Stránka 1 z 1

Chevrolet Camaro (Bumblebee) /HOTOVO

Napsal: pát pro 19, 2008 16:20
od D_C
předlohou tohoto modelu mi bylo auto z filmu Transformers. zde jsou fotky modelu:
Obrázek Obrázek

pozdeji přidám ještě fotky ze stavby...

Obrázek

Napsal: pát pro 19, 2008 22:39
od Tomas
D_C píše:vzdyt jsem rikal ze je hotovy a ze k nemu psany navod nebude. ;) uz jsem model zaslal Tomasovi. tak snad se ukaze v brzke dobe na webu. ;)
Camaro viz aktualizace 8. 12. 2008 večer (na Minimodel.cz již o den dříve :!: )

Napsal: stř pro 16, 2009 21:15
od Rawen
Jen tak jako změnu sem si tvoje Camaro slepil a musím říct, že vypadá vážně perfektně - pokud se teda povede, nepatří zrovna k nejjednodušším:-)

Možná bych tam upravil pár detailů( vážně jen minimum) a na stránku bych hodil aspoň dva modely ať je plná celá stránka. Ale jako jinak super.

Napsal: stř pro 16, 2009 21:21
od D_C
Díky za uznání. jsem zvědavý na fotky. :) Kdybys měl jakékoli dotazy ohledně lepení tak písni. Rád odpovím. Jaké detaily myslíš? Jinak 2 modely by se tam možná vešli. Možná že až dodělám toho mustanga, tak ho k tomu camaru přidám... :)

Napsal: stř pro 16, 2009 22:15
od Rawen
Já bych ti to rád nafotil ale mam na prd foťák. Pokud jde o ty detaily, tak bych určitě nějak poupravil ty chlopně, respektive nedával bych ty ukazatele co tam má jít přilepit za díl, ono je tam pak docela přečárkováno:-)

Pak bych určitě spojil kapotu 15 a 16 do jednoho dílu a díl 17 bych vypustil, nevím přijde mi tam zbytečný. A pak bych přidal chlopně k těm "rohům" u předního skla 13, jinak maj tendenci tam plandat a nebo jedno čumí ven, druhý dovnitř apod.
A u výfuků- díl 6 bych eliminoval to červené nastřihnutí. Stačí ten díl jen vytvarovat, popřípadě mu přidat nějakou chlopeň aby se chytil zadku.

To je asi vše, ať už to má či nemá nějaké mouchy, po slepení je to nádherný modýlek. No a mustanga si určitě slepim taky, sice mi auta nic neříkaj, ale tak těmhle člověk neodolá.

Napsal: stř pro 16, 2009 22:49
od D_C
ty díly jsem tam udělal pro větší detailnější příď nezkoušel jsem to udělat spojený, skusim to tak udělat, ale bojim se že model pak bude mít trochu jinou kapotu, co se týče těch trojuhelníků na předním skle, tak ty se mají nalepit na tupo ke střešním dílům, a trochu si s tim vyhrát, aby to vypadalo, jako z jednoho kusu... co se týče popisků, byl to muj první model, který jsem publikoval pro širokou veřejnoust, a jako takový má jisté neodstatky, skusim to nějak poupravit krapek si s tim pohraju... Díky za připomínky. Něco s tim udělám :) škoda že nemáš doprej aparát, abys ukázal model :) snad někdy jindy. :)

Napsal: čtv srp 25, 2011 17:05
od Martin Happy
Obrázek

perfektní model, nyní už mám tedy obě Camara z tranformers, protože od TripleM vyšlo tohle
Obrázek

Zrovna nedavno sem opět sledoval Transformers 1 až 3 a taková serie modelů by byla pěkná. Asi slepim Ferrari Italia od Mathewa, které bylo ve třetím díle. Ale stejnak se mi nejvíc asi líbil záchranářský Hummer

Napsal: čtv srp 25, 2011 23:59
od Tomas
Hezký. Teď už jenom zvedací kapotu a někoho, kdo nakreslí Megan Fox. :lol: :lol: :lol:

Napsal: pát srp 26, 2011 0:22
od Martin Happy
to by bylo diorama
Obrázek
:lol: