TVORBA: Jak vytvořit model?

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

TVORBA: Jak vytvořit model?

Příspěvek od modelar »

Zdravím.
Nemohl by někdo vysvětlit jak tvořit vlastní miniboxy přímo na nějakém modelu :?:
Že by ukázal jak tvořit kousek po kousku?
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

no, primarne by bylo potreba vice autoru jako je darktower. Kteri pokud musi, tak si umi v nejakem vektorovem programu udelat model sami, ale pokud nemusi, tak jen vezmou photoshop a cizi model, a pak zkousi jake graficke vychytavky by se na tom daly jeste udelat.
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Když je řeč o vektorových programech, jaký je postup při tvorbě modelu v Corel Draw 8.
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

A jaký program se na to nejlépe hodí?
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

No kazdymu co je mu blizke. Nekdo dela v Corelu, nekdo v Illustratoru (vektory) jini v Paintshopu, Photoshopu nebo Malovani (bitmapy). Ja bych doporucoval osvojit si i nejaky vektorovy program (nakresleni zakladnich tvaru dilu) i bitmapovy pro finalni grafickou podobu....
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Vojta píše:Když je řeč o vektorových programech, jaký je postup při tvorbě modelu v Corel Draw 8.
Kreslím v Corelu 12 chce to trochu cviku učil jsem se s tím dobře dva měsíce než jsem něco vypotil a pak trvalo dlouho než jsem to vypiloval tak aby se to dalo použít dneska už to mrskám . Jde o to pořádně promyslet jak dané obrazce na sebe skládat aby vzniklo to co chceš . Navíc musíš myslet na to že když chceš mít plochu barevnou musí být obrazec uzavřený . :wink:
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

petr.truck píše:
Vojta píše:Když je řeč o vektorových programech, jaký je postup při tvorbě modelu v Corel Draw 8.
Kreslím v Corelu 12 chce to trochu cviku učil jsem se s tím dobře dva měsíce než jsem něco vypotil a pak trvalo dlouho než jsem to vypiloval tak aby se to dalo použít dneska už to mrskám . Jde o to pořádně promyslet jak dané obrazce na sebe skládat aby vzniklo to co chceš . Navíc musíš myslet na to že když chceš mít plochu barevnou musí být obrazec uzavřený . :wink:
No s tym uzatvaranim objektov som mal dost velky problem.Ale nastastie mi to uz ide.Inak fakt goooood program :D
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
Honza134
Příspěvky: 52
Registrován: 02.02.2010 18:33
Bydliště: Němčany

Příspěvek od Honza134 »

potreboval bych poradit vyrabim vystrihovanku tanku M1A1 abrams a nevim v jakem programu by to bylo nejlechci
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“