1.ročník Pohár Minimodelů (31.10.2010)

Vše o soutěžní kategorii, pravidla, informace atd.

Moderátor: Míra

Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Děkuji všem za účast. Myslím si, že se 1.ročník docela povedl.
TADY je pár fotek. Doufám, že poznáte sami sebe i své modely :D

____________________________

Na dalším ročníku se nás, doufám, sejde ještě více.
Naposledy upravil(a) Míra dne 01.11.2010 20:16, celkem upraveno 1 x.
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Výsledková listina:

Autorská tvorba

1. Václav Ditrich - Škoda 706 RO
2. Fr. Sochor - Tatra 815
3. Petr Kudrej - Tramvaj ČKD
4. Jiří Štěpán - Škoda 706 RTTN
5. Petr Kudrej - M.Benz
6. Fr. Běhounek - MB Axor

Pohár - kategorie senioři

1. J.Svoboda - Praga V3S
2. Fr. Běhounek - Tatra 815
3. Fr. Běhounek - Tatra 815 S3
4. J.Svoboda - Tatra 813 AD 125
5. V. Ditrich - Praga V3S fekal
6.-8. J. Štěpán - Tatra 815 8x8
6.-8. M. Kavalier - Z.F.
6.-8. M.Kavalier - Nebezpečná rychlost
9. J. Křivohlavý - Jeřáb
10. O. Teslevič - Tatra 111
11. K. Strnad - Buldozer


GRATULUJI
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

přes tenhle odkaz by měly fungovat moje fotky

http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... eef7dbb8a3

jinak konečně vim, kterej model FDS vyhrál :lol:
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

Super. konečně jsou k vidění i nějaké fotky. :) jsem se divil, že tu ještě nebyly. díky za upload a díky za soutěž. :)
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

teda koukám, že když mám za sebou statistiku, tak už plácám večer nesmysly. V Praze mě zajímalo, kterej model PM (ne FDS) byl lepší a doufal sem, že AV-čko
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Memphis
Příspěvky: 21
Registrován: 03.09.2010 21:59
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Memphis »

Soutěž byla parádní moc se mi líbila, dá se říci že to byla moje soutěžní premiéra.
Tady je pár fotek :

Obrázek a další.....

No a co bych to byl za ješitu abych se nepochlubil se svým úspěchem :lol:

Obrázek
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

Memphis píše:Soutěž byla parádní moc se mi líbila, dá se říci že to byla moje soutěžní premiéra.
Tady je pár fotek :

Obrázek a další.....
ten žlutý autobus na kraji je moje záchranka
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Fotky ode mě jsem už v neděli zatím zveřejnil přes Facebook, pokud vás to pustí, tady je odkaz:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 1302517572

Dám je pak i na stránky nebo sem, ještě společně s dalšími. Asi nejlepší bude vybrat si od každého ty nejlepší.

Co se týká hodnocení celé akce, tak nejprve bych chtěl poděkovat Mírovi a p. Tesařovi za to, že se toho ujali a prosadili dříve opomíjenou modelářskou kategorii směrem k už zajetým kategoriím. Případně všem dalším, kteří se na tom podíleli.

Dovolím si několik poznámek k průběhu akce, kterou považuji za velmi vydařenou a kde se mi líbilo:

- účast bych hodnotil na první (nebo možná "nultý") ročník kladně, soutěžních modelů bylo dost (a skvělých, byl jsem opravdu zvědav kdo vyhraje), škoda jen malé žákovské kategorie, tam jsem si myslel, že se sejde modelů více.

- nesoutěžních modelů se sešlo velké množství, od "krabiček" až po super propracované Minimodely, jak jsem už říkal ve Dvoře Králové, je to úplně něco jiného vidět ty modely sestavené v reálu než "jen" na webu v elektronické podobě. Velmi příjemně překvapili některé teprve připravované modely od vystavujících.

- velmi dobrým nápadem je uspořádání v rámci výstavy Papírová fantazie, bylo k vidění dost dalších modelů a vystřihovánek. Do budoucna určitě pořádat vždy v rámci jiné akce, ať už podobné výstavy nebo oficiální soutěže CPM. Takový velmi předběžný nástřel ode mě - možná už to někde zaznělo - Chodov, Brno, Neratovice, Dvůr Králové pokud bude pravidelný nebo prostě všude tam, kde se sejde dostatek modelů.

- hodnocení modelů rozhodčími mi přijde jako šílená věc (myšleno v dobrém) - do jakých detailů se jde a kolik času to zabere - to jsem netušil.

- možná bych poopravil některé informace/drobné nepřesnosti, které zazněli při zahájení akce a hodnocení, ale jde spíše o detaily, které nejsou až tak důležité (pořádání samostatných akcí mimo CPM apod.).

- do budoucna mám trochu strach z toho, aby nám nevyhrávali pořád ti stejní (ne že bych jim to nepřál), ale aby jejich perfektní práce i na těch nejmenších detailech neodradila jiné soutěžící soutěžit. Ale to je možná věc nadefinování soutěžních kategorií, věc další debaty. Jeden nápad bych měl, ale asi by mě Míra, Franta a další vítězové zašlapali do země :-))))

- tak rychlý průlet z akce směrem na Florenc na autobus jsem v Praze ještě asi nezažil, metro jsem tlačil pak i očima, ale stihli jsme to :-)


Shrnuto - jak červnový Dvůr Králové, tak i tato akce v Policejním muzeu v Praze se z mého pohledu velmi povedla.
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

Foto ode mě na stránkách:
:arrow: http://www.firebox.wz.cz/index2.html
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

bude i letos tato soutěž?
Obrázek
Michal Rozínek
Příspěvky: 132
Registrován: 15.12.2006 22:58
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Michal Rozínek »

S Tomášem bychom mohli něco vymyslet, nějaké téma zajímavé. :)
Obrázek
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

hlavně to řekni včas ať si udělám čas a opráším pár modelů, od minulý akce s autobusem sem na to nešáhnul a teď budu dělat v práci na tři směny.

:) :)

ale ať to není moc daleko, protože na druhej konec republiky bych asi nejel, v praze je to ideální.
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Odpovědět

Zpět na „MINIMODELY - Nová soutěžní kategorie“