Bucobox

Bucobox modely - MB Actros a další

Moderátor: mbactros

Odpovědět

Nove modely actrosov od Bucobox maju obsahovat aj jednoduchu hranatu kabinu, alebo iba modelovu zaoblenu?

Iba zaoblenu verziu.
17
31%
Zaoblenu aj hranatu verziu kabiny.
37
69%
 
Celkem hlasů: 54

mbactros
Příspěvky: 1008
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Tak som si dnes rano privstal a spravil par fotiek, dal som tam pre porovnanie aj zapalkovu skatulku.
Najprv fotky so skatulkou...
Obrázek Obrázek
Teraz prechadzka okolo auta...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Pohlad z vtacej perspektivy...
Obrázek Obrázek
A nakoniec cele zariadenie najprv zlozene v prevoznej polohe a posledna fotka zariadenia maximalne rozlozeneho v pracovnej polohe...
Obrázek Obrázek Obrázek
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Actros je nádherný, moc se ti povedl. Jakmile budu mít čas postavím si žlutou abych si mohl i slípnout i bílo. Co budeš mít v plánu teď? nebude SCANIA 124 AN EURO 3 6x4 od jefty
Obrázek
adam
Příspěvky: 98
Registrován: 09.04.2007 18:40
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od adam »

gratulujem k tak peknemu modelu, dufam ze budem mat moznost si ho zlepit, Jefta I je uz vytlacena ale kedy sa k nej dostanem...
frantisek: taky model by som aj ja rad videl ale nwm ci by bol od luba ked on je zatazeny na tie actrosy
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

já to vím :lol: Medvěd je medvěd
Obrázek
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

a co tohle
Obrázek
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
mbactros
Příspěvky: 1008
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

No priatelia, planov je mnoho, urcite nebudu vsetko len Medvede, ja som napriklad aj velky fanusik Tatroviek a na tie terenne masiny nedam dopustit, aj nejaky stavebny brat ku Liebherru by mal pribudnut, len by to chcelo 3x tolko casu... Co sa tyka Jefty, ked videli pani z firmy tieto dva kusky, len tak lahko mi pokoj nedaju :lol: Ako ste si mozno vsimli, kolega Frenkye uz pripravuje MB Vito Jefta, ktory pouzivaju na prevoz zdvihacich vakov a na mna uz vyvstala poziadavka, aby som sa pustil do Axora Kosickej pobocky. Ale medzi tym bude este nieco ine, kazdopadne pokracujeme. :D Tak Vam vsetkym dakujem za podporu a dufam, ze Vam este nejaky ten pekny model nakreslim.
Este dva obrazky, najprv Jefta Presov na stojanceku...
Obrázek
A nahlad na Axora Jefta Kosice...
Obrázek
Lubo-mbactros-BUCOBOX
mbactros
Příspěvky: 1008
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Oznamujem, ze som rozposlal Jeftu, mala by dojst ludom: Míra, Vlastimil Pojman, Marian. V.E.N.A. prosim nech posle mailovu adresu, lebo ju nema uvedenu v profile a nemam mu ako zaslat. Dalsi zaujemcovia s fotkami hotovej zltej jefty su ocakavani. Dakujem a prajem uspesnu stavbu.
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Začal jsem se stavbou Medvídka Jefta 1 :lol:

Na model jsem slintal již dlouho, a fotky druhého počinu mě dostaly do jasného konce, chci mít obě odtahovky doma. Vzhledem k tomu, že naše firma je také zaměřena na odtahy tak budu mít konkurenční vozidlo, a hlavně budu zlobit svého šéfa, který mě neustále nabádá ke stavbě Dafika 95. Ale teď ke stavbě

Chybí mi návod, sice podle fotek se dá snadno zjistit kam který díl patří, ale u takto složitého modelu bych to očekával. Vím, že nejsme spisovatelé, ale něco by být mohlo. Já mám sice internet, abych si mohl juknout na fotky kdykoliv bych nevěděl kam co patří, ale modely stavím i na chalupě(se svým převozním kufrem) a tam je to už znát. ( na chalupě jsem přilepil opačně držáky přeních náprav, kdyby bylo vyznačeno alespoň směr jízdy. Musel jsem jej odtrhnout, ale nakonec jsem dělal podvozek znovu.) a jste otrávení. Nyní se patlám asi s největší nechutností, kolečka, jejich vytváření ve mně budí hrůzu i ve spaní :lol: .
Zatím vše z průběhu stavby.
Obrázek
Obrázek
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

BB08

Příspěvek od JanO »

Minulý týden jsem s Jeftou-1 moc nehnul, takhle to vypadalo v pátek odpoledne:
http://fotoalba.cz/fotky/12837960
Boj s navijáky jsem nakonec zvládl :D . Ta špulka se mi furt přilepovala k tomu základu, dodělal jsem to až o víkendu:
http://fotoalba.cz/fotky/12837961
A včera došlo ještě na vidlici:
http://fotoalba.cz/fotky/12837962
Mě fotky zatím stačí, většinu jsem si vytiskl a používám jako návod. Díly modelu si před slepením ještě čísluji a případně si dělám poznámky, co kam patří (možná je to na nějaké fotce vidět).
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

BB08

Příspěvek od JanO »

BB08: Pravou bočnici jsem složil bez problému, bohužel levá mi trochu ujela :( . Naštěstí to na vzhled nemá velký vliv. Teď hurá na doplňky a o víkendu bych mohl být hotov :D .
V.E.N.A.
Příspěvky: 16
Registrován: 09.05.2008 12:14
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od V.E.N.A. »

Už se těšim na bílou Jeftu jak melej kluk.... :lol:
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Odpověď na výzvu:

posílám obrázek mých posledních dvou stovkových modelů


Obrázek

(uživatel technik, příspěvek vložen Adminem)
V.E.N.A.
Příspěvky: 16
Registrován: 09.05.2008 12:14
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od V.E.N.A. »

Jéjej trochu větší bagříček... :P
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

V.E.N.A. píše:Jéjej trochu větší bagříček... :P
jj, od Michala Rozínka a je to skutečně v 1:100 - ke stažení na:
http://www.minimodel.cz/data/miro/model ... del_cz.zip

Snad mi mbactros odpustí trochu off-topic :oops:
mbactros
Příspěvky: 1008
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

To Tomas: Si robis srandu? ved Ty si tu sef, ja mozem byt rad, ze mam svoje vlakno a ze si prichylil moje vytvory pod svoju "striesku" :lol: Inac oba modely pekne poskladane, technikovi uz bola odoslana biela Jefta.
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Odpovědět

Zpět na „Bucobox“