PRO POBAVENÍ: O modelech po ICQ aneb někdy už je toho moc...

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

A proto naše učitelka nepoužívá icq, od doby kdy u své dcery víděla zhruba takto napsanou větu: AHoj 8) :P jak je :D :D :D me gud :D :wink:
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Automaticke_pero píše:
Tita píše:mmch, tvrdil, že je mu 15. Věříte mu? Podle způsobů konverzace max. 10.
Pokud mu je opravdu 15, asi nebude úplně normální...

I když je fakt, že doba esemesková dost výrazně likviduje kulturu písemnýho projevu - ignorujou se i nejzákladnější typografický zásady, jako mezery za interpunkcí (pokud se v projevu vůbec nějaká vyskytuje), o jazykových zparchantěninách nemluvě, a to i u lidí starších. Výslednej projev se pak prostě nedá číst, natož pochopit, a všechno vyhlíží, jako by to psali 8 - 10letý smradi.

Btw. prolustroval jsem pepina, v icq profilu má rok narození 1972 :roll: :? Ono to ale nemusí znamenat vůbec nic...
Pepino je pravděpodobně Minibox :lol:

Pozoruju úpadek psaného projevu i u sebe, jde to k horšímu vlivem okolí - ony tam ty chyby hlavně v icq skáčou sami a to mám za sebou stovky stránek prací do školy, že bych už měl být vycvičený na pravopis. Horší je, když dnes přijdou nějaké firemní materiály a tabulky a tam se tyhle základní typografické věci nedodržují - to pak tiše trpím, ale opravovat to po šéfech přece nebudu :lol:

Ale největší perly se vyskytují na diskuzích typu idnes, aktuálně apod. K internetu dnes může každý a podle toho to vypadá, všude samí odborníci a neumí ani česky psát... Nejlepší jsou Ti, co si neumí ani vypnout CAPS LOCK :evil:
Hardboy
Příspěvky: 52
Registrován: 25.01.2007 18:03
Bydliště: K.Hora

Příspěvek od Hardboy »

tak jsem vydrzel s asertivitou 5 minut a vzdal to, skoda ze jsem dnes mel plno prace, chtel jen scany, klasika :lol:

k tomu iDNES a ostatnim netovym diskusim, ... clovek se obcas zasmeje ...
doporucuju treba forum ke hre CSM 2002FE na jejich domovskych strankach, dnesni mladez je s gramatikou hooodne na stiru
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Další kolo prudění nejmenovanýho otravy přes ICQ je tady, tentokrát pod přezdívkou minimodel a číslem 494-628-097.

Tak si od něj nenechte kazit den.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Automaticke_pero píše:Další kolo prudění nejmenovanýho otravy přes ICQ je tady, tentokrát pod přezdívkou minimodel a číslem 494-628-097.

Tak si od něj nenechte kazit den.
Tak to určitě nejsem já :evil:

Zajímalo by mě, jak může být někdo tak blbej a myslet si, že když si změní přezdívku, tak mu asi najednou všichni ti, co ho poslali někam, teďka vyhoví... Lidská blbost je neomezená...
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Tomas píše:Zajímalo by mě, jak může být někdo tak blbej a myslet si, že když si změní přezdívku, tak mu asi najednou všichni ti, co ho poslali někam, teďka vyhoví... Lidská blbost je neomezená...
on teď pravděpodobně objevil K-report a prudí ve velkým tam (viz tahle diskuze).

O míře inteligence toho člověka se už pochybovat prostě nedá: je to debil... a prej je z Brna (otázkou je, jak moc kecá).
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Automaticke_pero píše:
Tomas píše:Zajímalo by mě, jak může být někdo tak blbej a myslet si, že když si změní přezdívku, tak mu asi najednou všichni ti, co ho poslali někam, teďka vyhoví... Lidská blbost je neomezená...
on teď pravděpodobně objevil K-report a prudí ve velkým tam (viz tahle diskuze).

O míře inteligence toho člověka se už pochybovat prostě nedá: je to debil... a prej je z Brna (otázkou je, jak moc kecá).
Lituji je na K-Reportu,... jestli je z Brna, tak doufám, že ho nepotkám osobně :lol:
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

Tomas píše:Lituji je na K-Reportu,... jestli je z Brna, tak doufám, že ho nepotkám osobně :lol:
naopak ..domluvíme si s ní předání v Brně a pak mu to vysvětlíme ručně :lol: :lol: ..... no radši nic, to není nejvhodnější řešení :lol:
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

S minimodelem každej den kecám posílá mi údajně vlastní modely od nádherných citelisů 300dpi a ž po totálně hnusný jpg 1:100

a tak přemýšlím kde ty modely stahuje :D
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

ten otrava s přezdívkou minimodel a číslem 494-628-097, už to skoušel i na mě, ale nevišlo mu to protože sem si ho skontroloval a hned sem věděl kolik uhodilo. :)
během rozhovoru o poslání modelů sem zjistil pár zajímavostí.


