Auta - co máte, co byste chtěli....

Zcela OFF TOPIC - pokec o všem co nás baví a zajímá
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Tak tady jsou ty moje auta

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

První auto který jsem vlastnil byla 1990 Honda Civic Si, tu jsem prodal tátovi a on ji dodělal. Fotku nemám.

Před dvěma lety jsem jezdil Acurou Integrou, neboli Hondou Integrou ročník 1997, když chcípla měla najeto 293,000 km, a bylo to chyba mechanika.
Obrázek

Nyní vlastním kanadskou verzi Hondy Civica ročník 2007. Dvoudveřák

Obrázek
Obrázek

No a když bych si mohl vybrat jakýkoliv auto tak by to asi byla Audina RS6 Avant. A nějaká motorka na sportovní jízdu po dvouch.
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

nádherná Honda civic škoda že se nás neprodává je fakt krásná :D
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Kola nejsou standartni, ty jsem si pridal na letni jizdu. A me se zas libi ty 3 nebo 5ti dverovy z Evropy, zvlast Type R.

Ale z Hondou jsem spokojen, jenom kdybych an ni nenajel za rok 40 000 km. Ale s tim nic delat nemuzu, Kanada a USA jsou moc velky.
V.E.N.A.
Příspěvky: 16
Registrován: 09.05.2008 12:14
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od V.E.N.A. »

Já bych bral tank. Nejlépe nyní v české armádě použivaný. Nebo třeba T-55 je to jedno. hlavně aby to mělo pásy... :P
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Udělal jsem si radost a koupil si konečně pořádný vlastní auto 1:1
Obrázek Obrázek
je to VOLVO 850 TDI, motor pětikýbl VW 2,5 litru 103 kW, ročník 1997. Stálo mě 79.000,-, k minulýmu pondělku, kdy jsem ho zaplatil a odvezl domů, mělo natočeno přesně 251 000 km (takže příjmeně zajetej nafťák :wink: ). Značky to dostalo dneska (tata marodí, takže to cestou od doktora vzal přes ouřady). Pohled na pojistku úplně příjemnej není, ale stačí nasednout, natočit, zařadit a vyjet - a člověk na to hned zase zapomene, protože s tím prostě musí být radost jezdit :lol:
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Tak moje zlatíčko :lol:

Citroën Xantia Break
2.0 HDi 80Kw/110Ps

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Taky sem před časem obměnil vozový park. Starej Golf sem taktak stihnul prodat před tou bombovou vyhláškou zelenejch melounů (jeho fotka se toulá o pár stránek zpět) a z rodiné garáže se do mojí přestěhovala tahle Felicka

https://www.gop.pilsedu.cz/vt/vt24/tolar/
vlastní stránky má proto, že ve škole sme museli vyvářet webovky jako práci za celý pololetí a mě nic lepšího nenapadlo.

Je to jedna z posledních z roku 99. Výbava super na úrovní GLX + střešní okno.Najeto něco málo přes šedesát (cca kolem 15 sem s tim nalítal já). Motor už má přímé vstřikování, takže všechny tříválcový Fabie HTP nechám hravě za sebou a mám i odpich když potřebuju předjíždět (na to sem u Golfa potřeboval aspoň 3km rovinku). Auto neváží ani tunu a nai moc nežere, jezdim tak za 5,5 až 6,5 i přesd město.

Do auta sem dokoupil žlutý pásy, koženej pakte, el.okna, el. zrcátka, centrál na DO a na zadním okně mám takový ty plyšový kostky :lol: .

auto má krom výbavy spoustu drobnejch úprav

Jinak nějakej velkej tuning a vělký kola nemám v plánu. Bylo by to hezký, ale momentálně mi tohle slouží jako přibližovadlo z bodu A do B než na pčředvádění. Investovat bych chtěl do nečeho lepšího...

Pěkný by bylo to starý Camaro z Transformers nebo ten GTO ročník 70. A na léto trojkovej Golf Cabrio. Holt už sou ty sny trochu reálnější když člověk stárne...

Ale pořád taková Impreza Coupé WRX STI 2000, Scirocco III R, Mustang GT nebo Š 110 R by se mi líbilo
Naposledy upravil(a) Martin Happy dne 03.11.2010 14:38, celkem upraveno 1 x.
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Já už taky Golfa vyměnil u VW jsem zůstal koupil jsem MPV Sharan :)
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

JJ, To ti schvaluju, VW je pro mě značka No. 1, prostě srdeční záležitost. MMít doma v garáži Golf III Cabrio, Golf III GTI 20th Anniversary edition nebo Golf II Country by mi udělalo radost. Alw vysněnej VW je Scirocco II. Jediný co nemusim sou Passaty. Tohle rádoby luxusní auto se mi nelíbí. I když Passat II.... Já mam prostě pro 80 léta slabost.
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Vlcacka
Příspěvky: 6
Registrován: 24.05.2006 11:44

Příspěvek od Vlcacka »

Obrázek
Je to můj první vůz, mám ještě "mokrý noty" (od loňského října). Mým snem je toto:
Obrázek
ale až si budu kupovat nové auto, rozhodla jsem se, že nám bude zatím stačit toto:
Obrázek

Nicméně všeobecně je mým velkým snem vlastnit MODRÉ auto. :lol:
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Pánové a dámy, co se sejít na stránkách moje.auto.cz . už tam mám profil pod stejnou přezdívkou. na profilu je jak Golf, tak Felicie. Tak tam se můžeme pochlubit se svými plechovými miláčky
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Tak to sice není auto ale jezdí to. Tady je moje nejnovější vozidlo.

Obrázek Obrázek

A dnes se krásně jezdilo.
bnmodels
Příspěvky: 40
Registrován: 09.11.2009 15:27

Příspěvek od bnmodels »

ja by som chel vlastnit MERCEDES SLK 500,alebo niečo terenne
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

Ahoj,
ty vaše osobáky trumfnu tímhle americkým Truckem od NYPD který bych si přál pod stromeček :lol: , líbí se mi u od té doby co o něm běžel v televizi seriál.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Tomas píše:Tak já jsem nedávno vyfasovall Renault Modus. Napřed mi to přišlo jako strašné auto, ale není to tak nejhorší, jezdí se s tím dobře a dobře se do toho nasedá a vysedá. Hodně záleží na barvě, některé laky tomu vůbec nesednou. Slabinou je malý kufr.
Sám bych si to auto určitě nekoupil, ale není nejhorší, aspoň se liším od těch všech služebních Fabií :lol:
Tak Moduse jsem byl nucen před pár měsíci nedobrovolně vrátit, Favo mezitím skončilo v Metalšrotu :cry: . No pak jsem si vyzkoušel služebně na pár podzimních dnů Hyundai Getz a teda vůbec mi to nesedělo, to už ten francouz byl o dost lepší...

No a protože je potřeba vozit nejen sebe ale i rodinu a nový služebák hned tak nebude, tak pokračuju ve škodovácké linii, po dlouhém vybírání (spíš přebírání) mi tu stojí stará dobrá Felicie v "long" verzi :lol:

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Musím říct, že jsem si návrat ke starému autu představoval jako hodně velký krok zpět, ale jsem příjemně překvapen, akorát klima mi bude asi v létě chybět :-D
Odpovědět

Zpět na „Pokec, kavárna, hospůdka - obecná diskuze“