setkání Mimodel.cz 2016

Fotky z výstav modelů a dalších zajímavých akcí
Odpovědět
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

setkání Mimodel.cz 2016

Příspěvek od František »

Zdar moje modelářská rodino

probírali jsme to letos v DK, že DK je už moc stará známá a je načase najít novou destinaci kde to neznáme.
Jelikož to znám nejvíce tady kde jsme se narodil tak bych domluvil setkání a výlety do okolí v mém rodném městě Děčín, tedy kousek od něj a to v odlehlé vesnici Vysoká Lípa. Ubytování bych zařídil zde http://www.hotelvysokalipa.cz/cz/fotogalerie.htm

Zajímalo by mne zda by jste stáli o to se podívat do českéhošvýcarska a jeho okolí

Jaký termín zvolit? A kolik míst zarezervovat?
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: setkání Mimodel.cz 2016

Příspěvek od Tomas »

Jel bych se podívat rád, ještě jsem tam nebyl. Ale záleží na termínu. Letos jsem už kvůli DK nejel pak na Legendy, nešlo dva víkendy po sobě být v čoudu, tak příští rok už konečně to musí vyjít. Jsou 11. - 12. 6.

Jinak pokud má někdo další nápad, možnosti, známého s hotelem / penzionem :))) tak sem napište, kde bychom nějaké to setkání řekněmě na ty dvě až tři noci udělali.

Já kromě Frantovy domoviny navrhuju i tu Prahu v daném termínu Legend, co se loni nakonec nekonala. Případně jsem schopen a ochoten zorganizovat setkání v městě Unesco v Kroměříži, takové odpočinkové, možnost ubytování např. v soukromém penzionu s vlastním pivovarem s možností výjezdu např. do Veteran Areny Olomouc či dle dohody.

Je tam klid, historie, zámecké zahrady ale i vyžití, slušné podniky atd. Dobrá dostupnost po dálnici přímo z Prahy i veřejnou dopravou přes Brno i vlakem se dá. Ale pokud byste chtěli tam (možná příští rok už to bude zase "k nám domů" sem a ne do Brna) tak bych to potřeboval vědět aspoň tři měsíce předem.


Návrhy pište sem, na facebooku se to zakope kdo ví kam a nikdo to pak nedohledá. Co nebude tady, nepočítám.

--------------------------------------------------------------------------------

Jinak na příští rok zatím je představa taková, že:
Leden - deinstalace výstavy v Polici v Muzeu, počítám koncem měsíce.
Únor - Brno se oficiálně setkávat nebudeme, resp. kdo bude chtít nebo jezdí po všech akcích, přijeďte.
Březen - Ostrava, setkání jako bylo letos v Brně, ještě dohodneme s Martinem Svobodou prostor pro modely atd. v rámci výstavy. Ale oproti Brnu je tam místa dost ;-) Pokud to bude na stejném místě
Duben - Chodov a další oficiální akce na zvážení každého nebo dle domluvy.
Červen - Legendy + setkání?
Prázdniny - jsou prázdniny (případně je zde plánována výstava papírových modelů ve Frýdku Místku, kde by se dalo něco vystavit - dlouhodobá letní výstava)
Září - Kyjov nebo setkání místo června v tento termín (můj návrh 2. termínu)
A zbytek je daleko
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Re: setkání Mimodel.cz 2016

Příspěvek od Frenkye »

Osobně bych asi v roce 2016se šel taky rad podívat i na legendy ale přizpůsobím se, já bych osobně rad přijel i do Ostravy a na setkání bych klidně přijel i na 5 dní
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
karlos61
Příspěvky: 18
Registrován: 06.07.2008 17:52
Bydliště: Jihlavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: setkání Mimodel.cz 2016

Příspěvek od karlos61 »

jaký míváte program.Možná bych zkusil i já něco tady na Jihlavsku :P
Karlos61
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: setkání Mimodel.cz 2016

Příspěvek od Tomas »

Pokud Praha, tak termín by byl po konzultaci s trojicí Frenkye, FDS a František 8. - 12. 6. (Sobota rezervována pro návštěvu Legend)
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: setkání Mimodel.cz 2016

Příspěvek od Míra »

Tomas píše:Pokud Praha, tak termín by byl po konzultaci s trojicí Frenkye, FDS a František 8. - 12. 6. (Sobota rezervována pro návštěvu Legend)
Tak to bych bral i já :-)
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Odpovědět

Zpět na „Fotky z akcí, výstav...“