:arrow: minimodel ‎(18:07):
minimodel (494628097) – uživatel vás přidal do seznamu
minimodel ‎(18:07):
Odmítli jste volání od uživatele minimodel
minimodel ‎(18:07):
ahoj
tft.cf ‎( 18:08 ):
nazdárek
minimodel ‎( 18:08 ):
ahoj
minimodel ‎( 18:08 ):
mas pekne modely to jsi delal ty
tft.cf ‎( 18:08 ):
které přesně máš na misli ?
minimodel ‎( 18:08 ):
no mne se libi ta liazka
tft.cf ‎(18:09):
a která ?
minimodel ‎(18:09):
ta cervena
tft.cf ‎(18:09):
jo červená :lol:
minimodel ‎(18:09):
jo
tft.cf ‎(18:09):
a název by si věděl ?
minimodel ‎(18:09):
kolik tech modelu vlastne mas
tft.cf ‎(18:09):
hodně
minimodel ‎(18:10):
jo posli mi nektery
minimodel ‎(18:10):
prosim
tft.cf ‎(18:10):
ale to by trvalo dlouho, já mám 58 GB modelů :lol: tohle je lež, tolik jich nemám
minimodel ‎(18:11):
aha tak alespon nektery
tft.cf ‎(18:11):
a který pak ?
minimodel ‎(18:11):
to je jedno
tft.cf ‎(18:11):
tak si řekni
:lol:
minimodel ‎(18:11):
tu liazku hasicskou
tft.cf ‎(18:12):
a jak se ta hasičská liazka jmenuje ?
minimodel ‎(18:13):
to tam neni uvedeno
tft.cf ‎(18:13):
ale já mám u všech modelů uvedení název
tft.cf ‎(18:14):
a kdepak si jí viděl ?
minimodel ‎(18:14):
jo tak mi posli nejake to je jedno
minimodel
tft.cf ‎(18:14):
tak jo
minimodel ‎(18:15):
diky
:arrow: podle toho co sem zjistli zde na fóru sem zahájil protiútok a ten odhali plno věcí :idea: :D
tft.cf ‎(18:17):
a mohl by si mi poslat pár nádherných citelisů 300dpi a totálně hnusný jpg 1:100 ?
minimodel ‎( 18:18 ):
nemam citelisy
tft.cf ‎( 18:18 ):
ale ale ti už si je všechny smazal ?
minimodel ‎(18:19):
ja jsem nemnel ani jeden citelis
tft.cf ‎(18:19):
a copak si to posílal kamarádovi ?
minimodel ‎(18:19):
jakemu
tft.cf ‎(18:20):
z minimodel fóra
minimodel ‎(18:20):
ja nemnel a ni nikdy zadny citelis
minimodel ‎(18:20):
a ni agoru
tft.cf ‎(18:21):
a můžu se tě na něco ješte zeptat ?
minimodel ‎(18:21):
jo
tft.cf ‎(18:22):
jaký je zrovna počasí v Brně ?
minimodel ‎(18:22):
nevim
tft.cf ‎(18:23):
ja sem slišel že každej brňák ví jaký je v brně počasí
minimodel ‎(18:23):
ja nejsem z brna
minimodel ‎(18:24):
posli mi to prosim

:lol: :arrow: nakonec sem mu poslal fotku a když se přenos dokončil tak sem ho zablokoval :lol:
:arrow: tft.cf ‎(18:25):
pošlu ti požární autobus
minimodel ‎(18:25):
diky
1 soubor odeslán
has_bus_new.JPG (445 kB)
Hotovo :!:
minimodel ‎( 18:28 ):
posli mi jeste prosim
:arrow: tohle byla poslední věc kterou napsal teď už si nemůže ani stěžovat že sem ho napálil :lol:
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

tft.cf píše:ten otrava s přezdívkou minimodel a číslem 494-628-097, už to skoušel i na mě, ale nevišlo mu to protože sem si ho skontroloval a hned sem věděl kolik uhodilo. :)
během rozhovoru o poslání modelů sem zjistil pár zajímavostí.
skoro nevim, kdo z vas dvou je horsi...
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

Colonel32 píše:
tft.cf píše:ten otrava s přezdívkou minimodel a číslem 494-628-097, už to skoušel i na mě, ale nevišlo mu to protože sem si ho skontroloval a hned sem věděl kolik uhodilo. :)
během rozhovoru o poslání modelů sem zjistil pár zajímavostí.
skoro nevim, kdo z vas dvou je horsi...
to se toho stalo Coloneli, :) ale horší je on protože já nežádám lidi na tomhle fóru aby mi posílali miniboxy. :)
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
xzelix
Příspěvky: 35
Registrován: 30.06.2007 23:34
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xzelix »

Jo,jo mě taky dneska minimodel psal.10-ti minutovej "pokec" o ničem a následná blokace,jako u dřívějších jeho přezdívek.
Hardboy
Příspěvky: 52
Registrován: 25.01.2007 18:03
Bydliště: K.Hora

Příspěvek od Hardboy »

jo podobnej ukaz jsem zazil pred tydnem, 2x jsem ho behem ctvrt roku odkazal do jistych mezi .. tak napsal potreti a nepochodil, on si opravdu mysli ze tady na foru je kazdej autor ... neco jako klony Weinera :D
Uživatelský avatar
jozkin
Příspěvky: 2
Registrován: 24.03.2008 21:30
Bydliště: Martin(SR), Praha/Brandys n.L.(CR)

Příspěvek od jozkin »

Este ze nemam ani ICQ ani ine otravovadlo okrem mailu ;-)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“