tft.cf - Kujebák

Ostatní modely 1:100
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

tft.cf píše: modrobílou verzi jsem měl v plánu ale ten nápis by byl moc malej a špatně čitelnej.
ono kdybys nedelal v rozliseni 50 dpi, tak by ten napis nebyl problem udelat citelnej
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

fakt a máš zjištěný jak to dělal weiner ty znalče :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

Colonel32 píše:
tft.cf píše: modrobílou verzi jsem měl v plánu ale ten nápis by byl moc malej a špatně čitelnej.
ono kdybys nedelal v rozliseni 50 dpi, tak by ten napis nebyl problem udelat citelnej
a proč si stěžuješ mě SNBáku, takhle velký to dělá Paper Case, tak si stěžuj u něj :lol: :lol:
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

hele uděláme něco jako muzeum miniboxů 1:100 a jako výzdoby uděláme různý hlavy jako lepič (tam bude míra) nej autor (tam bude dark tower)
rejpal :lol: (tam bude pochopitelně Colonel 32 :D ) nic ve zlým coloneli jen mysslím že už to trošku přeháníš ať si každej dělá modely jak chce 8)
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

Ondras píše:fakt a máš zjištěný jak to dělal weiner ty znalče :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
o tom, jak to pan weiner delal, dela a delat bude jsem s nim samozrejme mluvil....
tft.cf píše: a proč si stěžuješ mě SNBáku, takhle velký to dělá Paper Case, tak si stěžuj u něj :lol: :lol:
Paper Case je zposob delani modelu, ktery je prekonany. Navic nepovazuji za moudre argumetovat tim, ze moje modely jsou nedokonale, protoze nekdo jiny je dela stejne.
Ondras píše:nic ve zlým coloneli jen mysslím že už to trošku přeháníš ať si každej dělá modely jak chce 8)
...proste radsi hraju zleho podlu, a tenhle clovek bohuzel svymi modely a pristupem nahrava na smec...
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

ježíšmarja, tak má udělaných 50 verzí felicií a na kujebáku je špatných pár detailů měli byste vidět můj první model. Ten taky není žádný zázrak (náhled v další modely- vojta)
Naposledy upravil(a) Vojta dne 06.11.2007 17:27, celkem upraveno 1 x.
TAYBOR
Příspěvky: 38
Registrován: 31.12.2006 11:00

Příspěvek od TAYBOR »

ach vy Česi...furt sa to len musí hádať :D :D :D ja osobne mam uctu ku KAZDEMU tvorcovi modelov,aj ked robi zo zaciatku bullshity tak myslim ze kazdy sa raz zlepsi no nie?? pozrite napr na Pahylove modely ako sa vypracoval- rastie kazdym modelom a jeho E524 ale aj ine su nadherne...
Napr ja osobne z tejto stranky nemam zlepeny ziadny autobus a ani ziadne hasicske vozidlo ale to je pochopitelne kedze sa zaujimam hlavne o AGRO a stavebne masinky...ale respektujem ze niekto je zase fanusik hasicakov alebo busfanda takze sa mi len a len paci ze je tu na vyber (a myslim aj ze najlepsie to riesi MÍRA :D -ten lepi vsetko :D ) no a slusne som sa rozpisal takze je nacase hadam aj koncit :D
I love doughnut :)
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

TAYBOR píše:ach vy Česi...furt sa to len musí hádať :D :D :D ja osobne mam uctu ku KAZDEMU tvorcovi modelov,aj ked robi zo zaciatku bullshity tak myslim ze kazdy sa raz zlepsi no nie?? pozrite napr na Pahylove modely ako sa vypracoval- rastie kazdym modelom a jeho E524 ale aj ine su nadherne...
Napr ja osobne z tejto stranky nemam zlepeny ziadny autobus a ani ziadne hasicske vozidlo ale to je pochopitelne kedze sa zaujimam hlavne o AGRO a stavebne masinky...ale respektujem ze niekto je zase fanusik hasicakov alebo busfanda takze sa mi len a len paci ze je tu na vyber (a myslim aj ze najlepsie to riesi MÍRA :D -ten lepi vsetko :D ) no a slusne som sa rozpisal takze je nacase hadam aj koncit :D
Moje slova, tft a Coloneli zakopejte válečnou sekeru.
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

Colonel32 píše:
Ondras píše:fakt a máš zjištěný jak to dělal weiner ty znalče :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
o tom, jak to pan weiner delal, dela a delat bude jsem s nim samozrejme mluvil....
tft.cf píše: a proč si stěžuješ mě SNBáku, takhle velký to dělá Paper Case, tak si stěžuj u něj :lol: :lol:
Paper Case je zposob delani modelu, ktery je prekonany. Navic nepovazuji za moudre argumetovat tim, ze moje modely jsou nedokonale, protoze nekdo jiny je dela stejne.
Ondras píše:nic ve zlým coloneli jen mysslím že už to trošku přeháníš ať si každej dělá modely jak chce 8)
...proste radsi hraju zleho podlu, a tenhle clovek bohuzel svymi modely a pristupem nahrava na smec...

tak v tom případě kritizuj ale hlavně ne moje modely protože to bych četl
aspoň týden :D a napiš mi jak to dělal pan Weiner protože bych to chtěl dělat co nejvíc jako on 8)
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Ale pánové,pánové.....
Přidám-když Vám to nebude vadit-i svůj názor.
Ať si každý dělá modely jak chce a jaké chce. S tím souhlasím.
Ale taky si myslím, že různé připomínky ( předpokládám, že dobře míněné ) na vzhled, propracovanost a autenticitu by měly autora popostrčit k další práci na zlepšování svých modelů.
Akorát to chce se nehádat.
Protože, když se budou i noví a mladí autoři díky dobře míněným radám zlepšovat, tak bude více a více kvalitních a časem i složitějších modelů.
A naopak díky těm jednodušším třeba přibude i nových "lepičů". Je lepší začít na jednoduchém modelu, naučit se různé postupy a fígle a potom pokračovat na modely složitější a složitější.
Doufám, že autoři své modely vytvářejí pro radost sobě i ostatním a je jenom dobře, že si je nenechávají ve svých PC, ale poskytnou je i nám pouhým lepičům.
TAYBOR sice napsal, že lepím všechno, ale i já si postupně začínám vybírat i z těch složitějších. Když jsem začínal, byly to ty krabičky. A možná se jednou pustím i do slepení složitého modelu většího měřítka.
A ještě poznámka nakonec:
Nebylo by lepší než "Chtěl bych to dělat co nejvíc jako pan Weiner." dělat to podle sebe?
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
NolthA
Příspěvky: 99
Registrován: 16.04.2006 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od NolthA »

Doplnil bych předchozí názory.
Myslím že to všichni myslí dobře.
Můj názor je že je dobré že se další autor snaží, ale musí počítat s tím že bude i kritika, která je spíše myšlena tak že je to rada kde co zlepšit.
A pokud autor produkuje 40 verzí jednoho modelu. tak je možné nám je tu ukázat ale rozhodně bych je nezveřějnoval všechny .... není problém pokud bude mít někdo o ten a ten model zájem napsat si autorovi, myslím že to i autora potěší že je o jeho modely zájem.
Takže nehledejte za slovy na tomto foru nic špatného, myslím že vše nám jde o stejnou věc, a to o modely v měřítku 1:100 :wink:
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

podle seb v tom je ten problém že je chci mít co nejpodobnější :D
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Tak poněkolikáté jsem si všiml, že řešíte, co s modifikacema, tak se mrkněte tady.

viewtopic.php?t=245
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“