modely od Skrlub

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Díky pánové, jsem rád že se model líbí To přední sklo je chyba která mě ze všech chyb, co jsem na modelu udělal, vadí nejvíc a taky je nejvíc vidět :( Neuvědomil jsem si, jak moc nabude tloušťka když k samotnému rámu okna přidám ještě oboustanou pásku a folii :oops: a pak už se mi nechtělo vytvářet celou novou kabinu Ale pro příště už mám vykoumané jak tu udělat aby to vypadalo lépe :)
suhob
Příspěvky: 143
Registrován: 08.03.2009 21:20
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od suhob »

super DAF :wink: ten kontajner by sa nedal dat na stiahnutie?
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Nejsi první kdo se na to ptá :D Už na něm pracuji. Jen ho musim předělat z ruční verze na elektronickou
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Povedlo se mi domalovat kontejner a tak ho dávám k dispozici Musím se přiznat že jsem si ho netisknul a nezkoušel postavit Takže doufám, že jsem neudělal nějakou botu :? Pokud někdo nějakou najde, dejte mi prosím vědět a já ji opravím

Odkaz pro stažení je:
http://www.uloz.to/9717303/nastavba-hak ... tejner-pdf
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od jyrka »

Ahoj, dík za kontejner, dnes jsem na něm začal a můžu říct, že vše pasuje, jak má :wink: .
Jen jsem si upravil vanu, aby se nelepila natupo (přidal jsem klipsy) a potom jsem tedy musel přistřihnout vnitřní část čel aby seděly zevnitř kontejneru. Jen to vyřezávání :roll: , toho je nějak dost. Jirka
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Není vůbec zač. Jsem rád že jsi se do něj pustil. Doufám že se dílo podaří a že se pochlubíš s výsledkem :)
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od jyrka »

Tak zasílám fota. Kontejner jsem lepil docela narychlo, takže kvalita nic moc. Hlavně jsem potřeboval vidět, jak bude vypadat v originále. Je to lepší než koukat na fotky. Auto jsem spíchnul z kabiny od Richiho a podvozek od paper case. Do toho jak je vidět, dochází barva v tiskárně. No prostě .....Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Já myslím že je to pěkná práce. Jen škoda té docházející barvy v tiskárně Ode mě máš rozhodně palec nahoru :)
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Nebudeš dávat tvé modely ke stažení. Zajímám se proto, že když se ted web upravuje a kompletuje, tak tvoje kousky by tam neměly chybět. Například Bobík, Komatsu a tak
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Odkazy na stažení přesunuty do prvního příspěvku
Naposledy upravil(a) skrlub dne 02.01.2013 18:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
skrlub
Příspěvky: 181
Registrován: 06.11.2009 22:36
Bydliště: Bohdalec - Vysočina

Příspěvek od skrlub »

Byl jsem požádán o interiér do Tatry 815. Rád bych vyhověl ale potřeboval bych pomoct s menším problémem. Při porovnání velikostí 815 S3 a TP mi přijde TPčko nějak moc velké.

Obrázek Obrázek Obrázek

A teď nevím jestli je to správně, nebo který model má špatný rozměr :? Každý model jsem totiž tiskl na jiné tiskárně. Chtěl bych požádat nějakého dobrovolníka, který má postavenou kabinu od Petra Kudreje k Bucobox BB15 Tatra 815 S3 nebo Tatru 815 6x6 TP o D_C, jestli by mi nemohl napsat rozměry kabin abych zjistil kde jsem udělal chybu. Předem moc děkuji
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Kabinku od Petra ti poměřím po výstavě v DC.
Obrázek
mbactros
Příspěvky: 1008
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Ahoj, kabina 815 S3 ma mat sirku 25 mm pri podlahe, tak si to zmeraj, to je zakladny rozmer, kedze klasicke trucky maju obmedzenu sirku na 2,5 metra. V coreli to ma presne 25,034mm. :wink:
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Michalovo TP má rozměry vzaté podle originálního Miniboxu. Takže pokud to zpackal už Weiner (což by nebylo poprvé, viz Škoda 130) tak tim trpí i Tatra TP od Michala
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

moje kabina je dělaná podle nabídkovýho výkresu armádní Tatry T815-21NV45 (17 230 4x4.1/50T), mohu zaslat na e-mail...
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“