Výstava papírových modelů Dvůr Králové - 1. - 2. června 2013

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Výstava papírových modelů Dvůr Králové - 1. - 2. června 2013

Příspěvek od František »

Už se nemůžu dočkat :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Obrázek
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 810
Registrován: 14.11.2008 16:17
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od kamil »

Tak to abych pomalu začal připravovat modely. Už se těším
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Kdyby jel někdo do DK v pátek vlakem nejspíš dopoledne/kolem oběda ve směru Brno - Pardubice - HK - DK, tak se mi může ozvat a kus cesty jet třeba zároveň. Přesnější čas pak upřesním, ale chtěl bych v pátek dorazit nejpozději po obědě/brzy odpoledne.

Kdo má zájem o dovezení modelů z eshopu, ať se ozve, ušetříte za poštovné ;-)

Těším se do DK
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Tak jsem si myslel že letos dorazím,ale bohužel jsem po operaci kolene takže z toho nic nebude :cry:
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Aktualizován plakát, doplněno info o sobotní doprovodné výstavě Monti Systém a otevírací době v pátek, kdy je primárně otevřeno kvůli školním kolektivům, ale nechalo se to i na odpoledne pro ty, co nemohou o víkendu.
Hlavní program a nejvíce modelů bude k vidění tradičně v sobotu.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Do samostatné soutěže můžete přihlásit i modely FIREBOX všech verzí - tištěné z ABC, vydané samostatně, PDF modely z eshopu, limitované verze získané např. jako ceny atd.

Bez rozlišení měřítek.

Kategorie dospělí (senioři) a mladší modeláři. V případě většího počtu modelů u juniorů/dětí bude ještě dále rozděleno dle věku.

Vyhodnocení v sobotu odpoledne spolu s dalšími kategoriemi, Frantu Sochora letos v DK zastupuji já, bohužel nemůže dorazit. Připraveny budou nějaké ty Firebox ceny, jak je již zvykem (možná i ta Tatra 805 v 1:100 po které je teď docela sháňka).

Přejímka modelů do soboty 11h, kontaktujte některého z pořadatelů či mě.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Soutěžní kategorie 1:100 a další - program, vyhlášení:

Sobota 1. 6. 2013

od 14:30 Vyhlášení výsledků kategorií:
  • Nejlepší model z ABC do ročníku 40 (bez rozlišení dalších kategorií, věkové rozlišení pouze v případě dostatku modelů u juniorů/žáků).

    9. kolo autorské soutěže o nejlepší Minimodel 1:100 (téma Dakar - kdo ještě neposlal podklady na mail, tak má nejvyšší čas!) - pouze vyhlášení, soutěž je již uzavřena

    TOP 3 Minimodely 1:100 na základě hodnocení poroty ze všech vystavených v sobotu dopoledne. Modely, které soutěží v jiné kategorii, se do tohoto hodnocení nepočítají /kategorie nevyhlášena/

    FIREBOX soutěž - Zajišťuji já - zastupuji Fandu Sochora včetně vyhodnocení (senioři / junioři)

    BUCEK PAPER MODELS - Zajišťuje Filip Fífa Budinský jako autor

    FDS Model soutěž - Zajišťuje František Frenkye Kováčik jako autor

    Poděkování hostům apod.
Podrobnosti ke kategoriím jsou na foru nebo u jednotlivých vyhlašovatelů - dotazy viz kontakty níže.

Neděle 2. 6. 2013
  • 13.00 - Vyhlášení soutěže modelů v dětských kategoriích na základě diváckého hlasování (rozdělení dle věkových kategorií do 9, 12 a 15 let, libovolné modely všech druhů a měřítek).

    TOP 3 "Velké modely" (vše mimo Minimodelů včetně architektury apod.) senioři na základě diváckého hodnocení.
Zajišťuje Mi-Ro jako pořadatel


Modely je možné přihlásit do soboty cca do 10:30 (či v pátek během dne), vždy kontaktujte na místě někoho z pořadatelů. Dle počtu modelů v jednotlivých kategoriích může být na místě provedeno rozdělení či sloučení věkových kategorií. Ve všech kategoriích může cenu získat vždy jeden model od daného modeláře, další se v hodnocení přeskočí.

Připraveny budou diplomy a ceny, v kategorii ABC se soutěží u dospělích o Zlatou knihu vystřihovánek, kterou spolu s dalšími cenami věnoval internetový obchod s modely Darebáček.cz http://www.darebacek.cz. Další ceny věnují členové Minimodel.cz a vyhlašovatelé jednotlivých kategorií. Všem děkujeme.

Na místě budou k zakoupení modely a omalovánky Betexa pro malé modeláře a modelářky, modely Firebox i modely větších měřítek. Je možné si také objednat skladové modely z našeho eshopu k převzetí do DK a neplatit tak poštovné (do čtvrtka 20 hodin).

Případné dotazy apod. směřujte prosím na pořadatele Michala Rozínka (viz plakát) nebo na email minibox@centrum.cz či telefon 737 22 66 04


Obrázek
Naposledy upravil(a) Tomas dne 03.06.2013 22:09, celkem upraveno 1 x.
mbactros
Příspěvky: 1005
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Nazdar kamarati! Sedim doma a je mi smutno. Tym je povedane asi vsetko. Krasne zazitky so super ludmi, samozrejme dakujem Michalovi a dalsim za celu organizaciu. Dalsie podrobnosti, fotky, rozposielanie e-modelov a dalsie veci budu postupne nasledovat.

P.S. Dufam, ze vam to tam s tou vodou narobi co najmensie skody, ake sa daju, myslim na vas.
Lubo-mbactros-BUCOBOX
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Děkuji za všechny bonusové modely a těším se na další ročník :D .

Dvůr Králové (zatím) ochránila přehrada Les Království, spíš jestli se všichni dostali v pořádku domů.
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Ďakujem za nadherne dni v DKnL bolo to super a teším sa na ďalšie stretnutie Minimodel teamu
Uživatelský avatar
kinza
Příspěvky: 101
Registrován: 12.09.2011 22:37
Bydliště: Roveň u RK

Příspěvek od kinza »

na výstavu ve Dvoře a setkání s Vámi jsem se moc těšil, bohužel pracovní povinosti mi nedovolili se zúčastnit :( , snad příště.
Kinza - Petr: moje galerie
rozestavěné: T-162 4x4 dakar, T-815 6x6 GTC, T-815 4x4 nt
v přípravě: T-815 4x4 nt, T-815 6x6 nt
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 810
Registrován: 14.11.2008 16:17
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od kamil »

I já děkuju za super setkání a jsem moc rád,že se nás schází tak prima skupina lidí a hlavně Michalovi za dobře zorganizované setkání. Už nyní se těším na další ročník.
Jyrkovi moc děkuju za rychlý odvoz domů. Naštěstí bylo jen trochu vody ve sklepě a pohroma byla rychle uklizená
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od jyrka »

Také se mi ve Dvoře moc líbilo, setkání s perfektními lidmi se doufám bude příští rok opakovat! Michalovi dík za přípravu a ubytování. Kamile, jsem rád, že jsi tam měl jen trošku vody, soused, kterého jsme viděli kousek před Tvým barákem to měl určitě horší.
Fífa Bůček
Příspěvky: 89
Registrován: 02.04.2012 17:27
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Fífa Bůček »

Taky chci poděkovat za super výstavu se super lidmi. A na příští ročník už se nemůžu dočkat. Doufám že příští rok nás bude ještě víc.
Bucek Paper Models
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“