvek od Tomas »

Ubytování na setkání v rámci Modelbraní ve Znojmě - uzavírám v neděli 20. 5. večer.

Eviduji ty, co napsali na příslušném místě na FB, dále Pavel Běhal, Jirka Vavříček.

Pokud někdo ještě další, kdo se neozval tam, tak poslední možnost. Pak si každý vyřizuje sám. Penzion nad Dyjí (rekonstruované koleje pro studenty) jako loni, cena do 500 Kč, letos bohužel bez snídaní (možno někde ve městě nebo využít kuchyňku, nevím ale co přesně tam všechno je k dispozici, případně za rohem je Shellka se Stop shopem myslím).

Místo konání, popis akce atd. v podstatě jako loni.

Pro případné dotazy jsem k dispozici až od sobotního večera, přes den jsme pryč, ale k netu se občas dostanu.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání Minimodel.cz 2018 - Znojmo /Modelbraní 9. 6/

Příspěvek od Tomas »

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“