Ronoath

Ostatní modely 1:100
Tita
Příspěvky: 12
Registrován: 25.08.2006 14:34
Bydliště: To byste rádi věděli,co?

Karosa C934,935

Příspěvek od Tita »

Dovolím si jen nesměle podotknout,že u typů C 934 a C935 jsou ve skutečnosti jinak řešená zadní okno(Ve skutečnosti je větší).
Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 23
Registrován: 11.04.2006 16:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ronoath »

To je dost možné, modely byly kresleny ve velkém zanícení (ačkoli z typáků Karosy, což je divné) takže budu velmi rád, pokud to opravíš do skutečnosti :)
Tita
Příspěvky: 12
Registrován: 25.08.2006 14:34
Bydliště: To byste rádi věděli,co?

Příspěvek od Tita »

Ronoath píše:To je dost možné, modely byly kresleny ve velkém zanícení (ačkoli z typáků Karosy, což je divné) takže budu velmi rád, pokud to opravíš do skutečnosti :)
Opravil bych,Ale nevím jak :oops: :oops: :oops: ...
Problém je v tom,že karosy 931-935 mají okno na zadním čele protažené směrem dolu až k tomu ohybu asi v půlce čela.
Tita
Příspěvky: 12
Registrován: 25.08.2006 14:34
Bydliště: To byste rádi věděli,co?

Příspěvek od Tita »

Ještě si dovolím porovnávací foto:
1.foto :arrow: Karosa B 931
2.foto :arrow: Karosa B 951E
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 23
Registrován: 11.04.2006 16:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ronoath »

Vzhledem ke změně bydliště práce na Arway pozastaveny. Sice už vím, jak spoustu věcí vyřešit, ale zatím není v mých silách je realizovat. Pokud chcete autobus (který je ve zkušební verzi na mé straně :) ) upravit, není problém, ale nemohu s vámi operativně řešit drobnosti úprav, jen mi dodejte přepracovaný model. O postupu prací budu informovat.
Je mi to moc líto, ale nedá se nic dělat.
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Ronoath píše:Vzhledem ke změně bydliště práce na Arway pozastaveny. Sice už vím, jak spoustu věcí vyřešit, ale zatím není v mých silách je realizovat. Pokud chcete autobus (který je ve zkušební verzi na mé straně :) ) upravit, není problém, ale nemohu s vámi operativně řešit drobnosti úprav, jen mi dodejte přepracovaný model. O postupu prací budu informovat.
Je mi to moc líto, ale nedá se nic dělat.
A jak seš na tom nyní??
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 23
Registrován: 11.04.2006 16:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ronoath »

Sorry, že odpovídám mega pozdě, ale odpověď je jednoznačná: Nechce se mi do toho. Navíc zkouškové je zkouškové a latina je latina :D
Momentálně jsem se vrhnul na skinování lokomotiv v MSTS, takže ani nevím, kdy se k tomu vrátím... Nějak mi chybí motivace :)
Uživatelský avatar
Ronoath
Příspěvky: 23
Registrován: 11.04.2006 16:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ronoath »

Další testovací verze je na mé webu: najde se nadšený betatester? Nyní by snad mohl být model opraven. Prosím.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Ronoath píše:Další testovací verze je na mé webu: najde se nadšený betatester? Nyní by snad mohl být model opraven. Prosím.
Mám slípnutou krabičkovou verzi, myslím že až na malé drobnosti je to ok, nějakou poznámku bych měl k model podvozku ale pošlu Ti to hromadně i s fotkou na mail - pokud se zase nerozloží počítač tak snad už zítra večer.
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“