FIREBOX

Volně šiřitelné a komerční modely (nejen) hasící techniky. Možnost zakoupení tištěných i elektronických modelů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

faltič píše:Tak přidávám nějaké další fotky (už bez proužků, které asi dělá zdroj světla (lampička) - já se z toho focení snad picnu!)
Doporucujem pouzit tento postup pri foteni a mas po probleme...
http://dtsmodelling.blogspot.com/search ... 0a%20triky
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
faltič
Příspěvky: 170
Registrován: 01.04.2008 18:08
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od faltič »

Le6n píše:Doporucujem pouzit tento postup pri foteni a mas po probleme...
Neboj, pozorně jsem pročítal a výsledkem bylo bílé světlo... které mi udělalo na modrém pozadí ty šílený proužky... A navíc, s mobilem (byť 3 Mpx) to nikdy asi žádná sláva nebude...

Omlouvám se za OT a prosím admina, aby to později smáznul!
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Firebox s krabičkovým podvozkem:
http://fotoalba.cz/fotky/15703804
Doufám, že nejsem jediný, kdo to lepí jako krabičku :lol: .
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

:arrow: To: faltič
:arrow: To: JanO

Oba modely jsou super. Díky za jejich prezentaci. Už čekám na další přírustky. :wink:
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

Zpracované fotografie z výstavy v Prostějově naleznete na obvyklém místě:
:arrow: http://www.firebox.wz.cz/index2.html
tak prohlížejte, stahuje a dobře se bavte. :lol:

Krom toho jsem doplnil fotí z pražského Modell Hobby pořádaného v letňanech a z veletrhu v Lipsku v Německu. Jak říká klasik, kdo tam nebyl neuvěří. Ani fotky to nedokážou popsat, to se musí prostě vidět.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

sochor frantisek píše:Zpracované fotografie z výstavy v Prostějově naleznete na obvyklém místě:
:arrow: http://www.firebox.wz.cz/index2.html
tak prohlížejte, stahuje a dobře se bavte. :lol:

Krom toho jsem doplnil fotí z pražského Modell Hobby pořádaného v letňanech a z veletrhu v Lipsku v Německu. Jak říká klasik, kdo tam nebyl neuvěří. Ani fotky to nedokážou popsat, to se musí prostě vidět.
Moc pěkné, asi se příště alespoň do Prahy vypravím. Franto, malý dotaz - na jedné fotce máš modely trabantů, wartburgů apod. - bylo to v měřítku 1:72, nepamatuješ se?
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

Já si myslím, že to bylo měřítko 1:87. Měly je vystavené někde u modelové železnice.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Ahoj Franto, na tvých stránkách je nádherná tatřička
Obrázek
Použito z http://www.firebox.wz.cz

Chtěl bych vědět zda bude ke stažení, nebo zda se dá nějak od tebe získat. Dík moc za odpověď
Obrázek
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

Zatím je to jen "prototyp". Není hotový návod a kresby. Do budoucna plánuji vydání v soupravě s podvalníkem a buldozerem. Náhled soupravy je taky na mých stránkách.
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

Mathew píše:Chtěl jsem se zeptat, jestli bude někdy ke stažení model letištního speciálu Panther Rosenbauer. Fotky modelu už jsou sice dost dlouho na tvých stránkách ale v kolonce v pravo je už hooodně dlouho COMING SOON

PS: Včera mi přišel vydaný sešit Fireboxů, takže se pokusim sem dát foto
Předně bych chtěl poděkovat za zájem. Počítám s vydáním modelu ofsetem. Ovšem vše závisí na financích, bohužel. Musím proto počkat, až se mi vrátí většina nákladů na předchozí projekt, což by mělo být brzy.
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

Na V. Mistrovsví Miniboxů jsem sestavil soupravu v měřítku 1:300 a umístlil ji na podstaveček s kouskem silnice. Pro úplnost uvedu, že válec je zmenšený model MINIBOX.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Chtěl sem se zeptat zda je někde k sehnání MAN TGM CAS 24 a LIAZ 101.860 6x4 Pro Kazachstán?

A jak daleko je vývoj Defenderu?

Jinak moc chválim Zemák JZD Hoštice,ted už si ho člověk může postavit v nynější i dřívější podobě(ČSSD)
Je moc pěkně udělanej, takže přeji štěstí v soutěži
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
D_C
Příspěvky: 391
Registrován: 13.08.2007 17:02
Bydliště: Choťánky

Příspěvek od D_C »

musim rict, ze ta 813 TP je opravdu uzasna i v meritku 1:300 docela rad bych si ji slepil, jak v 1:300 tak v 1:100 ;) je to nadherna prace. :-)
sochor frantisek
Příspěvky: 137
Registrován: 31.10.2007 15:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sochor frantisek »

:arrow: To Martin Happy: MAN TGM byl kreslen pro SDH Hlučín k příležitosti kulatého výročí založení sboru, tuším 100 let. Model měl být již vydán, ale podle posledních zpráv k vydání ještě nedošlo.

Podvozek LIAZ pro Kazachstán byl kreslen jako cena do soutěže Papír Show Ostrava 2008 o nejlépe postavený model ze série FIREBOX. Možná, že by model šlo zveřejnit jako vánoční dárek Vám modelářům, lepičům, přispěvatelům....

Defender je konstrukčně a barevně hotov. Chtěl jsem ho uveřejnit společně se Scanií. Tak někdy v budoucnu...

:arrow: To D_C: Možná příští rok. Pomalu plánuji vydání dalších modelů, uvidím jak na tom budu z časového hlediska.
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Druhý Firebox z prvního sešitu ve 3D:
http://fotoalba.cz/fotky/16868315
Co vlastně znamená PPLA :?:
Odpovědět

Zpět na „Firebox“