PTF modely

Série náklaďáků TATRA i dalších značek v včetně návěsů, přívěsů apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Je parádní.fakt krása,mmch,neplánuješ modelové podvozky???
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

Martin Happy píše:Je parádní.fakt krása,mmch,neplánuješ modelové podvozky???

mám pocit že stačí číst, a ani ne moc daleko a dočteš se ztřeba toto:
petr.truck píše:PS: tak před nedávnem jsem se ptal jestli by se nenašel někdo kdo by vytvářel plastické podvozky koukám vypadá to že není zájem tak kdyby přeci jenom někdo ať se ozve
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

NolthA píše:
Martin Happy píše:Je parádní.fakt krása,mmch,neplánuješ modelové podvozky???

mám pocit že stačí číst, a ani ne moc daleko a dočteš se ztřeba toto:
petr.truck píše:PS: tak před nedávnem jsem se ptal jestli by se nenašel někdo kdo by vytvářel plastické podvozky koukám vypadá to že není zájem tak kdyby přeci jenom někdo ať se ozve
ptal sem se pro jistotu,jestli se někdo nenašel
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tak maska Ginafu získala ještě posladní vylepšení a jinak model jsem posílal již v pondělí Tomášovi no a má sklápěcí korbu ten podvozek se mi mimořádně povedlo nakreslit a byla by škoda jej ukrýt navždy pod korbou jen hydraulický válec budete muset nabarvyt ze špeile a jen s ní tu korbu v patřičném místě podepřít takže hydraulika nebude funkční nechtěl jsem to dělat složité na sestavení jinak až bude LBS na příjmu chtěl bych se s ním domluvit jestli by bylo možno pro tento model udělat plastický podvozek :wink: tak uvidíme ale i tak v krabičce vypadá celkem ... ale co posoudit musíte sami :wink:
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Měl bych pár připomínek k modelům, co jsou na webu. Nesedí některá čísla na podvozcích. PTF 15 má napsáno PTF 10 a V12 má napsáno V11.

Taky mi není jasná ta vylepšená verze PTF10. Nenašel jsem žádný rozdíl snad kromě střešního poklopu a změny označení. Původní byla Tatra 815 NTH 28 232 6x6.1 a nová Tatra 815 NTH 28 232 6x6.2
Hynek
Příspěvky: 48
Registrován: 19.04.2006 15:28
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

[quote="Pitris"]Měl bych pár připomínek k modelům, co jsou na webu. Nesedí některá čísla na podvozcích. PTF 15 má napsáno PTF 10 a V12 má napsáno V11.

Taky mi není jasná ta vylepšená verze PTF10. Nenašel jsem žádný rozdíl snad kromě střešního poklopu a změny označení. Původní byla Tatra 815 NTH 28 232 6x6.[b]1[/b] a nová Tatra 815 NTH 28 232 6x6.[b]2[/b][/quote]

... a ve skutečnosti by to mělo být Tatra 815 NTH 28 23[b]5[/b] 6x6.2 , to číslo udává výkon motoru - tedy dvanáctiválce bez turba a ten má 235 kW, s turbem 265 kW, desetiválec má 208 kW a osmiválec 170 kW (samozřejmě to platí jen pro T815-1, další už měly jen různé verze osmiválce - až na vyjímky)
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Pitris píše:Měl bych pár připomínek k modelům, co jsou na webu. Nesedí některá čísla na podvozcích. PTF 15 má napsáno PTF 10 a V12 má napsáno V11.

Taky mi není jasná ta vylepšená verze PTF10. Nenašel jsem žádný rozdíl snad kromě střešního poklopu a změny označení. Původní byla Tatra 815 NTH 28 232 6x6.1 a nová Tatra 815 NTH 28 232 6x6.2
Nesedí NO to víš selhal mezikus co sedí na sedadle u klávesnice :lol: tento problém je již dávno vyřešen a Tomáš má opravenou verzi jenže jak všici dobře víte nemůže aktualizovat .
A ohledně modelů PTF 10 a 15 to je zvlášní takovou dobu tady byl model PTF 10 a nikdo si nevšimnul že jej mám špatně označený (jako jednomontáž) a tak jsem Tomášovi poslal opravené označení (dvojmontáž) a zároveň přikreslil poklop na střechu no a když jsem kreslil PTF 15 s jednomontáží tak jsem prostě vzal de fakto ostatní díly z té zatracené desítky no a protože jsem trochu víc zapomětlivý tak jsem nepřepsal pořadové číslo .


ADD Hynek :wink: člověče víš že máš pravdu :lol: skutečně tam má být 5 a už vím jak se mi to povedlo já tam totiž omylem zabudoval motor KHD 513 252kW :lol: :lol: to je tak když myslím na něco jiného než na to co právě dělám :D :D
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

:lol: Jéééééé to bude zase maléééééééééééééér mě se to povedlo i u modelu PTF 19 ten magirusáckej motor :lol: :lol: budu ukamenovanej :lol:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tak ukamenovaný nebudu protože jsem právě odeslal Tomášovi opravený model PTF 19 včetně návěsu PTF 21 :lol:
No a dneska jsem se dozvěděl že onen PTF 18 možná nebude až tak velká fikce :cry: podobné vozidlo udajně mělo jezdit v Holandsku :shock: tak uvidím jestli se podaří získat fotografii jakož to důkaz :lol:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tak tento tahač je již rozpracován od počátku prázdnin vznikl však problém s korbou a tak nevím jak to celé dopadne
Obrázek
Honzys
Příspěvky: 9
Registrován: 17.08.2006 19:54
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Příspěvek od Honzys »

Když tak to dodělej, a zkus to s tím jeřábkem a závažím. Držím palce! A nějaké foto ještě nemáš? Něco z boku, případně zezadu??? Ocenil bych to. Tohle je z T813 moje nejoblíbenější. Honza.
12.alien
Příspěvky: 1
Registrován: 30.08.2006 12:20

tank

Příspěvek od 12.alien »

luci nevite gde bich mnel hledat internetove stranky z vojenckimi prostredky jako napriklat tanky auta transportery atd....... :?: :?
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Re: tank

Příspěvek od petr.truck »

12.alien píše:luci nevite gde bich mnel hledat internetove stranky z vojenckimi prostredky jako napriklat tanky auta transportery atd....... :?: :?
:lol: NO COMMENT :lol: vojenskou techniku nemusím
jediné co z vojenských vozidel skousnu jsou nákladní vozy týlového zajištění
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Petře, jak to plánuješ s těmi Liazy? Některé ty návrhy jsou opravdu povedené :)
Odpovědět

Zpět na „PTF - Petr Sychra“