Liebherr LTM 1800 / 1:100

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

No tak do tohto by som sa rad niekedy pustil. Len neviem ako to v mojom podani dopadne. Inak je to velmi pekne a detailne spracovane. Paráda. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Stroječek plný koleček :D vypadá to suprově už se těším na další fotky
Naposledy upravil(a) skrlub dne 29.11.2009 19:04, celkem upraveno 1 x.
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

teda tak to bude pěknej macek. těším se na fota. :)
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Nádhera, to si asi rezervuji místo v bohnicích natrvalo :lol:
Obrázek
štefíno
Příspěvky: 149
Registrován: 23.07.2009 10:28
Bydliště: okolí Zlína

Příspěvek od štefíno »

Fotky budou co nevidět. Ted mám ponekud hodně práce do školy, takže moc nepatlám. Zato dnes mi pod rukama vzniklo tohle, co je určeno do prumyslového výtvarnictví :)
Obrázek
co je malé, to je milé :lol:
štefíno
Příspěvky: 149
Registrován: 23.07.2009 10:28
Bydliště: okolí Zlína

Příspěvek od štefíno »

Začíná se to vyvíjet velice zajímavě. Opět problém s geometrii modelu. V zadu se mi někde stratili 2mm. Ve předu má model výšku nějakých 25mm, v zadu 23mm :roll: . Je pravda že tam ještě není podvozek, ale pokud zdvihnu zadní kola o 2mm, tak zas bude problém vepředu. No, uvidíme :roll:
ObrázekObrázek
co je malé, to je milé :lol:
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

já věřím že se to vyvyne uplně suprově. :) jinak moc pěkná kresba tej audiny. :)
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

a

Příspěvek od technik »

kdykoliv se podívám na fotky toho jeřábu tak mi dochází, že jsem jenom obyčejnej lepič papírovvých obrázků. Těším se až uvidím fotku hotového modelu.
štefíno
Příspěvky: 149
Registrován: 23.07.2009 10:28
Bydliště: okolí Zlína

Příspěvek od štefíno »

technik: Model jak model :wink:
Hola hola další postup volá. Je to tak. Po menší pauze jsem se opět dokopal k lepení. Zhotoveny Zbylé 2 patky, ještě nejsou komplet. Myslel jsem, že to poletí do koše protože se všechno kroutí jenom ne tak jak má. Nakonec jsem to se zázrakem polepil, takže koš se zatím nekoná :lol: . Vypadá to že se ani konat nebude, protože tímto jsem vlastně dokončil auto(když nepočítám podvozek), takže už by se nic kroutit nemělo...uvidíme, LTM je jedo překvapení za druhým. Zároveň váhám zda to vůbec vypustit na veřejnoust, protože zatím se to úspěšně tváří jako tzv. neslepitelný model. Uvidím podle Chimenese. A nyní už pár fotek :wink:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
A nyní měřítko a rozložený model v jednom...
Obrázek
Takový malý šušeň, ale ta představa že z toho může trčet až metr a pul vysoký stožár je nepopsatelná :lol:
co je malé, to je milé :lol:
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Tak to jsem moc rád že koš prohrál a doufám že to tak už zůstane, byla by to věčná škody nevidět LTM i s tím půl druhého metru vysokým ramenem :)

Jinak myslím že je tu dost odvážlivců kteří by se rádi s neslepitelností poprali, takže jen tak dál :D
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

štefíno píše:technik: Model jak model :wink:
Hola hola další postup volá. Je to tak. Po menší pauze jsem se opět dokopal k lepení. Zhotoveny Zbylé 2 patky, ještě nejsou komplet. Myslel jsem, že to poletí do koše protože se všechno kroutí jenom ne tak jak má. Nakonec jsem to se zázrakem polepil, takže koš se zatím nekoná :lol: . Vypadá to že se ani konat nebude, protože tímto jsem vlastně dokončil auto(když nepočítám podvozek), takže už by se nic kroutit nemělo...uvidíme, LTM je jedo překvapení za druhým. Zároveň váhám zda to vůbec vypustit na veřejnoust, protože zatím se to úspěšně tváří jako tzv. neslepitelný model. Uvidím podle Chimenese. A nyní už pár fotek :wink:
A nyní měřítko a rozložený model v jednom...

Takový malý šušeň, ale ta představa že z toho může trčet až metr a pul vysoký stožár je nepopsatelná :lol:
To by byla veliká škoda, moc by mne to mrzelo.
Obrázek
Marian
Příspěvky: 23
Registrován: 22.07.2008 17:15
Bydliště: Banská Bystrica-Slovensko

Příspěvek od Marian »

Toto sledujem úplne od začiatku, tiše zírám.
Ja len žasnem kam speje táto mierka, niektoré modely vo väčšej mierke nie sú tak prepracované.
štefíno
Příspěvky: 149
Registrován: 23.07.2009 10:28
Bydliště: okolí Zlína

Příspěvek od štefíno »

Naštěstí už se to jakš takš srovnalo, tak koš už by neměl být použit :) .

Když už teda není čas patlat, tak jsem aspoň nafotil LTM na denním světle :roll:
ObrázekObrázek
Obrázek

To dřevo je základ podložky. Povrch přijde změnit na silnici :wink:
co je malé, to je milé :lol:
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

teda tomu říkám kolos. Nádhera ten model parádní kousek :)
štefíno
Příspěvky: 149
Registrován: 23.07.2009 10:28
Bydliště: okolí Zlína

Příspěvek od štefíno »

No macek to je. Ale ono je to zákeřný, počkejte až začne růst do výšky...už se na to moc těším. Už mám rozloženou točnu. Zabírá 2A4. Nyní už je tedy model na 5ti A4 a to pouze dílů :wink:

Dnes jsem se odhodlal dodělat patky...zas se mi to nepovedlo. Nechápu to :lol: . Stih jsem jenom dodělat poslední část čtvrtého ramene. Důvod proč jsem to nestihl byl ten, že jsem chtěl zkusit, jak bude model stát . Takže jsem vysunul všechny 4 patky a podepřel provyzorníma podpěrkama. A výsledek? Stojí :D . Ikdyž zprvu se tomu moc nechtělo. Jedinej problém je v tom, že každá podpěrka je jinak dlouhá, protože došlo k tomu, že každé rameno je přilepeno pod jiným úhlem. Ale okem to není znát.
ObrázekObrázek
Obrázek
co je malé, to je milé :lol:
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“