Rawenova vozidla z (nejen) II světové války

Ostatní modely 1:100
Odpovědět

Jaký další stroj by se vám líbil? Autor si vyhrazuje právo nedělat to co si zvolíte, pokud zjistí že by to bylo těžký jako prase:-)) Ale myslím že tyhle co sem vybral by se dali zmáknout.

Hetzer
4
8%
Sherman
3
6%
Cromwell
2
4%
Kübelwagen
2
4%
Willys
10
19%
Jagdpanther
2
4%
Sturmgeshutz
5
9%
vrtulník UH1 Cobra
10
19%
vrtulník Apache
10
19%
něco jiného ( napište co:-) )
5
9%
 
Celkem hlasů: 53

Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Nové modely byly poslány. Krom panzeru IV s přiloženým dárečkem se dočkáte ještě jednou LT vzor 38, ale v zelené kamufláži a také s přihozeným dárečkem. Rozhodl jsem se pro menší inventuru a reedici všech svých modelů a téměř ke každému teď bude přiložen i nějaký malý bonus. Nepujde o nic extra ale snad vás to potěší.
Marian
Příspěvky: 23
Registrován: 22.07.2008 17:15
Bydliště: Banská Bystrica-Slovensko

Příspěvek od Marian »

paráda už sa teším, zas pribudne niečo do vitríny, už mám urobených 6 modelov
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Já brzy taky vydám model. Zatím je ve fázi betatestu, ale když vše půjde dobře, vyjde v neděli.
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 118
Registrován: 05.09.2007 18:34
Bydliště: zubří

Příspěvek od Vojta »

Nazdar Rawene, nešlo by udělat T-72M4CZ ?
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Vojta píše:Nazdar Rawene, nešlo by udělat T-72M4CZ ?
Bohužel u těhle ruských strojů je velkým problémem tvar jejich věže, je to jako slepit kapku z papíru a těžko říct jak by se to lepilo. Nemluvě o nakreslení protože ke svým modelům nepoužívám žádný 3d program. Takže "téčka" zatím rozhodně nebudou.
Bachta
Příspěvky: 1
Registrován: 28.04.2009 19:16

Příspěvek od Bachta »

Nazdar Rawene,dal by se zvladnout Konigstiger (Tiger II)?Jinak děláš modely na vysoký urovni,jen tak dal.....
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Tak je to jasné a další model bude klasický JEEP, bude to pěkný prcek tak se na to připravte. Pokud jde o ostatní modely tak je vždy hodím ke stažení přímo sem do fora. Bude to myslím rychlejší a admin pak může hodit jen upozornění na titulní stránku že něco přibylo. Takže na co se můžete těšit -

reedice všech modelů v jednotném designu stránky který zabírá celou A4 - nedojde tak už k problémům s různě velkými díly na dvou stranách ( u Mause)

Pokud zbyde na stránce volné místo, bude doplněno bonusovými modely - a jaké to budou?

u LT 38 to bude pancéřová závora IPPEN a hraniční sloup ČSR
(zveřejněno 1. 5. 2009)

k Panzeru IV jsem přidělal jednoduché velké diorama se stany, bednami a sudy umožnující tak vytvořit diorama Afrikakorpsu. Velmi vhodné i pro zdejší známý model Tatry 111 od Darktowera.
(zveřejněno 1. 5. 2009)

U tanku Tiger je největší bonus a to sice Kubelwagen !!! Je potřeba aby jej někdo zkusil slepit, bohužel jsem na to stále neměl čas.A krom kubelwagenu bude u Tigra přiložen další diorama set s bednami, sudy, cedulemi a také dekorativním kusem zdi a božími muky kterými můžete dotvořit idylu české krajiny po níž se prohání technika

Uveřejněn bude také ten slibovaný vláček 810

Pokud bude Willys tak se také můžete těšit na řady doplňků, tentokrát americké výroby.

Některé nově zveřejněné modely budou mít jinou kamufláž.
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Rawene, jednu prosbu prosim, kdyz mozno tak udelat model aby se dal vytisknout na papir 8.5 x 11 Palcu (21.59 x 27.94 cm) tady v Kanade je to tezky sehnat A4 a zvlast tvrdsi papir. Uz se urcite tesim na jeep, sice jsem nemel moc casu stavet ale uz je nacase zase zabrat.

Diky
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Páni Rawene, ty tvoje reedice vypadají hodně slušně. Velmi dobrá práce! :D :D :D :D
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Rawen píše:Nové modely byly poslány. Krom panzeru IV s přiloženým dárečkem se dočkáte ještě jednou LT vzor 38, ale v zelené kamufláži a také s přihozeným dárečkem. Rozhodl jsem se pro menší inventuru a reedici všech svých modelů a téměř ke každému teď bude přiložen i nějaký malý bonus. Nepujde o nic extra ale snad vás to potěší.
Ke stažení pod aktualizací z 1. 5. 2009 (minimodel.cz / minibox.webz.cz)
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Kvůli poslední dobou značnému pracovnímu vypětí a také mírné zapeklitosti konstrukce Jeepu, si na něj budete muset ještě nějakou chvíli počkat. Ostatně, jsem znám tím, že přes léto se modelům moc nevěnuji. Všem se omlouvám za průtahy a jak to jen pujde, Jeep se objeví. Opět se sadou doplňků.
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Vlastimil Pojman píše:Rawene, jednu prosbu prosim, kdyz mozno tak udelat model aby se dal vytisknout na papir 8.5 x 11 Palcu (21.59 x 27.94 cm) tady v Kanade je to tezky sehnat A4 a zvlast tvrdsi papir. Uz se urcite tesim na jeep, sice jsem nemel moc casu stavet ale uz je nacase zase zabrat.

Diky
S tím papírem je to ošemetná věc, mě kolikrát ty modely tak tak vyjdou ale zkoušel sem si je v nějakém programu "okrájet" aby mi na papíře zbyly skutečně jen díly(bez textů a loga a jiných blbin které stejně vyhodíš) a ty se do toho rozměru jak píšeš vejdou.
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Tak jste se toho vláčku přeci jen dočkali(viz první příspěvěk), byl by tu už dávno ale já sem žil v jakési podivné představě že sem ho sem už dával:-) No a až teď sem si uvědomil že tu není.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Ahoj Rawene,
mám vyřídit ze Slovenska, že modeláři se chystají na zkušební stavbu a dají pak vědět jak to dopadlo. A že model je na pohled velmi pěkný ;-)
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Tak opět nějaké info.

Jeep už se chýlí ke konci, Po jeho dokončení bych zkusil nějaké ty vrtulníky. Cobra i Apache jsou výtečné svojí prakticky uplně hranatou konstrukcí takže by ani s jedním neměl být problém( ze stejného důvodu se už kdysi objevily v abíčku jako 1:72)

Mam ale jednu prosbu - potřeboval bych někoho kdo by dělal pravidelně betatesty mých modelů a dokázal je i pěkně nafotit. Fota bych pak použil jako prezentační i na jiných - většinou zahraničních webech( samo že s popiskem kdo to slepil a vyfotil)
Hrozně mě baví modely kreslit a hrát si s detaily v grafických programech, bohužel při mé práci mám pramálo času své výtvory i lepit a střádám si je do budoucna. Ale slepit se musí. Kdo by měl zájem nechť se ozve. Dík
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“