FDS Model - FE série

Naše nejrozsáhlejší série modelů - jednoduché i propracované modely v 300 dpi
Odpovědět
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

tak to jsme 2 ;-) uz se opravdu moc tesim az ho budu moci slepit. ;-)
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Bonus
Tatra 815 8x8 AV15 s podvalníkem Stavostroj P50N

Obrázek
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Tak na to se uz tesim, doufam ze ho dostanu.
Uživatelský avatar
xzelix
Příspěvky: 35
Registrován: 30.06.2007 23:34
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xzelix »

Vlastimil Pojman píše:Tak na to se uz tesim, doufam ze ho dostanu.
Jestli jsi slepil 10 modelů do akce lepení minimodelů,tak by jsi ho měl dostat.
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 22
Registrován: 30.07.2007 21:29
Bydliště: Bečváry

Příspěvek od Chimenes »

Souprava je nadherna... Skoda za jsem nelepil :evil:
Je nejaka moznost, ze model bude nekdy ke stazeni nebo zustane pouze bonusem??
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Snad za půl roku hasičská verze ikdyž já bych radši vojenskou.
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Míra: Hezká návnada :D .
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Tak Kenworth je dokončený aj s interiérom ešte ho skúšobne zlepiť.
Obrázek

Tatra AV 15 bude určite po pol roku ako hasičská verzia a samozrejme pribudne niečo aj na podvalník v Hasičskej i vojenskej verzii
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

Ja si tak pozeram forum...Vidim nove prispevky a tak rozmyslam : :idea: Jaky model si zlepim asi dalsi...FDS sa mi pacia nejaky si asi vyberiem z nich...A zrazu uvidim toto: kenworth s interierom :shock: To je riadny šok. Uz asi viem co budem lepit...Konecne som cakal na nejaky model s interierom...Skusal som uz PV3S LBS ale nevyslo to...kvoli 180g papieru :? Dufam ze skusobne zlepenie dopadne dobre a uvolni sa tento model aj pre "verejnost"
Obrázek
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Pretože som dostal niekoľko otázok cez icq ohľadom Škodovky jazvečíka či je to model fiction prikladám fotku.
Obrázek
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

FE993

Příspěvek od JanO »

Nebylo by prosím foto bonusové tatry T815 FE 993? Jak má vypadat ten modelový podvozek?
Uživatelský avatar
mahmuda
Příspěvky: 52
Registrován: 03.05.2007 20:50
Bydliště: Milovice

Příspěvek od mahmuda »

Mam maly dotaz. Chtel jsem si postavit kolekci novych dodavek Citroen, Ducato a Boxer, ale az po vytisteni jsem zjistil, ze se zrejme vloudila chybicka - ty modely jsou vsechny naprosto stejne, lisi se jen barvou a predni maskou. Je to chyba, nebo to neni delane podle realnych aut?
Demokracie je rozdat zbrane lidu.
adam
Příspěvky: 98
Registrován: 09.04.2007 18:40
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od adam »

a co si este nevidel v reale tie auta? vsetky su rovnake pretoze tie znacky spolu spolupracuju...ked torosku porozmyslas tak zistis ze maju podobne vyzerajuce viacere uzitkove auta

pripajam aj par fotiek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
mahmuda
Příspěvky: 52
Registrován: 03.05.2007 20:50
Bydliště: Milovice

Příspěvek od mahmuda »

Ale asi jsem je potkal, jen jsem nevnimal detaily, ted jsem se dival na http://carblueprints.narod.ru a NAPROSTO stejne ty vozy opravdu nejsou. Omlouvam se, nechtel jsem rypat, nebo hledat chyby za kazdou cenu, modely FDS jsou super, lepil jsem je v "lepici desitce" a urcite je budu delat i dale, jen me zarazilo, ze ty dodavky, kdyz je postavis vedle sebe, tak jsou do posledniho sroubku stejne.
Demokracie je rozdat zbrane lidu.
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

mahmuda píše:Ale asi jsem je potkal, jen jsem nevnimal detaily, ted jsem se dival na http://carblueprints.narod.ru a NAPROSTO stejne ty vozy opravdu nejsou. Omlouvam se, nechtel jsem rypat, nebo hledat chyby za kazdou cenu, modely FDS jsou super, lepil jsem je v "lepici desitce" a urcite je budu delat i dale, jen me zarazilo, ze ty dodavky, kdyz je postavis vedle sebe, tak jsou do posledniho sroubku stejne.
Ak zoberieme do úvahy že Citroen, Peugeot, Fiat spolupracujú už dlhé roky na jednotlivých modelových radoch verzia ktorú som kreslil je už treťou generáciou vanov v jednotlivých detailoch sa tieto auta líšia len prednou maskou, motorom, a vnútorným vybavením kabíny. Ak porovnávaš medzi sebou prvú, druhú a tretiu generáciu poprípade štvrtú najnovšiu tak tam jednotlivé rozdieli nájdeš. Podobne karosársky rovnaké sú vozidlá Fiat Scudo, Citroen Jumpy, Peugeot Expert, http://carblueprints.narod.ru su u Peugeotu druhá a štvrá generácia, Fiat je tam v tretej generácii. :lol:
Odpovědět

Zpět na „FDS model“