1:100 Minimodel forum

Papírové modely (nejen) 1:100 - od krabiček až po detailně propracované modely
Právě je stř dub 25, 2018 18:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Modely 300dpi + modelový podvozek
PříspěvekNapsal: ned črc 02, 2006 20:35 

Tak patrně těchto modelů nebude nakresleno moc počítám asi jenom s pěti modely :wink: bude to jakási výroční třešinka na dortu a vypadat by to mohlo asi takto :

tento projekt z technických důvodů zrušen do odvolání

Naposledy upravil petr.truck dne sob říj 21, 2006 20:14, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned črc 02, 2006 20:37 

815 UDS 114 a T148 TIR valník +PV 16.12 a možná T148 CAS 32

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned črc 02, 2006 21:51 
Site Admin

Jůů, no to už se těším

Předmět příspěvku: Pěkné...
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2006 22:35 
Site Admin

Vypadá to, že se nám tu klube něco velmi zajímavého. Jenom je otázka, jaké modely zvolit, jestli vybrat od "každého něco" nebo raději udělat nějakou malou ucelenou sérii náklaďáků jednoho typu.

Určitě by ale v tomto rozlišení mělo být UDS, jak píše Martin (z čehož musíš mít velkou radost, protože je to asi ten nejpracnější, který jsme mohli vybrat :roll: ). A také nějaká vojenská verze by nebyla k zahození. Ta hasičská kabina je na ukázku, nebo ji můžeme považovat za základ prvního modelu v této minisérii?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 31, 2006 21:24 

A jak to s těmahle modelama vypadá dnes???

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 01, 2006 14:24 

Martin Happy píše:
A jak to s těmahle modelama vypadá dnes???

:roll: momentálně něco vím ale nepovím :D bude překvapení :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2007 18:00 

Pro ty z Vás co lepí moje modely jsem připravil kabinky Tatry 813 v kvalitě 300dpi , bohužel problém je dostat sem souubor PDF a tak alespon ukázka v souboru PNG . Kdo bude mít zájem napiště zašlu mailem .
Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2007 20:36 
Site Admin

petr.truck píše:
Pro ty z Vás co lepí moje modely jsem připravil kabinky Tatry 813 v kvalitě 300dpi , bohužel problém je dostat sem souubor PDF a tak alespon ukázka v souboru PNG . Kdo bude mít zájem napiště zašlu mailem .

Petře, klidně mi je pošli na mail a rád je "upíchnu" na web, pdf není problém (pokud nebude mít x MB :wink: ) Co jinak, chystáš něco dalšího nového?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2007 20:48 

Tomáši :wink: tyto kabiny jsou pouze doplněk pro již zveřejněné modely :roll: . Jinak na web ti potom budu posílat již kompletní modely včetně podvozků :wink:
Dlouho jsem žádné novinky nekreslil . Ted co je kresleno je již s plastickým podvozkem tak snad se budou líbit .
Jinak všechny další modely které budu posílat již budou pouze v PDF :oops: a postupně jak budou vycházet se budou stahovat již zveřejněné modely které budou z části nahrazovány novou sérií . Kdyžtak pokecáme zítra na Chovově :wink: v 9:15 bych se měl ochomítat kolem prototypu Liazu od rippera .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2007 15:28 

Mám dotaz měl by někdo zájem spíchnout mi skušební stavbu Tatry 813 s modelovým podvozkem kresleno v corelu jestli ano písněte mi na mail petr.truck@seznam.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2007 18:43 

Takže již brzo Vás všechny budu informovat o nové řadě modelů

Musím tímto poděkovat BUDULMANOVI díky jehož skušební stavbě jsem mohl opravit spoustu nepřesností a zajisté vytvoření několika změn proti původní verzi kterou mi mimochodem nastínil František :wink: . Věřím že změny povedou k lepší slepitelnosti modelu . No a bay jste věděli o čem je tu řeč ..... :wink: viz fotečka
Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2007 22:12 

Takže v červnových modelech http://forum.minimodel.cz/viewtopic.php?t=302
jsou fotky hotového modelu :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2007 20:42 

viz diskuze na slepených modelech ....

Holt vydat se tím správným směrem v okamžiku kdy není funkční tiskárna je velká zátěž na chudáka testera v tomto případě Budulmana ... :roll: musím rychle nakreslit jiný typ vozu řekl bych že slepit tolikrát jadnu kabinku za sebou je už "na prášky" :roll: ale role testera se zhostil naprosto perfektně :wink: o hlavu mi model neomlátil a trpělivě hlásil nesedící součásti :roll: takže jak podotknul Colonel32 vzniklo nádherné vrakoviště ... :wink: což by se dalo využít na krásné zátiší :lol: ďábelský nápad vytvořím pro budulmana jako bonus Tatru 815 kterou používá kovošrot bude super dioráma .

Jinak k modelu je nakreslen i krabičkový podvozek takže model se bude dát slepit i v krabičkové verzi .
A zde je dotaz mají být oba podvozky (krabičkový i modelový ) na jednom souboru s jednou kabinkou a nebo mám udělat dva soubory do jednoho kabinku + krabičkový podvozek a do druhého kabinku + modelový podvozek ???? zkrátka chcete na jednom papíře oba podvozky a nebo to mám rozdělit aby na každém listu měl podvozek svoji kabinu a daly se soubory tisknout zvlášť ?????

náměty prosím pište do konce týdne než odešlu modely Tomášovy na uveřejnění :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2007 21:09 

petr.truck píše:
....A zde je dotaz mají být oba podvozky (krabičkový i modelový ) na jednom souboru s jednou kabinkou a nebo mám udělat dva soubory do jednoho kabinku + krabičkový podvozek a do druhého kabinku + modelový podvozek ???? zkrátka chcete na jednom papíře oba podvozky a nebo to mám rozdělit aby na každém listu měl podvozek svoji kabinu a daly se soubory tisknout zvlášť ?????

náměty prosím pište do konce týdne než odešlu modely Tomášovy na uveřejnění :wink:

Můj názor je mít dvě kabiny a dva podvozky,ať si každý vybere.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2007 22:25 

petr.truck píše:
A zde je dotaz mají být oba podvozky (krabičkový i modelový ) na jednom souboru s jednou kabinkou a nebo mám udělat dva soubory do jednoho kabinku + krabičkový podvozek a do druhého kabinku + modelový podvozek ???? zkrátka chcete na jednom papíře oba podvozky a nebo to mám rozdělit aby na každém listu měl podvozek svoji kabinu a daly se soubory tisknout zvlášť ?????

Weiner to delal jenom jednou. Byla zakladni konstrukce kabiny a doplnkovy dily pro rejpaly. Kdyz byly nutny konstrukcny zmeny, naznacil cervenou ryskou kde co ufiknout. bylo to jednoduchy a genialni... Podvozek pak byl dvakrat (logicky) - krabickovy a modelova verze. Ja se snazim to vtesnat vse na jeden papir :D Pokud je nutno, vyuziju prostor na druhem archu pro zbytek dilu a navod, navodni kresby atd...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]