PTF modely

Série náklaďáků TATRA i dalších značek v včetně návěsů, přívěsů apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Obrázek
Tak jsem si pro Vás připravil takovou malou lahůdečku na konec toho školního roku :wink: model bude mít označení PTF V11 a ponese tento název Tatra 813 NT 8x8 Mobilní velitelské stanovište polní letecké základny a nebude označen nápisem "Fiction" !!!! má to své opodstatnění ale nechtějte po mě abych doložil existenci tohoto jistě zajímavého vozidla :( prostě nemohu takže ti kteří jej budou mít za pouhý výplod fantazie mohou vozidlo brát jako fikci a ti kteří pochopí že opravdu nelze zveřejnit jaké koli podrobnosti o tomto vozidlu si zajisté obohatí zbírku zajímavým a opravdu raritním vozidlem - na návěsu budou proti předloze vynechána jistá choulostivá místa . zatím je bokorys zakryt maskovací plachtou :wink: bude včas odmaskováno :wink: :lol: :D :D
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

petr.truck píše:. zatím je bokorys zakryt maskovací plachtou :wink: bude včas odmaskováno :wink: :lol: :D :D
Vypadá to hezky, možná bychom se divili, co všechno se dá najít v armádě za vozidla, o kterých se běžně neví :D Teda já o tom vím tak velký kulový, já tam nebyl :oops: ale možná o to víc by mě to zajímalo :D Budou i další "neznámé" stroje do série?

Tvé Tatrovky jsou skvělé, ale co zkusit i něco jiného, třeba Renault Magnum? :twisted:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tomas píše:ale možná o to víc by mě to zajímalo :D Budou i další "neznámé" stroje do série?

Tvé Tatrovky jsou skvělé, ale co zkusit i něco jiného, třeba Renault Magnum? :twisted:
Ad:1 bohužel dvě tato vozidla byla pod přísným dohledem zlikvidována v jistém kovošrotu :( víc jak před patnácti lety je to velká škoda .
Mám ještě v plánu tahač Tatra 815 10x10 valník který měl valníkovou část vylitou betonem jako zátěž a sloužil pro vytahování ramp , jistý člověk mi slíbil že se podívá do svého archivu starých ATM zda se náhodou v některém z nich o těchto vozech nezmiňovali . Již mám ze stejného časopisu fotografii ke zveřejnění plniče letadel LPH-CNPL 45 jednalo se o tatač 6x6 a tří osí cisternový návěs o
celkové délce 18m 45cm !!!! přitom maximální délka standartní návěsové soupravy je pouhých 16a půl metru takže to bude drobeček :wink:

Ad:2 už je dokončen Ginaf ale připravují se i DAF a RABA jen jejich zveřejnění malinko pozdržím asi až na konec července
Co se týče Magnumu já osobně bych se spíše vrhnul na MACK Magnum a vytvořil pár australských vlaků :wink: jenže to bude chtít trochu času návěsy nejsou problém něco se tu již rýsuje 8) do tahače se ale pustím až po ....... :wink: nepovím jen řeknu že se jedná o vozidlo též z australsko - novozélandského území :lol: :lol: :lol: jinak se testují nové nástavby na Tatru :wink: ale je to trošku složitější s pár komolími kužely tak nejprve otestuji slepitelnost a jestli to dobře dopadne mohla by být na podvozku T813 8x8 a T815 8x8 již příští týden hodně záleží na tom zda nebudu muset jít z volna do práce přeci jen začíná čas dovolených a tak zchází velké množství řidičů :(
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

:wink:
Naposledy upravil(a) petr.truck dne 25.06.2006 18:52, celkem upraveno 1 x.
Hynek
Příspěvky: 48
Registrován: 19.04.2006 15:28
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

petr.truck píše:
Tomas píše:ale možná o to víc by mě to zajímalo :D Budou i další "neznámé" stroje do série?

Tvé Tatrovky jsou skvělé, ale co zkusit i něco jiného, třeba Renault Magnum? :twisted:
Ad:1 bohužel dvě tato vozidla byla pod přísným dohledem zlikvidována v jistém kovošrotu :( víc jak před patnácti lety je to velká škoda .
Mám ještě v plánu tahač Tatra 815 10x10 valník který měl valníkovou část vylitou betonem jako zátěž a sloužil pro vytahování ramp , jistý člověk mi slíbil že se podívá do svého archivu starých ATM zda se náhodou v některém z nich o těchto vozech nezmiňovali . Již mám ze stejného časopisu fotografii ke zveřejnění plniče letadel LPH-CNPL 45 jednalo se o tatač 6x6 a tří osí cisternový návěs o
celkové délce 18m 45cm !!!! přitom maximální délka standartní návěsové soupravy je pouhých 16a půl metru takže to bude drobeček :wink:
Jeden plnič letadel stojí v muzeu na letišti ve Vyškově a jeden stále slouží na letišti ve Kbelích, občas je vidět na začátku letiště napravo když se jede od Proseku do Kbel. Btw. je to strašná obluda.
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

realizace modelu Tatry 148 byla pozastavena pracuje se na zcela nové budce řidiče po jejím dokončení budou aktualizovány všechny dosť vyšlé modely vozu T148
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nové modely

Příspěvek od Tomas »

Dostal jsem mail, zda by někdo neudělal tento model, tak jsem si říkal, že Ty už máš v Tatrovkách super praxi, netroufl by sis? ;-)

Obrázek

A jako bonus, kdybys nevěděl (nebo kdokoli jiný), jaké Tatry kolos udělat ;-)

http://www.davidkralik.cz/tatra/fotogalerie.htm


Jinak novinky, co jsi poslal, se budu snažit dát na stránky co nejdříve.
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tak ta trialová 813 by nemzsela být problém :wink: jen by to chtělo ještě pár foteček hlavně dedadu :wink: :lol: takže když se ještě najde pár foteček tak bych ji zařadil do červencové aktualizace spolu se sklopkou a míchačkou :wink:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Obrázek
Naposledy upravil(a) petr.truck dne 01.07.2006 17:21, celkem upraveno 1 x.
BUMBÁC
Příspěvky: 19
Registrován: 09.04.2006 19:33
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od BUMBÁC »

petr.truck píše:Obrázek
A kdy to bude zveřejněno :?:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

BUMBÁC píše: A kdy to bude zveřejněno :?:
:wink: vzhledem k tomu že bude posláno ještě dnes tak bude záležet na Tomášovy kdy přidá tyto mé modely ke stažení :wink:
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

petr.truck píše:
BUMBÁC píše: A kdy to bude zveřejněno :?:
:wink: vzhledem k tomu že bude posláno ještě dnes tak bude záležet na Tomášovi kdy přidá tyto mé modely ke stažení :wink:
No už zase mám frontu modelů jako za komančů na maso :D :D :D já vím, slibuju že jednu noc nepůjdu spát a dokud bude místo na webu, budu sekat novinky jednu za druhou 8) :D :D
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Colonel32 píše:ma to smysl, kdyz skoro nikdo nelepi?
Já pořád optimisticky věřím, že ano. A zároveň plánuju další akci lepení, viděl bych to na přelom července a srpna. Jinak na celé prázdniny je vyhlášena přestávka na LBSka, takže by se to spojilo. A taky je nutné konečně vyházet z webu ty staré podstránky o Miniboxech a dát nové.

Ale to už jsme mimo PTF téma, takže případně pokračování v "Obecné diskuzi nebo Tvorbě modelů" :wink:
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „PTF - Petr Sychra“