PRO POBAVENÍ: O modelech po ICQ aneb někdy už je toho moc...

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomasus
Příspěvky: 34
Registrován: 12.07.2006 14:32
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasus »

Skoro začínám litovat že se mi ještě neozval :)
Teprve až prodáš rozpláclýho ježka za rámečkem, poznáš co je to umění...
Uživatelský avatar
petanus
Příspěvky: 37
Registrován: 21.06.2006 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petanus »

Tomasus píše:Skoro začínám litovat že se mi ještě neozval :)
Rád na tebe předám kontakt :D :D :D Ještě někdo lituje ? :P
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 58
Registrován: 22.11.2007 18:29
Bydliště: České Budějovice - Kamínkov pod Kvítečkovem

Příspěvek od Baryk »

Hehe, to si děláte srandu ne... Takový lidi taky existujou? Mě se včera objevila na icq nějaká 12-ti letá holky odkudsi z moravy... Nemam tušení odkud má mý číslo, ale neřešim. Asi si sem taky dám icq, ať je nějaká sranda :lol:

Jen takovej blbej dotaz, jak v tom QIPu vymažu svý číslo ze seznamu osoby se kterou nechci komunikovat a nechci aby měla mý číslo?
Na stole:
Tatra 815 AZ-32 (Firebox 11)
Tatra 815 S3 v 1.1 beta

Vlastní projekty 1/100:
Tatra 815 S3

Dokončeno:
Obrázek
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Tak došlo aj na mňa.Nejaky dotyčný človek s prezývkou (H)ugh Laurie chcel model Dodge ktorý sme my autori dostali ako novoročenku od Tomáša.Chcel aby som mu to nascenoval a poslal.Odmietol som a tak napisal:

[H]ugh Laurie (06:27 popoludní) :
jsi debil! kdyz je to na netu nekde ke stazeni neco jiynho to se muze? omg vymaz si me z kontaktu ty debile! dik za pomoc fakt!

:roll:
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 58
Registrován: 22.11.2007 18:29
Bydliště: České Budějovice - Kamínkov pod Kvítečkovem

Příspěvek od Baryk »

Tak to je fakt drsný, že ho huba nebolí... Někteří lidi asi pojem slušný jednání vůbec neznaj :(
Na stole:
Tatra 815 AZ-32 (Firebox 11)
Tatra 815 S3 v 1.1 beta

Vlastní projekty 1/100:
Tatra 815 S3

Dokončeno:
Obrázek
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

Tak temto lidem bych hodne rad poslal do kompu nejakeho trojaka.
Hardboy
Příspěvky: 52
Registrován: 25.01.2007 18:03
Bydliště: K.Hora

Příspěvek od Hardboy »

Baryk: v QIPu kliknes pravym na kontakt a das: odstranit z uzivatelova seznamu (modry ctverec s cervenym krizkem). Pokud se uzivatel casem odhlasi, pri dalsim startu uz v jeho contact listu nejsi, zkousel jsem to tak se spolubydlicim a vysledek je nevratny :)
Hardboy
Příspěvky: 52
Registrován: 25.01.2007 18:03
Bydliště: K.Hora

Příspěvek od Hardboy »

Petanus tu kdysi psal o uzivateli "minibox", tak se mi vcera na neco ptal, skoda ze jsem ho nestihl :lol:
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Richi píše:Tak došlo aj na mňa.Nejaky dotyčný človek s prezývkou (H)ugh Laurie chcel model Dodge ktorý sme my autori dostali ako novoročenku od Tomáša.Chcel aby som mu to nascenoval a poslal.Odmietol som a tak napisal:

[H]ugh Laurie (06:27 popoludní) :
jsi debil! kdyz je to na netu nekde ke stazeni neco jiynho to se muze? omg vymaz si me z kontaktu ty debile! dik za pomoc fakt!

:roll:
Ze mě ten model páčil hodně dlouho a nemohl prostě pochopit, co to je dárek - limitovaný model. Tak jsem mu poradil, že jediný kdo ho může prodat (chtěl ho napřed i odkoupit) jsou ti z vás, kteří ho dostali vytištěný. Tak to asi zkoušel postupně, jestli někoho trefí, protože žádný seznam jsem mu nedal.

