Paralelní stavba

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

fotky jsou tady:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


BTW, v budoucnu mozna jeste jednu nebo dve slepim, ale v dohledne dobe planuju spise slepit ty volhy, Kra3 v uprave od Le6na, a to co vyjde v dalsi paralelce - at uz T141 nebo Kenworth.
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Coloneli, parada. Skoda snad jen tech neprofilovejch kol. Ja osobne bych uz asi tu samou nelepil, ledazeby to byla jina verze (treba sedej Wehrmacht, nebo zelenej rusak s rudou hvezdou a napisem Za Stalina!, nebo treba omlacenej stroj ze SNP).

Jinak na ten Kra3 v uprave od Leona sem taky zvedavej :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

ja mam bohuzel zlozvyk, ze jsem schopny sbirat i stejne veci, takze dve identicke tatrovky mi nejenze nevadi, ale naopak mi delaji obrovskou radost, a treti stejna by mi jen rozsirila sbirku...
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Colonel32 píše:ja mam bohuzel zlozvyk, ze jsem schopny sbirat i stejne veci, takze dve identicke tatrovky mi nejenze nevadi, ale naopak mi delaji obrovskou radost, a treti stejna by mi jen rozsirila sbirku...
Nj, tak treba az budes delat ty dalsi, tak i s profilovymi koly a stojankem :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

to by prave zkazilo dojem, ze ta posledni neni stejna jako ty puvodni...

ale kola nejsou pridelana na pevno, takze pokud te to uspokoji, tak nekdy v budoucnu jim ta profilovana muzu vsem udelat...
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Colonel32 píše:to by prave zkazilo dojem, ze ta posledni neni stejna jako ty puvodni...

ale kola nejsou pridelana na pevno, takze pokud te to uspokoji, tak nekdy v budoucnu jim ta profilovana muzu vsem udelat...
Tak to uz nechapu vubec, naco jsou ti tri stejny modely... Ledazebys s nima kseftoval jako ja kdysi - slepenej za neslepenej. Proto ted nemam krom tech par novejch kousku nic slepeny (zato temer vsechno co vyslo neslepeny :)))
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Tak jsem mírně pokročil
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

BUDULMANE: Paradni kola! Konecne si s tim nekdo vyhral :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
mikyno12
Příspěvky: 83
Registrován: 04.02.2007 17:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyno12 »

aby ste nepovedali ze na vas kaslem.......

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Mám dotaz: rezervní kola jsou přilepena přímo na spodek korby nebo tam je ještě nějaký mezikus?
Uživatelský avatar
petanus
Příspěvky: 37
Registrován: 21.06.2006 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petanus »

Tak jsem se dnes rozhodl, že Tatru konečně dodělám. Měl bych se stydět jak dlouho jsem na ní ani nešáhl :oops:
Jinak se lepilo vcelku dobře, žádné problémy nebyly. Jen mi jako vždy daly zabrat kola. A obruče na sudech, uff.
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

petanus píše:Tak jsem se dnes rozhodl, že Tatru konečně dodělám. Měl bych se stydět jak dlouho jsem na ní ani nešáhl :oops:
Jinak se lepilo vcelku dobře, žádné problémy nebyly. Jen mi jako vždy daly zabrat kola. A obruče na sudech, uff.
Gratuluju, model se ti povedl na vytecnou! Doufam, ze sis stavbu uzil a zes na mne moc nenadaval :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Hotovo (sice jsem nesplnil podmínky paralelky ale já jsem spokojen)
Do sudů a beden se mi nechtělo. Kvalita lepení je mizerná, retuš ještě horší ,no prostě můj standart :D
Obrázek


Už se těším na tu T141 :D :D
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

jsem pro
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: blazen620

Příspěvek od František »

blazen620 píše:
Richi píše:Model je namalovany :) a je u mne v PC :) pripraveny na betastavbu s funkcnou mechanickou rukou :)
Ak chceš tu betu zlepiť tak mi to možeš poslať na mail blazen620@centrum.sk
Když chceš dělat beta stavbu musíš ukázat jak lepíš, zatím jsem od tebe nic neviděl, proč by si měl pak vybrat autor tebe na stavbu modelu, který se musí vyzkoušet. Beta stavba neznamená je model sestavit, ale i řádně vyzkoušet a to chce zkušenosti. Já u "starších autorů" vím jak autor již model navrhuje (FDS, Mi-Ro aj.) ale i u stavby se ptám jak to má správně vypadat, někdy i musím díl vyřezat ven protože je špatně navržený nebo jsem autora nepochopil je to zkušenostech, které pak můžeš dát do služeb jednotlivých autorů, kteří ti dají důvěru ke stavbě jejich unikátních výtvorů.

Neber to ve zlém, ale já být v těle autora, tak bych si před svěřením zkušebního modelu novému modeláři ověřil zda má na to aby model dal dohromady. U tvých 14 příspěvků nic není jen reakce v tématech. Jestli máš nějaké fotky postavených modelů tak je poskytni rádi je uvidíme. Sorry, ale musel jsem . :?
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“