www.minimodel.cz - info o webu a novinkách

Vše o našem webu - aktualizace, připomínky, návrhy...

náhled modelu

Ano
38
100%
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

www.minimodel.cz - info o webu a novinkách

Příspěvek od František »

...
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Informace k dalšímu vývoji stránek (stručný výtah :-)

- do konce června bude Frantova verze prohozena za současnou - tzn. že při zadání http://www.minimodel.cz uvidíte již jeho web (pokud nenastanou nečekané problémy, tak během pár dní - ještě potřebujeme otestovat jednu drobnost, abychom neumazali nějaké modely).

- verze moje NEBUDE smazána, posune se pod nějakou doménu podobně jako je franta.minimodel, old.minimodel apod. Já se budu snažit si ji trochu vylepšovat, ale už nebude hlavní verzí. Cílem mým bude, aby veškeré modely šly dohledat na obou verzích.

- budou spojeny jednotlivé stránky aktualizací, aby se daly všechny modely dohledat v "archivu" apod.

- modely, maily apod. můžete nadále posílat tak jak jste zvyklí na minibox@centrum.cz my už si to předáme. Případně zároveň v kopii Frantovi Běhounkovi.

- asi ke konci roku proběhne hodnocení, zda nová verze splňuje to co se od ní čeká a následně se rozhodneme jak dál. Samozřejmě vítáme všechny vaše nápady a ohlasy.

- ostatní (forum, galerie na Picasse, Facebook atd.) se nemění, zůstává tak jak je. Jediná změna bude zřejmě nasazení nové verze fora - jako je na foru CPM.
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

K dnešnímu dni se mi snad podařilo stránky rozběhnout, nefunkční odkazy jsem opravil, mám tam ještě pár nedostatků, které chci vyřešit.

Nové aktualizace pomalu připravuji samozřejmě také, ale prioritou je 100% funkční web.

Děkuji za trpělivost.

Modelaření zdar a minimodelům zvláště :)
Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Když narazíte na něco co na stránkách nefunguje pošlete mi odkaz SZ abych věděl co nefunguje.

Děkuji Franta

Aktualizace se rozběhnou tak cca. do 14 dní. měním počítač :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

http://2012.minimodel.cz - PŮVODNÍ TITULNÍ STRÁNKA

http://2012.minimodel.cz/archiv.html - PŮVODNÍ ARCHIV když budete chtít něco dohledat. Bude pak i na Frantově verzi po dořešení nějakých drobností.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Ve čtvrtek (20. 9.) to bude už 7 let od prvního spuštění webu o Minimodelech, tenkrát samozřejmě ještě o Miniboxech. Doufám, že změny, které během tohoto 7. roku už začínají být vidět, se podaří dotáhnout a zvýšit tak úroveň našeho webu (nejen) o modelech 1:100 - nikdy by mě nenapadlo, že od seznamu modýlků Minibox se dostaneme až k dnešním promakaným modelům, vlastní výstavě v Dvoře Králové a hlavně komunitě skvělých lidí.

Tímto bych také chtěl velmi poděkovat všem, kteří mi s webem a vším okolo pomohli a pomáhají - někteří jsou tu téměř po celou dobu od začátku, jiní se přidali časem, někteří se už věnují jiným věcem, ale jejich modely patří stále k nejvyhledávanějším. Úmyslně nebudu nikoho jmenovat, abych náhodou na někoho omylem nezapoměl. Velký dík patří také všem, kteří se podílí na provozu webu a podporují nás např. zakoupením bonus modelů či modelů v eshopu.

Děkuji.

Tomáš
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Tak isto dakujem za super stranky a tisicky modelov. Dufam ze minimodely ma budu bavit co najdlhsie :)
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Takže stránky dnes slaví narozeniny :D . Gratuluji a doufám, že s námi potáhnou stále dál 8) .
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 810
Registrován: 14.11.2008 16:17
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od kamil »

Našim stránkám přeju k narozeninám vše nejlepší a aby byly stále tak skvělé jako doposud. :D :D :D :D :) :)
Uživatelský avatar
kinza
Příspěvky: 101
Registrován: 12.09.2011 22:37
Bydliště: Roveň u RK

Příspěvek od kinza »

jsem rád, že se tyto stránky zrodily, a přeji ať se jim daří i nadále :)
Kinza - Petr: moje galerie
rozestavěné: T-162 4x4 dakar, T-815 6x6 GTC, T-815 4x4 nt
v přípravě: T-815 4x4 nt, T-815 6x6 nt
dostyc
Příspěvky: 22
Registrován: 22.03.2009 13:52
Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od dostyc »

Tak vše nejlepší :lol: a pořád tolik skvělých modelů :D
Uživatelský avatar
kinza
Příspěvky: 101
Registrován: 12.09.2011 22:37
Bydliště: Roveň u RK

Příspěvek od kinza »

Ještě bych se tu chtěl vyjádřit k dilema PDF vs PNG:

já osobně preferuji PNG kvůli úpravám, je to jednoduché (dá se jednoduše umazat to co nechci tisknout),
navíc při exportu z PDF do PNG(jpg) často dochází ke zkreslení (šumu),
chápu že pro většinu lidí je tisk z pdf jednodušší, ale zase se musí tisknout vše :roll:
Kinza - Petr: moje galerie
rozestavěné: T-162 4x4 dakar, T-815 6x6 GTC, T-815 4x4 nt
v přípravě: T-815 4x4 nt, T-815 6x6 nt
Uživatelský avatar
viktor006
Příspěvky: 220
Registrován: 13.12.2010 20:14
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Příspěvek od viktor006 »

tak zkus program First PDF je volně na stahuj ke stažení a mužeš si vybrat z několika výstupních formátů včetně PNG ;-)
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

Příspěvek od technik »

nechci se vnucovat a radit, já dělám v Malování a ukládám do *.png, protože v jiném programu kreslit neumím. Pdf mi ale vůbec nevadí, otevřu si potřebnou stránku v Photoshopu, sloučím vrstvy a pak si klidně odmažu to co nepotřebuji nebo si to uložím v *.png a můžu do Malování.
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

technik píše:...otevřu si potřebnou stránku v Photoshopu, sloučím vrstvy a pak si klidně odmažu to co nepotřebuji...
A co máme dělat my co Photoshop nemáme :roll: ?
Odpovědět

Zpět na „www.minimodel.cz“