Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Fotky z výstav modelů a dalších zajímavých akcí
Odpovědět
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od František »

Dne 22.-23. 11. - Neratovicích se koná výstava, jelikož dle propozic nemají organizátoři zájem o naše měřítko, nehodlám tam modely vozit. Nejde mi o medaile a ani o diplom, ale o princip jak s námi CPM jedná. Proto kde není naše kategorie vyhlášena nebudu se jí účastnit. Protože jsem supr komunita, prosím i ostatní pididílkaře o stejné opatření. Je na čase aby naše měřítko začali všichni brát vážně. Zúčastněme a podporujme akce kde nás chtějí a něco pro nás udělají.
V Neratovicích budu jen jako divák. Prosím berte to jako můj názor a žádné nařízení.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír 2013 22.11 - 23.11

Příspěvek od Tomas »

František píše:Dne 22.-23. 11. - Neratovicích se koná výstava, jelikož dle propozic nemají organizátoři zájem o naše měřítko, nehodlám tam modely vozit. Nejde mi o medaile a ani o diplom, ale o princip jak s námi CPM jedná. Proto kde není naše kategorie vyhlášena nebudu se jí účastnit. Protože jsem supr komunita, prosím i ostatní pididílkaře o stejné opatření. Je na čase aby naše měřítko začali všichni brát vážně. Zúčastněme a podporujme akce kde nás chtějí a něco pro nás udělají.
V Neratovicích budu jen jako divák. Prosím berte to jako můj názor a žádné nařízení.
Franto, myslím že zrovna u Neratovic to není o nezájmu pořadatele, kdybychom to předjednali tak s panem Hejlem je velice dobrá domluva, ale jak již jsem psal na FB, tak prostě nemůžu řešit každou soutěž a pomáhat s tím. Dnes jsem s ním např. mluvil telefonicky a dobře jsme si o modelech popovídali. Samozřejmě nemá cenu tam vozit soutěžní modely, protože modelů je hodně a tak nějak ty velké to budou mít v hodnocení vždy lepší tak nějak z principu i když si myslím, že někdy by si zasloužily ohodnocení i ty vaše (naše) kreace s interiéry, doplňky atd.

Takže k tomu, že se nebudou vozit modely na výstavu - je to každého věc a nemám do toho co komu mluvit, ale zase na druhou stranu, když by každý vzal jen na samotnou výstavu řekněme do 5 ks modelů, na výstavě se to dá na společný stůl (ten se vždycky najde případně si můžeme vždy nějaký rezervovat společně pro minimodeláře), tak zase ukážeme lidem, že Minimodely jsou krásné i když malé modely. Nakonec už i padl takový návrh, že by se vozilo pár modelů právě pro tyto prezentační účely.

Ono zase když nevystavíme nic, tak pak může pořadatel říct, vy chcete soutěž, ale modely nevozíte. Třeba úplně to stačilo jak byl Jirka + myslím další 2 pididílkaři v Kyjově (omlouvám se jim, ale jména si teď nevybavuji), byl tam takový průřez modelů a stačilo to, lidi o to měli zájem (myslím laickou veřejnost - diváky).

To je můj pohled na problematiku vystavování modelů na soutěžích obecně, však můžeme právě v Neratovicích se o tom pobavit.
Odpovědět

Zpět na „Fotky z akcí, výstav...“