4. kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Vojta píše:Nejvíc mě štve, že když jsem grad nedodělal tak jsem mysle, že bude ten FDS a ono nic. Přitom Frenkye sem psal, že model už je nakreslen :cry: :cry:
Možná ještě budou.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Tak jsem si procházel soutěžní modely tohoto kola. Musím přiznat, že až na dvě tři výjimky jsem tvorbu modelů moc nesledoval, vše měl na starost František. O to víc jsem byl příjemně překvapen, je vidět, že se všichni v rámci svých možností a dovedností snažili.
Dík patří všem co se zúčastnili a je dobře, že jsou v soutěži jak jednoduché krabičkové modely, tak naopak perfekně propracované detailní kousky - každý si tak může vybrat, co mu vyhovuje. Sám ještě nevím, jak budu hlasovat. Je to těžké, když do toho "člověk" vidí, zná autory a ví, jaké mají možnosti. Jen doufám, že i když se někdo neumístí podle svých představ, že mu to nevezme chuť do další tvorby. Už to, že jste do toho v takové konkurenci šli je super.
Díky vám všem soutěžícím, dále Frantovi, kterého jsem odrazoval na pozdější termín 4. kola a doufám, že tentokrát se nenechají zahanbilt ani hlasující!
Tomáš
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

já už favorita mám
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Soutěž

Příspěvek od JanO »

Je z čeho vybírat :shock: , kolik máme času na slepení?
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 58
Registrován: 22.11.2007 18:29
Bydliště: České Budějovice - Kamínkov pod Kvítečkovem

Příspěvek od Baryk »

Nechá se nějak hlasovat pro model kterej se mi líbí nejvíc? Případně pro víc modelů? Některý sou hodně zajímavý...
Na stole:
Tatra 815 AZ-32 (Firebox 11)
Tatra 815 S3 v 1.1 beta

Vlastní projekty 1/100:
Tatra 815 S3

Dokončeno:
Obrázek
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Raketomet bol včas hotový ale ja som bol priklincovaní horúčkou v posteli takže raketomet už bude mimo súťaž až dnes som ho poslal Františkovi
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

To sem rád, dík
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VZadak »

Moc pěkné modely. Je vidět, že téma Tatra je i po takovém množství již vydaných modelů ještě zajímavé. Zaujala mne ta Tatra SPO od p. Kudreje, škoda že mi nešla stáhnout. To TPčko se mi také líbí. Asi bych zkusil nějaký model také, ale měl jsem toho dost při konstrukci 1:32. Chystám jeden model ke stažení. Tak snad u 5. kola.
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

VZadak píše:Zaujala mne ta Tatra SPO od p. Kudreje, škoda že mi nešla stáhnout.
Ono občas něco stahovat z webzrady je za trest, a když to má přes 11 mega, tak je to tuplem marný... Pokud by ostatní neměli námitek, můžu model "ojebat" o podstaveček, textura dlažby na něm ten soubor dost výrazně nafukuje.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Chystá se přesunutí modelu na Minimodel takže by to pak mělo být vpohodě (já jsem to stáhnul asi na 30. pokus 29 ve FF a ten úspěšný v IE)
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

už ani nevím jak, ale podařilo se mi celej model slisovat do necelých 5 MB (posílám Frantovi) bez ztráty podstavečku ani kvality... je ale fakt, že bez soklíku to z 11 MB spadne na něco málo přes 1 MB (i bez optimalizace).

Imho. každýho zbytečně zaplněnýho MB webprostoru je škoda...
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

To hlasovani se spatne hleda a jsou tam i autori kteri nesoutezi muze to klamat
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Všechny modely budou umístěny "klasicky" na Minimodel.cz, zařazeny do příslušných kategorií. Berte prosím současné umístění 4. kola na webzdarma jako takové přechodné období - nebylo jisté, zda stihnu spustit nový prostor pro soutěž včas, tak jsme se s Frantou domluvili, že 4. kolo se udělá ještě "postaru".
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

A takhle to pobezi porad nebo to bude jinak.tezko se to hledaji i soutezni modely
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Tatra

Příspěvek od JanO »

Dotaz k modelu Tatra 815 TP od JF: není tam uvedena hlavička obvyklá pro LBS modely, tak se obávám jiné velikosti tisku. Nebo je nějaká univerzální rada?
Odpovědět

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“