5. kolo - INFORMACE, VÝSLEDKY, KOMENTÁŘE

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Info pro soutěžící - vzhledem k tomu, že na původně ohlášený termín ukončení soutěže (příští víkend) bude probíhat stěhování admina, tak se o něco zpozdí zveřejnění soutěžních modelů + start hlasování. Předpokládaný termín zapojení internetu je 20. 11., po zkušenostech ovšem počítám s menší rezervou.
Nic to ovšem nemění na zasílání modelů - mail bude samozřejmě funkční beze změny, jen se to stáhne o něco později.
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

Já soutěž vzdávám tak dlouho jsem tvorbu modelu odkládal až jsem zjistil že už na to mám jen pět dní :oops: opravdu se omlouvám je to způsobeno jen mou leností a neustálým odkládáním typu dneska to udělám a nebo ne až zítra ,, :roll:
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

INFORMACE O PŘEVZATÝCH MODELECH - AUTOŘI SLEDUJTE AKTUALIZACE PŘÍSPĚVKU A V PŘIPADĚ NEJASNOSTÍ SE OZVĚTE CO NEJDŘÍVE

Zatím nepřevzaté - nezpracované nebo nezaslané modely:

Obrázek - Dokončeno mimosoutěžně, viz další stránka tohoto tématu.


Obrázek - do uzávěrky nepřišlo / nemůžu dohledat

Obrázek - model Ondrase - odhlášeno viz výše (nestihl zpracovat). O model tohoto super autobusu ale nepřijdete, máme ho připravený mimosoutěžně od Schrouba :-)



Obrázek - do uzávěrky nepřišlo / nemůžu dohledat


Obrázek - do uzávěrky nepřišlo - bude zveřejněno později mimo soutěž.


Přijaté modely do soutěže:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Modely přijaté, ale vyřazeny z hlasování:


Obrázek - přišlo
??? staženo a jen překresleno ??? - originál zde http://www.harrykwan.com/buses/setra/Setra-S417-HDH.png


Obrázek - pouze mimo soutěž, nesplnění pravidla o překreslování
Naposledy upravil(a) Tomas dne 03.01.2009 20:04, celkem upraveno 21 x.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Zdravím všechny soutěžící i diváky :wink:

Začal jsem zpracovávat soutěžní modely, průběžný stav lze vyčíst např. z předchozího příspěvku. První pětka je nachystaná (viz sekce převzaté modely), pokračování zítra. Jakmile všechno zpracuji, okamžitě dávám ven ke stažení a poté připravíme i hlasovací formulář.

Výzva pro autory - sledujte předchozí příspěvek s průběžných stavem (část převzaté modely a vyřazené modely ze soutěže). Pokud se u vašeho modelu objeví nějaká poznámka, je něco špatně, na něco jste pozapomněli, něco nepřišlo atd. V případě nejasností se ihned ozvěte!
Uživatelský avatar
ridermann
Příspěvky: 110
Registrován: 19.08.2007 13:15
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

volvo 9700

Příspěvek od ridermann »

kurňa to bude mazec :o
Tady jsou fotky ze stavby a pro lepší orientaci viewtopic.php?t=556
Powerslave
Příspěvky: 18
Registrován: 22.02.2008 18:16

Příspěvek od Powerslave »

Suťaž minibox 1:100 Veľká pochvala autorom RTOčiek nemyslel som ze sa to niekomu podari tak perfektne,sklaniam sa aj pred prvym modelom Michala Kružíka perfektny interier i bus a zvlašt Petrovi K. klobuk dole.... Prekvapili ste vsetci :shock:
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Soutěžní modely oficiálně zveřejněny: http://soutez.minimodel.cz/kolo5.html

Mimosoutěžní modely budou přidány později rovnou na http://www.minimodel.cz.

Případné připomínky autorů ke zveřejnění modelů přijímám už pouze na e-mailu nebo icq.

Nyní máte chvíli na stahování a lepení, samotné hlasování bude spuštěno po víkendu.
706 skoda
Příspěvky: 19
Registrován: 29.11.2006 16:09
Bydliště: Chomutov

chvala

Příspěvek od 706 skoda »

ahoj lidi chtel bych vas moc pochvalit ty modely se vam moc povedli a moc dekuji ze existuje web kde se to jen nadhernymi modely jen hemzi tak preji hodne uspechu a ta rto nemaji chybicku cau vasek
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

Vážně nádhera :lol: kdy bude spuštěno hlasování už své favority mám :twisted:
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Fotka ze stavby prototypů jednoho ze soutěžních modelů, který však bude dokončen a zveřejněn až mimo soutěž (nestihlo se do uzávěrky soutěže):

Obrázek
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

skoda, ze to nestihl vypada to paradne. :-)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

HLASOVÁNÍ

Dnes jsem zveřejnil poslední chybějící model a proto můžeme spustit hlasování - odkaz je výše (na webu se odkazy objeví o něco později). Systém hlasování je stejný jako v minulém kole - vyberete 3 modely (nejlepšímu modelu dáváte 3 body, druhému 2 a třetímu 1 bod), zadáte svůj email, odešlete. Na zadaný email přijde potvrzovací zpráva s kodem - tímto svůj hlas potvrdíte.

V případě problémů s hlasováním pište sem nebo rovnou na minibox@centrum.cz - např. pokud chcete hlasovat, ale nepoužíváte elektronickou poštu.
faltič
Příspěvky: 170
Registrován: 01.04.2008 18:08
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od faltič »

Mám takový návrh pro soutěžící - nestálo by za to zveřejnit nějaké podrobnější fotky, než ty, co jsou na webu? Tedy tak, jak to někteří již uskutečnili? Protože se určitě nestihnu pustit do stavby většiny (a bůh ví, zda vůbec nějakého) soutěžních modelů, přivítal bych možnost, pokud chci zodpovědně hlasovat, prohlédnout si model lépe, než jako výkres a malou fotku... Tak co vy na to?
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

tu jsou fotky ve vetsim rozliseni nez na souteznim webu GMC scenicruiseru: viewtopic.php?p=9483#9483
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

faltič píše:Mám takový návrh pro soutěžící - nestálo by za to zveřejnit nějaké podrobnější fotky, než ty, co jsou na webu? Tedy tak, jak to někteří již uskutečnili? Protože se určitě nestihnu pustit do stavby většiny (a bůh ví, zda vůbec nějakého) soutěžních modelů, přivítal bych možnost, pokud chci zodpovědně hlasovat, prohlédnout si model lépe, než jako výkres a malou fotku... Tak co vy na to?
Ty fotky co jsou na webu, jsou pouze jako náhledy. Pokusím se u těch modelů u kterých ty fotky mám ve větším (jako že by to mělo být skoro u všech) je zveřejnit.
Pokud by některý autor chtěl zveřejnit fotku, kterou mi neposílal, ať se ozve na mail rovnou i s fotkou (fotkami).
Odpovědět

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“