MINIMODEL 1:100 by Dark Tower

Krásné modely od Le6na / Dark Towera (1:100, 1:300)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

MINIMODEL 1:100 by Dark Tower

Příspěvek od Le6n »

Než se rozhodnete, co chete víc - Tatru 141 nebo Kenwortha, zkusím jednu vychytávku - AEC Matador vyšel v ABC původně jen v měřítku 1:160 a v jednoduché krabičkové verzi. Tak jsem si řekl (snažíce se přitom neposlouchat Colonelovo naléhání :))) - proč jej neudělat v tolik žádaném 'stovkovém' měřítku? Podobně jako Tatra 111 DAK bude vše předěláno odgruntu, basic i extra verze. Předběžně to bude vojenská sanita, tentokrát to z rukou nepustím bez interiéru. Jinak uvažuju i o možné poválečné konverzi na autobus do těžce průchodných terénů. Něco z toho by mohlo být jako bonusový model.

Obrázek
Vozidlo na obrázku není úplně vončo, ale momentálně po ruce lepší nemám.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

to bych bral ale úplně stejné jako je na té fotce
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Vojta píše:to bych bral ale úplně stejné jako je na té fotce
Tech piskovych kamuflazi na nejakou dobu stacilo, ale nevylucuju ani takovouto verzi (nedoporucuju adminovi zkouset dalsi hlasovani o barevne verzi Matadoru, ja si do toho kecat nenecham... :))))
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

To vyzerá dobre ja som tiež za tento nadherný kúsok na kamufláži nezáleží 8)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

já bych bral spíše civilní odtahovku
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

František píše:já bych bral spíše civilní odtahovku
Franto taky mne to napadlo, mam par krasnejh fotek ale postradam jakykoliv detail toho jerabu & Co. vzadu na korbe... Zkus dodat, popremejslim...
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Obrázek
Kubik
Příspěvky: 4
Registrován: 24.08.2007 18:35

Příspěvek od Kubik »

Tak na tohle se moc tesim ani ne tak kvuli predloze ale kvuli interieru.
Napred ale musim dodelat T 111. :(
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Ať bude model jaký bude le6n chtít, vždy si jej rád postavím.
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

V tieni Temnej Veže alebo Modelarov blog

Příspěvek od Le6n »

Konečne som sa dal trochu dokopy, zjednotil a nasetupoval si poriadne Gmail konto, takze okrem fungujuceho e-mailu uz mam zmenenu a zjednotenu galeriu, chystam nejake tie clanocky, odkazy a samozrejme aj download mojich MiniModelov - to vsetko v novom blogu 'V TIENI TEMNEJ VEZE'.

Momentalny status: - zriadenie blogu; uprava layoutu a obsahu; prelinkovanie s galeriou a suvisiacimi webmi; ucesanie a nalinkovanie prvych troch MiniModelov (vratane fotiek hotoveho modelu) plus podstavec pre modely; pridane uvodne slovo a clanocek o mojich modelarskych zaciatkoch.

Pripravujem: - nahromadilo sa mi viacero otazok ohladom mojich postupov pri stavbe MiniBoxov - takze finalizujem clanocek o roznych vychytavkach, vratane nakresov. K videniu by mohli byt aj priebezne informacie z progresu stavby novych modelov. Tiez pribudne nejake pokracovanie o usvite mojich modelarskych dejin. Priebezne zaktualizujem aj uz zverejnene modely, takze moze pribudnut aj nieco zaujimave a dovod obcas sa do blogu pozriet :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Po dlhsej dobe som si opat nasiel cas zasadnut ku Minimodelom a pohol som s rozpracovanym MM04 - AEC Matador. Momentalne mam hotove vsetky vonkajsie diely, teraz pracujem na interieri. Zatial to vyzera, ze Matador bude mat az tri mozne verzie ramu podvozku - Basic krabicka, Extra krabicka a Extra modelovy. Par ukazok dielov (zmensene):

Obrázek
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Kdysi jsem si slepil ty krabičkové 160ky.
Teď to vypadá na Extra modelovou stovku.
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Obrázek


Poprosil bych o tuhle verzi
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Zatial se budes musiet uspokojit s 'tamtou' verziou :D
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

To vypadá moc pěkně. Chtěl bych se zeptat, jak ty modely děláš? Já taky dělám velice jednoducehé modely bunkrů v měřítku 1/72, ale udělal jsem i 1:300. Modely jsou na paran-modelar.blog.cz a taky tady http://acsr.pazderka.cz/viewtopic.php?t=282. Je mi teprve 15 a jsou to jenom experimenty. Chtěl bych je obohatit technikou, ale zatím si s tím nevím rady.
Odpovědět

Zpět na „Minimodel - Dark Tower“