FDS Model - FE série

Naše nejrozsáhlejší série modelů - jednoduché i propracované modely v 300 dpi
Odpovědět
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

tak pokračujem v sérii FDS a dělám další osmikolku.
zde menší fotí, jak jsem daleko:
Obrázek Obrázek Obrázek
je to parádní podvozek, nádherně mi to vyšlo hezky do "Véčka" a opětovně u něj funguje pérování. ještě mě čěkaj další 2 takovýhle podvozky tak se těším až to budu mít za sebou :) Frenky máš parádní modely, už se nemůžu dočkat až říznu do AV 15 :)
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

Dnes jsem dolepil celý podvozek a zítra budu pokračovat nástavbou. Model opět jako u předchozí tatrovky utrpěl pár menších změn a ještě některé ji čekají... No, po pravdě řečeno bude mít stejné změny jako předchozí tatra... ;) tak zde přidávám foto modelu, jak vypadá v nynější podobě:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Tou tvojí fešnou Tatrou si mě nakopnul k patlání mé Tatry

viewtopic.php?p=11361#11361
Obrázek
marek116
Příspěvky: 177
Registrován: 19.10.2009 19:36
Bydliště: Prešov-Slovakia

Příspěvek od marek116 »

frenkye kedy bude na stiahnutie skoda 706 stahovak?
bnmodels
Příspěvky: 40
Registrován: 09.11.2009 15:27

Příspěvek od bnmodels »

:lol: Už sa teším na tu TATRU
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

tak pokračuju ve stavbě. dnes jsem dodělal plachtu. dodělal bych i celou tatru, ale ftipně jsem si nechal jeden papír v domění, že ho nebudu potřebovat, na jiném místě, kam se dostanu až ve čtvrtek večer... :( no tak zde fotky stavby:
tu je foto plachty: nechal jsem si ji vytisknout na laseru v práci protože domácí ingoustovka to tiskla z nepochopitleného důvodu menší než jsem potřeboval... to na pravo je výsledek tiskárny a to nalevo je po retušování:
Obrázek

tu už je postup stavby, kdy mám nalepenou přední a zadní stranu plachty:
Obrázek
Obrázek

no a zde je už plachta celá:
Obrázek Obrázek Obrázek

Mimochodem... zde je jeden vadný pokus, kdy tiskárna vytiskla úplně něco jinýho než jsem chtěl... no... škoda kapesníčku. na druhou stranu jsem aspoň zjistil, jakym způsobem to tiskne na tento druh papíru:
Obrázek Obrázek

mimochodem, chtěl bych touto cestou poděkovat Štefínovi a filiplaznickovi, kteří mi poradili jak na plachtu, abych si nerozpil barvy...
No. tak to je pro dnešek vše. pokračování tatry bude až ve čtvrtek- doufám....
štefíno
Příspěvky: 149
Registrován: 23.07.2009 10:28
Bydliště: okolí Zlína

Příspěvek od štefíno »

Nemáš zač. Vypadá to luxusně, plachta jako "živá" :)
co je malé, to je milé :lol:
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

tak jsem se trožku spozdil s lepením, ale dnes jsem si zase pár částí slípl. Model ještě dostane modrý majáčky, originál je má oranžové, a trocha retuše taky neuškodí. no ale to už dnes nestíhám protože ještě nemám vytisklý majáčky, vždycky na to zapomenu, když mám možnost to vytisknout. tak snad brzy budou. zde fotky (omlouvám se za kvalitu fotek neni to nic moc. chtělo by to nějakej pořádnej foťák a ne ten co mám v mobilu):
Obrázek Obrázek Obrázek

už vidim jak za tou Tatrou bude Podvalník P32 a na něm ten hasící tank od Fireboxu, který je zatím v betatestu. doufám že se ho brzy dočkáme. ;)
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Nádhera pekne si ju zlepil
P.S. SPOT 55 je u nás prepravovaný zásadne na podvalníku P50N :lol: a hasiči i záchrané brigády majú tento podvalnív v zelenej farbe
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

Děkuji za pochvalu. snažil jsem se.
Když já si ten podvalník šetřím k AV15ce a lepit to znova... uuuuh... těch koleček. :)
Alligator
Příspěvky: 46
Registrován: 26.09.2006 11:23
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alligator »

Možno trošku OT, ale riešim menší problém s AV15, konkrétne z čoho urobiť osky, ktoré držia piesty zdvíhania ramena žeriavu? Ide o to, že špendlík má priemer cca 1mm, a tie čapy nejaký 1,5 mm. robíte tak presne alebo používate na osky niečo tenšie? Pre istotu prikladám fotku, kde je vyznačené, kam by mala ísť predmetná oska( takisto aj na druhú stranu piestov)
Obrázek
bufalo1
Příspěvky: 61
Registrován: 04.08.2009 09:40

SPOTT 55

Příspěvek od bufalo1 »

Myslím si,že sa dočkáme aj toho SPOTT-A 55 (hasičský tank).
Bol k videniu aj na výstave v Neratovicích v ČR.Zatiaľ len v zárodku prípravy a tvoria ho autori od FireBox-u. :wink: :lol:
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Tak mala ukážka z pripravovaných modelovObrázek :lol: ďalšie tak skoro asi nebudú trošku nestíham práca, škola a malé dieťa :lol: proste veselo
adam
Příspěvky: 98
Registrován: 09.04.2007 18:40
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od adam »

vyzera to pekne, uz sa tesim :) btw dufam ze 815 VT 6*6 bude co najskor...tatko bude mat narodeniny uz tento vikend, tak by som to chcel mat z krku :D
bufalo1
Příspěvky: 61
Registrován: 04.08.2009 09:40

super

Příspěvek od bufalo1 »

Tá CAS 32 Tatra 815 repasia HaZZ SR bude celkom super.Moc sa mi páči.Nevedel som ako vyriešite tú verziu na stavby,ale celkom ste to zvládli na peknú "1. :lol: :lol: 8)
Odpovědět

Zpět na „FDS model“