Výstava papírových modelů Dvůr Králové - 30. - 31. 5. 2014

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

daniel
Příspěvky: 25
Registrován: 19.04.2006 15:29
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od daniel »

Tomas: Ted už tomu rozumím - děkuji za vysvětlení a trpělivost se mnou :) a přeji at se akce podaří ve všech směrech

8)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Upraveny propozice u FDS Soutěže - rozděleno na kategorie American Series a modely Tatra.
Čili 2x TOP 3 modely.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

UBYTOVÁNÍ DK - prosím pokud chtěl někdo ubytování v Hotelu Centrál a není zde uveden, ať mi napíše přes zprávy nebo email: Míra, Jirka Abel, Tomáš Darebník, Martin Falta, Pavel Palma, Frenkye, Lubo, Franta, Fífa, Skrlub, p. Kusý, Kamil Štol 2x, M. Benda. Případně pokud někdo odpadl a nebude ubytování chtít. Co nejdříve, děkuji.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Pro soutěžní kategorie Minimodelů je třeba vyplnit přihlášku, zde je ke stažení, můžete si ji vyplnit předem a ušetřit trochu času. Samozřejmě bude k dispozici i na místě.
Na formuláři jsou 4 ks, v případě tisku PDF souboru nastavte tisk na šířku a dle skutečné velikosti.

Pokyny k vyplnění na přihlášce, kategorie dle pokynů na foru. Pro soutěž FDS není přihláška potřeba.

Případné dotazy na místě při přihlášení modelů.

PDF: http://www.minimodel.cz/pictures/prihlaska.pdf

XLSX: http://www.minimodel.cz/pictures/prihlaska.xlsx

mbactros
Příspěvky: 1005
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Tak kamarati, bezpecne navrateni domov, spat to islo rychlejsie, ziadne obchadzky a minimum kamionov, nedela... Na fotky dnes uz nemam sil, hned, ako ich spracujem, zavesim odkazy.

Boli to uzasne stravene 4 dni v kruhu skvelych ludi, vsetkym Vam dakujem, drzte sa. :wink:
Lubo-mbactros-BUCOBOX
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od jyrka »

Ľubo, také děkujeme Slovenské sekci za příjezd. Bylo to super :-)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Prosba ohledně výsledků soutěží Minimodel.cz ve Dvoře Králové - papír s výsledky se mi při balení někam zatoulal, takže bych chtěl požádat, kdo se umístil, zda by byl tak laskav a do zprávy / emailu / ICQ mi napsal údaje z diplomu (Kategorie + Jméno + místo). Modely to už si pak přiřadíme z fotek či z lístků. DĚKUJI! Výsledky soutěže o Nej... model komunální techniky mám a stejně tak mám výsledek kategorie Velkých Fireboxů u dospělých, to si pamatuju :-)))
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Ďakujem všetkým z Minimodel teamu za super stretnutie v Dvůr Králové nad Labem, bolo to super. A ďakujem za ocenenie.
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

mbactros píše:Boli to uzasne stravene 4 dni v kruhu skvelych ludi, vsetkym Vam dakujem, drzte sa.
My to ten rok nějak vydržíme, hlavně jestli pro Tebe měla akce smysl :wink: .
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Děkuji všem zůčastněným ve Dvoře za bezvadně strávený víkend. Jen to budu muset ještě nějak dospat :)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

PS: Na foru už se pracuje dodám za Pitrise
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Jo dělám na tom, rád bych to převedl tento týden. Bude i plugin na postimage, co chtěl Lubo :). Akorát vybírám nějaký styl, zatím se mi nějaký vyloženě hezký nepodařilo najít. Krom těch základních uvažuju o tomhle http://demo.phpbb3styles.net/Avalon+Blue Kdyby někdo věděl o nějakém pěkném, dejte mi prosím vědět.
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 810
Registrován: 14.11.2008 16:17
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od kamil »

I já se připojím s poděkováním- Skvěle strávený víkend s prima partou stejně potrefených lidí. :)
mbactros
Příspěvky: 1005
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Tak kamarati,

velmi pekne fotky od kazdeho z Vas, dnes som nahodil aj ja svoje, par sa ich podarilo.

