2.ročník Pohár Minimodelů (2012)

Vše o soutěžní kategorii, pravidla, informace atd.

Moderátor: Míra

Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Tomas píše:Technická poznámka: Brno je ze Slovenska blíž než DK ;-) Ale to jen tak mimo téma.".
Ano viem myslel som to tak ze viac ako raz do roka navstivit ČR je aj trosku financny aj casovy problem, takze ostanem u DKNL kedze je to taka oficialna vystava stovkárov :)
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
tft.cf
Příspěvky: 136
Registrován: 06.07.2007 00:11
Bydliště: Písek JČK

Příspěvek od tft.cf »

tak už je rozhodnuto kde to bude ?
zajímá mě to kvůli cenám autobusů.
Obrázek
hasičské a zachranářské modely "krabička 1:100" na minimodel.cz již od roku 2007
Modely: Avia A21 Turbo Škoda Felicia RZA Avia A31DPA Škoda 1203 PZA Škoda XENA CAS25 Š706 Trambus USA Liaz 100 RZP Slovnaft Liaz 100 "Kujebák" Karosa C934 Risen
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Pokud bude pohár, tak bude ve Dvoře Králové v rámci Výstavy papírových modelů, protože zde je bezkonkurenčně největší koncentrace minimodelářů, autorů modelů a modelů samotných. Míra jistě doplní další bližší informace.

Pokud vše dopadne, bude se také moci soutěžit s Minimodely i v seniorské kategorii na výstavách ve dvou největších městech ČR příští rok.
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 810
Registrován: 14.11.2008 16:17
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od kamil »

Do Dvora se už těším,protože vloni to byla prima strávená sobota.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

jj, výborná atmosféra super lidi, živá diskuze se sliby (já to na kreslím ,ale kdo to slepí :twisted: ). Je to nezapomenutelný zážitek a jistě nejlepější v roce. Každoročně přijíždím v pátek a jsem tam až do neděle.

Takže ve dvoře si uděláme Mistrovství světa lepičů a konstruktérů v modelech 1:100 :lol:
Obrázek
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od jyrka »

Ahoj, jak jsme se v Neratovicích domlouvili, taky asi vyrazím už v pátek. Ale chlapi, bez bab :lol:
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

jj taky se moc teším na DK jj slova sou nezapomenutelna ja to nakreslím ale kdo to slepí mi pŕipomína ješte nekoli závazku z DK a ja nevím kdo furt sebou taha nejake holky :) mne stačí i obsluha v hotelu :)
Michal Rozínek
Příspěvky: 132
Registrován: 15.12.2006 22:58
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Michal Rozínek »

Jsem moc rád, že se většina přiklání ke Dvoru Králové. Rád bych to udržel každý rok tuto tradici. Hlavně mě moc těší, že se k nám pididílkařům z Čech připojují již po 2 roky i lepiči ze Slovenska. Co se týče samotných přihlášek, tak už budu je dávat od ledna na net. Bude paráda, když se tu sejdeme všichni pididílkaři z tohoto fóra :).
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Je nějaké nové info o případném druhém ročníku, zda bude samostatný či v rámci Dvora Králové?
Odpovědět

Zpět na „MINIMODELY - Nová soutěžní kategorie“