Stránka 1 z 4

Provoz a novinky

Napsal: ned dub 09, 2006 17:42
od Tomas
Podařilo se mi nainstalovat a zprovoznit tohle fórum. Doufám, že se to tu postupně rozjede podobně jako ve staré verzi fóra http://www.minibox.webz.cz - starší verzi však zatím nechávám v provozu, dokud si nebudu jistý, že tato novinka bude spolehlivě fungovat.
Momentálně tu vidím problém s rychlostí, což se snad změní k lepšímu. Máte-li další připomínky a dotazy k fóru, chcete nová témata atd. pište přímo sem.
Díky.
Tomáš

Ikonky

Napsal: pon dub 10, 2006 17:56
od Tomas
Byla přidána možnost přidat si vlastní ikonku, která pak bude zobrazena v u vašich příspěvků. Nahrajete ji v Profilu (tam tuto možnost najdete skoro na konci stránky). Podmínkou je obrázek max. 80x80 pixelů o max. velikosti 6144 Bytů.

Napsal: úte dub 11, 2006 13:46
od Ýtý
Tak jsem se dneska přihlásil na forum a všechno je v pořadku.Musím říct že jsem se asi spletl když jsem řekl že tohle forum je špatný naopak je velice dobré než to předešlé ale přece jen se trochu špatně ovládá ale jinak je opravdu vyjímečné. :D

Napsal: úte dub 11, 2006 18:46
od Miloš D.
Fórum funguje bezvadně. kromě tohoto fóra navštěvuji ještě další 3 podobná fóra o papírových modelech, které fungují na stejném základu a nikde není problém, jen je nutné aby návštěvníci dodržovali kázeň při zakládání témat a dalších příspěvků.

Napsal: pát dub 14, 2006 10:10
od František

Napsal: pát dub 14, 2006 11:44
od Miloš D.
Martin Happy píše:
Miloš D. píše:Fórum funguje bezvadně. kromě tohoto fóra navštěvuji ještě další 3 podobná fóra o papírových modelech,............... které fungují na stejném základu a nikde není problém, jen je nutné aby návštěvníci dodržovali kázeň při zakládání témat a dalších příspěvků.
mohl bys dát na ta fora odkaz,já(a asi nejen já) by sme se na ně rádi jukli
Takže František už první stránky napsal, a další máš tady:
http://www.vystrihovanky.cz/ - jdi na diskuzní fórum, jinak spousta fotek o modelech a nebídka aktuálních modelů
http://www.pmht.net/ - papírové modely hasičské techniky
a jedny stránky kde se také píše o papírácích, ale je to hlavně o kamionech a nákladních automobilech (jinak spousta podkladů a informací k tvorbě)
http://www.liaz.cz/ - jdi na fórum

24 hodinový formát času

Napsal: ned dub 16, 2006 22:57
od Tomas
Pokud chcete vidět čas bez anglického "am" a "pm" ve 24h zobrazení, upravte si v profilu formát času na tento:

d M Y G:i

Ikonky

Napsal: ned dub 30, 2006 22:08
od Tomas
Do fóra byly nahrány počeštěné ikonky (Nové téma, Zaslat odpověď atd.) Pokud stále máte zobrazeny anglické, proveďte re-load (obnovení) stránky pomocí příslušného tlačítka na liště prohlížeče nebo klávesou F5. Ikonky by měly naskočit již v češtině.

Změny 15. 5. 06

Napsal: pon kvě 15, 2006 1:20
od Tomas
1) Vytvořeno samostatné fórum pro PTF modely a do něj přesunuto téma PTF Modely z "Dalších modelů"

2) Téma "Výkresy...) přesunuto do "Další weby" k ostatním zdrojům a podkladům

Podpisy u příspěvků

Napsal: čtv čer 01, 2006 15:09
od Tomas
Pokud používáte podpisy, které se automaticky vkládají pod váš příspěvek, používejte prosím MAXIMÁLNÍ délku podpisu 3 - 4 řádky, aby příspěvky moc nenatahovaly témata.

Děkuji

Napsal: ned srp 06, 2006 16:00
od Tomas
Vytvořeno samostatné téma pro Colonelovy modely - Colonel32. Přesunuty související témata z Dalších modelů.

Oktanovy modely

Napsal: ned úno 25, 2007 17:52
od Tomas
Pro témata k modelům od Oktana, které byly v Dalších modelech bylo zřízeno samostatné forum "Modely od Oktana". Příspěvky byly přesunuty.

Napsal: pon dub 09, 2007 16:42
od Tomas
Dnes je to právě rok, co jsme se začali scházet na tomto foru - právě v tuto dobu v roce 2006 bylo toto forum spuštěno. Všem aktivním uživatelům děkuji za přízeň a příspěvky a doufám, že budeme fungovat minimálně ještě stejně dlouho :lol: i když už možná pod jinou adresou ;-)

Napsal: ned zář 23, 2007 11:37
od xzelix
Tomáši,nechci se ti vrtat v organizaci tohoto fora,ale měl bych takový návrh-smazal bych ty uživatele,kteří se pouze zaregistrovali a už sem ani jednou nepřišli,a ty kteří nemají žádné příspěvky.myslím si že by se tu 50 takových lidí určitě našlo.Protože nevím jestli můžeš uživatele mazat,tak ti to jen navrhuju.................Dobrá,už držim hubu. :D

Napsal: ned zář 23, 2007 11:40
od xzelix
xzelix píše:Tomáši,nechci se ti vrtat v organizaci tohoto fora,ale měl bych takový návrh-smazal bych ty uživatele,kteří se pouze zaregistrovali a už sem ani jednou nepřišli,a ty kteří nemají žádné příspěvky.myslím si že by se tu 50 takových lidí určitě našlo.Protože nevím jestli můžeš uživatele mazat,tak ti to jen navrhuju.................Dobrá,už držim hubu. :D
Ted jsem projel seznam uživatelů,a našel jsem tam asi tak 70 takových to lidí