Chcel by som Vam tu toho tolko popisat, ale nejako tie pismenka, to nie je ono. Bol to skratka skvely predlzeny vikend, kedy som si vyborne oddychol a stretol partu uzasnych kamaratov. To, co pre mna znamenate, som sa snazil vyjadrit co najvrucnejsim a pevnym stiskom ruk pri luceni. Dufam, ze ste to vycitili.
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Souhlasím s Lubem, asi bych to líp nenapsal, díky.


Nicméně jsem slíbil nějaké oficiální shrnutí (v novinách asi letos nebudeme Michale?), tak se o to krátce podělím i s dalšími, kdo v DK nebyli nebo nemohli být. Případně požádám o doplnění, protože jsem přijel v pátek a na místě to žilo už od čtvrtku večer :-) Samotné fotografie najdete zde viewtopic.php?t=1180 , je tam asi opravdu úplně všechno ;-)

Nejprve bych ještě jednou rád poděkoval všem, kdo se podíleli na organizaci a průběhu výstavy (Jana, Pavel, Michal a mnozí další vaši příbuzní, děti či známí) a hlavně setkání Minimodelářů, o které jde především a to již 5. rokem.

Poděkování si samozřejmě zaslouží sponzoři, kteří poskytli ceny jako pro dětské soutěže tak pro dospělé - Pivovar Tambor Dvůr Králové, AC Boom s.r.o. - Subaru a Citroen, Papírnictví na pěší zóně - Revoluční 72 Dvůr Králové, Hračky Wiky - nám. TGM 39, Kores Praha a za vytvoření velmi příjemného zázemí zejména personálu Hotelu Central, kde i paní ředitelka získala od Minimodel Teamu ocenění v sobotu večer.

Samozřejmě chci poděkovat všem z Minimodel.cz Teamu a také modelářům, kteří přijíždějí v sobotu mnohdy z daleka, aby se podívali co je u nás nového a alespoň chvíli jsme si popovídali i jinak než "elektronicky".

Speciální poděkování patří všem, co se v neděli vydali do Vysokého Mýta instalovat modely na výstavu do tamnějšího muzea (kdo ještě neví tak pozvánka a info zde: viewtopic.php?t=1181 ) a samozřejmě všem co na poměrně dlouhou dobu zapůjčili své modely pro tuto výstavu.

To by asi stačilo, protože nejsem na soutěži Miss čehokoliv, tak děkovačku za světový mír a práva zvířátek dělat nemusím. I když abychom za pár let nedělali i Miss Minimodel :-)

-----

Jinak to bylo moc fajn, v rámci možností to proběhlo dobře, do hotelu jsme se nakonec také nějak naskládali ;-) bowling jsem nečekaně i vyhrál a po prázdninách / dovolených pak pořešíme jakou formou proběhne setkání příští rok a také kde. Jak jsme zjistili, samotná výstava je sice hezká, je opravdu super vidět tolik Minimodelů takto pohromadě, ale je otázka, zda vynaložené úsilí a prostředky stojí za to, aby se přišlo podívat cca 300 lidí (aspoň takovou návštěvnost mi sdělil Michal), z toho ještě můžeme s klidem odečíst školy a část modelářů, kteří by za námi (doufám) dorazili i na jiné místo či akci. Takže jsme odhadem někde u 150 možná o něco málo více lidí z řad "veřejnosti", což je na dvoudenní akci myslím si málo i přes velmi slušnou propagaci. Druhou věcí je zvolený termín který vyšel na Den dětí, kdy rodiče navštěvují s dětmi spíše větší akce. Jak jsme se již předběžně dohodli, termín projde změnou v každém případě (nejpíše o týden dozadu), ostatní je otevřené.
Nechte si to každý projít hlavou a budeme společně řešit po prázdninách.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“