4. kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř
Odpovědět
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

mazanov píše:A co trochu změnit kategorii a udělat soutěž na téma "Dům, ve kterém bydlím"? Ale obávám se, že autoři vystřihovánek se specializují na jednu nebo dvě kategorie, takže by to mohlo být spíš nezávisle na sobě pro dopravní techniky a pro architekty...
to je super nápad
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Dům je dobrý nápad, ALE nesmíte zapomenout, že domy v 1:100 budou hodně velké a nastává problém s tiskem - je to dost drahé, vemte si třeba, na kolik listů je hasičská stanice od Tomageho a to ještě není až tak rozsáhlá stavba. Když bude např. model supermarketu nebo nějaké bytovky, tak se s tím nedomluvíme - je to škoda, ale je to tak. Samozřejmě pokud bude nějaký dům, domek, stavba udělaná a povedená, rád ji zveřejním. A přimlouval bych se k nějakým doplňkům, menším než domy - např. zastávky autobusů, semafory, značky, možná i kvalitní figurky atd. Fantazii se meze nekladou. :)
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Já bych souhlasil s těma figurkama
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
mikyno12
Příspěvky: 83
Registrován: 04.02.2007 17:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyno12 »

a co takto sutaz z viacerych casti?
povedme niektory by spravili napriklad zavodne depo, niektory zavodaka a niektory ten naves s kamionom

pravdaze to bolo povedane obrazne cize to nemusi byt iba zavodne, napriklad aj taka rozburana cesta s unimobunkami, unc-ckom a znackami aby zabludili soferi neni tiez zly napad
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

No ja bych byl i pro nejakou soutez v lepeni. Uz byl sice jednou tento napad zavrzen, ale myslim ze to zas tak spatna myslenka nebyla.
mazanov
Příspěvky: 31
Registrován: 19.04.2006 08:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazanov »

Soutěž jako kdo slepí víc, kdo slepí nejhezčí nebo kdo nejlíp slepí předem daný model? Já bych se třetí variantě nebránil, protože na oficiálních papíráckých soutěžích nemají miniboxy moc šancí, resp. žádné :o) Ale mohlo by se to uspořádat v rámci některé z nich, třeba 9. 6. v Litoměřicích...
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

mazanov píše:Soutěž jako kdo slepí víc, kdo slepí nejhezčí nebo kdo nejlíp slepí předem daný model? Já bych se třetí variantě nebránil, protože na oficiálních papíráckých soutěžích nemají miniboxy moc šancí, resp. žádné :o) Ale mohlo by se to uspořádat v rámci některé z nich, třeba 9. 6. v Litoměřicích...
Měl jsem na mysli, kdo slepí nejlíp předem daný model.
mazanov
Příspěvky: 31
Registrován: 19.04.2006 08:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazanov »

A kdo a jak to bude hodnotit? Nejjednodušší by asi bylo, kdyby hodnotili ti, kdo sami přihlásí svůj model do soutěže a nikdo jiný. A ti by pak nesměli dát hlas sobě. Podmínkou je, že by mělo být aspoň tak 5 soutěžících. Kolik lidí by o takovou soutěž mělo zájem?
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

Lukas
Příspěvky: 76
Registrován: 23.12.2006 22:18
Bydliště: Zlíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas »

superbox píše:
mazanov píše:A co trochu změnit kategorii a udělat soutěž na téma "Dům, ve kterém bydlím"? Ale obávám se, že autoři vystřihovánek se specializují na jednu nebo dvě kategorie, takže by to mohlo být spíš nezávisle na sobě pro dopravní techniky a pro architekty...
to je super nápad
a z těch Domů by se mohla udělat pak vesnička :wink: jménem Modelářov :lol: :lol:
mazanov
Příspěvky: 31
Registrován: 19.04.2006 08:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazanov »

Vesnička? Já bydlím v paneláku ;-)
Tomáši, když se ti nelíběj domečky, tak co tedy "Moje auto"? ;-) Každý by si mohl pořídit rozměry, fotky a vůbec cokoli o předloze snadno :o)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

mazanov píše:Vesnička? Já bydlím v paneláku ;-)
Tomáši, když se ti nelíběj domečky, tak co tedy "Moje auto"? ;-) Každý by si mohl pořídit rozměry, fotky a vůbec cokoli o předloze snadno :o)
Mně se právě domečky líbí a už jsem u nich několikrát uvažoval, že bych se do něčeho pustil, ale narazil jsem na určité možné problémy, jak jsem už psal (velikost atd.) Moje auto není špatný nápad, někteří už to mají hotové ;-)
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

no já nepřispěju žádným návrhem, jen bych prosil ty co tu píšou návrhy, ve kterých zminují nějaký komplet více modelů, to se dle mě nehodí pro soutěž ..... přeci jen pokud by ten model měl uspět, a to je asi snaha autorů, tak je potřeba mu věnovat spoustu času, nějaký komplet to by byla soutěž na rok.....
a přeci jen, soutěž může být lákadlem pro nové autory, že si zkusí jak by se dařilo jim, a větší rozsáhlost modelů je jen odradí.

souhlasím že bych si rád sestavil nějaký větší komplet, ale to lze řešit mimo soutěž

tot můj názor
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Lukas píše:
superbox píše:
mazanov píše:A co trochu změnit kategorii a udělat soutěž na téma "Dům, ve kterém bydlím"? Ale obávám se, že autoři vystřihovánek se specializují na jednu nebo dvě kategorie, takže by to mohlo být spíš nezávisle na sobě pro dopravní techniky a pro architekty...
to je super nápad
a z těch Domů by se mohla udělat pak vesnička :wink: jménem Modelářov :lol: :lol:
jo,a co takhle město,u nás,v 5.B miniboxy umí všichni mohli by pomoct
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 100
Registrován: 14.04.2006 12:05
Bydliště: Ledeč nad Sázavou a Světlá nad Sázavou (škola)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukáš »

A co třeba armádní pragu V3S nebo tatru s pontonovym mostem :wink:
Ať žije LIAZ,LIAZ je nejlepší a nejlepší zůstane
Odpovědět

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“