Rawenova vozidla z (nejen) II světové války

Ostatní modely 1:100
Odpovědět

Jaký další stroj by se vám líbil? Autor si vyhrazuje právo nedělat to co si zvolíte, pokud zjistí že by to bylo těžký jako prase:-)) Ale myslím že tyhle co sem vybral by se dali zmáknout.

Hetzer
4
8%
Sherman
3
6%
Cromwell
2
4%
Kübelwagen
2
4%
Willys
10
19%
Jagdpanther
2
4%
Sturmgeshutz
5
9%
vrtulník UH1 Cobra
10
19%
vrtulník Apache
10
19%
něco jiného ( napište co:-) )
5
9%
 
Celkem hlasů: 53

Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

bell policie
Obrázek
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Tak na ten návěs by asi bylo nejvhodnější to BVP nebo nějaká Dana. Současné tanky jako T 55, T 72 apod se dělají dost špatně protože mají oválnou věž. Ale BVP by mohlo být v pohodě.
PS: Jediný čím si u těch LBS modelů nejsem jist, je to maskování, nikdy jsem neviděl takhle maskovaná vozidla české armády.

Mathew: Já sem ti posílal ten vrtulník? Normálně mam okno, ale dobrý, jsem rád že to jde slepit, ještě na něm pořád poracuju, například sem teprve nedávno získal pořádný fotky - takže vrtule není černá ale bílo červeně pruhovaná.
modelář
Příspěvky: 2
Registrován: 07.01.2009 14:45

Příspěvek od modelář »

zdravím
zase jsem zde a moje druhá otázka zní,četl jsem ten dlouhý komentář od rawena a vyčetl jsem,že zatím žádné modely ještě nemá,nebo mě zdání klame a má tank T-34,nemohl by moi kdyby ten tank měl poslat?když není tak není(jinak jsem tady dva modeláři.
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

to rawen:ten vrtulník si asi ještě nezveřejnil, ale ukázal si ho tady na foru s velkym nápisem "prototyp". trvalo mi to asi deset minut ve photoshopu a nápis byl pryč. většina dílů má totiž obě poloviny stejný, a proto nebylo těžký druhou půlku prostě skopírovat. jedině zadní vrtulku sem musel dělat skoro celou znova, protože koukal zpod písmene Y fakt jenom kousek. příště pls tenčí písmo :lol:
Rawen
Příspěvky: 125
Registrován: 23.12.2008 21:11

Příspěvek od Rawen »

Mathew píše:to rawen:ten vrtulník si asi ještě nezveřejnil, ale ukázal si ho tady na foru s velkym nápisem "prototyp". trvalo mi to asi deset minut ve photoshopu a nápis byl pryč. většina dílů má totiž obě poloviny stejný, a proto nebylo těžký druhou půlku prostě skopírovat. jedině zadní vrtulku sem musel dělat skoro celou znova, protože koukal zpod písmene Y fakt jenom kousek. příště pls tenčí písmo :lol:
No ty si teda hacker:-) Ale mě to neva, stejně to ještě byla betaverze a ty si ji ostestoval za mě. Teď už jsem k ní přidal detaily a co nevidět ji uveřejním.
Spíš se bojim toho aby někdo nebyl zmetek a nezačal to šířit pod svým jménem. Sice nevim co by z toho měl, ale lidi jsou různý. Ale v poho, a jak se ti ten vrtulník lepil? Je to takovej nezvyklej minibox(spíš ovál :-) )
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Tak jsem tigříka dolepil. Těším se na to diorámko, abych ho měl kam zasadit.
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Ten LBS návěs byl jenom jeden vzorek na výběrové řízení do Saudské arábie nebo tam někam (nechce se mi to hledat) takže by se hodila i merkava :D
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

to rawen: no tak blbej abych to šířil nejsem :wink: . jinak, lepilo se to opravdu dobře, akorát ta vrtule. neni to ale problém jenom tvýho vrtulníku, ale i všech ostatních co sem zatim lepil. i když vrtuli podlepim jak chci, stejně se za hodinu zase ohne :x . a stejně jako Budulman bych se přimlouval za merkavu, nejlíp Mk3 nebo Mk4. Mk1 a 2 maj pod kabinou takový polokupole a to by se asi blbě lepilo. A nejnovější Mk5 je celá taková divná.
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

A co tu vrtuli napustit sekundovým lepidlem :?:
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

ad. kulaté věže:M1 Abrams měl hranatou,ne?To je asi jedinej tank co se mi líbí
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
V.E.N.A.
Příspěvky: 16
Registrován: 09.05.2008 12:14
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od V.E.N.A. »

Martin Happy píše:ad. kulaté věže:M1 Abrams měl hranatou,ne?To je asi jedinej tank co se mi líbí
Ano ano, měl a má hranatou:

Obrázek

Taky se mi ze všech tanků líbí nejvíc.
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Třeba takovej Leopard 2 je taky hranatej.

Obrázek
A taky to není špatný tank.
Naposledy upravil(a) modelar dne 22.01.2009 18:21, celkem upraveno 2 x.
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

mě se ten obrázek neukázal :? . to bude určitě tim zasr.... IE. BTW, nevíte někdo jak vykopat z noťase Visty když nemá ovladače na XP???
Ale jinak, ten leopard už byl vydanej na stránce streetpaper.de. Je sice 1:35 ale dá se pohodlně zmenšit, protože vůbec neni těžkej slepit.
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Ve FF se taky nezobrazí
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
Uživatelský avatar
modelar
Příspěvky: 154
Registrován: 11.10.2007 18:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od modelar »

Je to divný, protože ani mě se už nechce zobrazit. Tak ho nahradím jiným.
http://prmodels.webnode.cz
Připravuji: Tajný velký malý projekt
Ve skutečnosti jsem Pařan :D
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“