Btw: právě o tom je sběratelství - shánět shánět a shánět kousky do sbírky, který tam chci mít. Někteří to nechápou. Mě by nenapadlo urážet někoho jen proto, že mi nechce prodat/přenechat něco co sháním, to bych se daleko nedostal.
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Dneska je to normální. Před čtyřma rokama jsem si toho vyslech když jsme měnili hokejové karty: ,,Ty si blbý, já ti nabizím čtyři karty za jednoho Jágra ty debile", atd.

Sám se divím, že ho to ještě nepřešlo. Musel číst zprávy tady na fóru a musí dobře vědět, že mu nikdo nic nepošle. Zajímá mě kolika lidem napíše o AVčko :D
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Tomas píše:
Richi píše:Tak došlo aj na mňa.Nejaky dotyčný človek s prezývkou (H)ugh Laurie chcel model Dodge ktorý sme my autori dostali ako novoročenku od Tomáša.Chcel aby som mu to nascenoval a poslal.Odmietol som a tak napisal:

[H]ugh Laurie (06:27 popoludní) :
jsi debil! kdyz je to na netu nekde ke stazeni neco jiynho to se muze? omg vymaz si me z kontaktu ty debile! dik za pomoc fakt!

:roll:
Ze mě ten model páčil hodně dlouho a nemohl prostě pochopit, co to je dárek - limitovaný model. Tak jsem mu poradil, že jediný kdo ho může prodat (chtěl ho napřed i odkoupit) jsou ti z vás, kteří ho dostali vytištěný. Tak to asi zkoušel postupně, jestli někoho trefí, protože žádný seznam jsem mu nedal.

Btw: právě o tom je sběratelství - shánět shánět a shánět kousky do sbírky, který tam chci mít. Někteří to nechápou. Mě by nenapadlo urážet někoho jen proto, že mi nechce prodat/přenechat něco co sháním, to bych se daleko nedostal.
Taky jsem byl dotazován zda nezašli scan Dodge. Napsal že, "Mám již postavený model" snad nevadí malá lež.
Obrázek
Obrázek
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

František píše:Taky jsem byl dotazován zda nezašli scan Dodge. Napsal že, "Mám již postavený model" snad nevadí malá lež.
no v podstate jsi mel pravdu. nelhal jsi mu. ;-)
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Neskrývá se třeba někde tady na fóru? :)
Tita
Příspěvky: 12
Registrován: 25.08.2006 14:34
Bydliště: To byste rádi věděli,co?

Příspěvek od Tita »

Zhruba za dva týdny mě minibox žádal o autorizaci asi třicetkrát a včera do mě hučel asi dvě hodiny a asi dvacetkrát mě žádal o nějáké přebarvené autobusy z těchto stránek. Nedokázal pochopit, že je nemám u sebe a že nemám povolení od autora. Výměnou za to mi nabízel model Karosy Axer, ale když jsem mu nabídl, aby ho dal sem na stránky, tak odmítl. Prý, že nechce, aby ten model měli všchni. Proč teda ten člověk píše skoro všem uživatelům fóra? :lol:

mmch, tvrdil, že je mu 15. Věříte mu? Podle způsobů konverzace max. 10.
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Tita píše:mmch, tvrdil, že je mu 15. Věříte mu? Podle způsobů konverzace max. 10.
Pokud mu je opravdu 15, asi nebude úplně normální...

I když je fakt, že doba esemesková dost výrazně likviduje kulturu písemnýho projevu - ignorujou se i nejzákladnější typografický zásady, jako mezery za interpunkcí (pokud se v projevu vůbec nějaká vyskytuje), o jazykových zparchantěninách nemluvě, a to i u lidí starších. Výslednej projev se pak prostě nedá číst, natož pochopit, a všechno vyhlíží, jako by to psali 8 - 10letý smradi.

Btw. prolustroval jsem pepina, v icq profilu má rok narození 1972 :roll: :? Ono to ale nemusí znamenat vůbec nic...
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“