4. kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř
Odpovědět
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Kříž pro kalibraci velikosti tam je takže jedině zkoušet
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VZadak »

Když v Irfanu dám Tisk, nastavím stránku "Na šířku" a dám nejlepší umístění na stránce se zachováním poměru stran tak mi to vyjde vždycky. Je třeba vědět že Tatra by měla mýt 2,5 cm na sířku a např. výška kabiny 1,6 cm.
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 22
Registrován: 30.07.2007 21:29
Bydliště: Bečváry

Příspěvek od Chimenes »

Modely jsou všechny pěkné :twisted: Jen nemůžu příjit na to jak hlasovat??
:idea: Poradíte někdo, díky.
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

Chimenes píše:Modely jsou všechny pěkné :twisted: Jen nemůžu příjit na to jak hlasovat??
:idea: Poradíte někdo, díky.

Třeba bude jako odpověd stačit toto.
František píše:Tak lepte, stahujte a vybírejte. Hlasování bude spuštěno později.
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 22
Registrován: 30.07.2007 21:29
Bydliště: Bečváry

Příspěvek od Chimenes »

Aha tak to sorry, lépe číst a pak se ptát :oops:
Díky 8)
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Re: Tatra

Příspěvek od JoseFxx »

JanO píše:Dotaz k modelu Tatra 815 TP od JF: není tam uvedena hlavička obvyklá pro LBS modely, tak se obávám jiné velikosti tisku. Nebo je nějaká univerzální rada?
Tiskne se stejnym zpusobem jako vsechny modely LBS. Model je odvozeny z techto modelu a je ve stejnem formatu. V rohu je uvedeno pomocne meritko.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Přidal jsem model od FDS -Feriot Deasing Studio, na soutěžní web. Model byl zařazen do soutěže dodatečně z důvodu nemoci svého autora.

Hlasování mám v plánu, pokud to výjde na začátek února.
Obrázek
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

František píše: Hlasování mám v plánu, pokud to výjde na začátek února.
nemela byt soutez do konce ledna?
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

JF: Nestraš, chci si taky nějaký soutěžní model slepit. Takže jestli soutěž skončí koncem února, tak jedině dobře.
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

T815

Příspěvek od JanO »

První slepený soutěžní model:
http://fotoalba.cz/fotky/9783455
Zatím bez návěsu.
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VZadak »

V hlavě se mi válí takovej problém, jak mám hlasovat pro modely které vycházejí z modelů dalšího soutěžícího. Ve státních veřejných zakázkách, jakmile působí uchazeč jako subdodavatel jiného, automaticky oba bez pardonu vyhodí. Líbí se mi třeba auto Josefa Fereše, ale jak mu můžu dát hlas, když je to v podstatě LBS? To si mám říct: líbí se mi T815 TP, hlasuji pro LBS? Snad rozumíte co tím chce básník říci... :wink: :? :( :cry:

Jestli se to už probíralo dříve, omlouvám se a nereagute. Úplně přesně jsem to tu nesledoval. HEZKOU STAVBU.

P.S. Ještě jsem tu vychvaloval Tatru 815 SPO. Je opravdu pěkná, ale v měrce 1:100 lepit model ze 153 dílů? Dejte pokoj...
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

VZadak píše:V hlavě se mi válí takovej problém, jak mám hlasovat pro modely které vycházejí z modelů dalšího soutěžícího. Ve státních veřejných zakázkách, jakmile působí uchazeč jako subdodavatel jiného, automaticky oba bez pardonu vyhodí. Líbí se mi třeba auto Josefa Fereše, ale jak mu můžu dát hlas, když je to v podstatě LBS? To si mám říct: líbí se mi T815 TP, hlasuji pro LBS? Snad rozumíte co tím chce básník říci... :wink: :? :( :cry:
Mas pravdu ze model vychazi z modelu LBS ale kdyz se kouknes jsou tam prakticky tri modely stejneho stylu a to original LBS dale LBS Frantiska Behounka a muj.je to jako by jsi se rozhodoval jestli si koupis Skodovku VW nebou Audi.Zaklad je stejny ale ke konecnemu vysledu dosel kazdy sam.Jelikoz jsem pouzil dily z modelu LBS a v ramcy dohody nemuzu na modelu pouzit svoje jmeno ma muj model Tatry uvedeno na podvozku LBS system.
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

VZadak píše:v měrce 1:100 lepit model ze 153 dílů? Dejte pokoj...
V měřítku 1:87 to není o nic lepší :lol: - a ve větších je to málo :wink:
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

VZadak píše: v měrce 1:100 lepit model ze 153 dílů? Dejte pokoj...
A když se ještě rozhodneš, že místo drátků na zkrutné tyče a výfuk smotáš trubičku z papíru..... :)
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Míra píše:A když se ještě rozhodneš, že místo drátků na zkrutné tyče a výfuk smotáš trubičku z papíru..... :)
Zapoměls na centrální rouru, poloosy a držáky zrcátek :wink: :lol: :lol: :D :mrgreen:

Teď jsem si "jen tak cvičně" spočítal díly u starý a nový vystřihovánky 14Tr: skóre je 68:90 (+ 10 alternativní díly přední nápravy)...
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Odpovědět

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“