Modely od V. Zadáka

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
V. Zadák

Trambusy

Příspěvek od V. Zadák »

Chvili sleduji horkou debatu okolo kol aut, je to zajímavé. Ano máte pravdu, aut a kol bylo takové množství že výsledek je asi v nedohlednu. Při tvorbě modelů jsem to ani moc nezkoumal, mám pár fotek klasických MT a z toho jsem vycházel. V png souboru není takový problém vše v malování opravit, a tak si každý puntičkářský modelář může dodělat kola vlastní.
Hynek
Příspěvky: 48
Registrován: 19.04.2006 15:28
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

Nechtěl jsem to svým komentářem nijak zpochybnit, chtěl jsem to tím uznat, v roce 1988 mi bylo teprve 7, takže toho tolik fakt nepamatuju.

Btw. můžeš mi napsat kontakt, na hynda@hzspraha.cz, docela rád bych se s tebou sešel, chystám ¨knížku o hasičských tatrovkách amožná by mi mohl pomoct s nějakými materiály. Teda pokud bys chtěl :wink:
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

v pripade, ze jsou oba uzivatele na foru registrovani, mohou vyuzit sluzbu "soukroma zprava", je to lepsi, nez psat "napis mi tam a tam", protoze nezatezuje ostatni uzivatele ctenim veci pro ne naprosto bezpredmetne
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Novinky V. Zadák

Příspěvek od Tomas »

Nové modely od V. Zadáka naleznete přímo na jeho stránkách http://www.z-modely.wz.cz/ nebo u nás v "Dalších modelech". Jedná se o Tatry 815 v několika provedeních.
Naposledy upravil(a) Tomas dne 07.05.2006 10:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Nové modely od V. Zadáka najdete nyní na samostatné stránce http://www.minibox.webz.cz/V_Zadak.html a také na webu autora. Jedná se např. o autojeřáby, Tatru 815 UDS či tahač návěsů Maxi a další.

TO Martin: Cisterna zatím ne
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tatra 815 valník s rukou a přívěs

Příspěvek od Tomas »

Na webu konecne usporadane a prehledne stranky s novym modelem-pro zmenu opet Tatra 815 jako valnik s rukou a prives. Do sbirek se docela hodi. Zase nekdy...

V. Zadák
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Napadlo mě,jestli by Tatra 148 šla rozšířit o cisternu???
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Drobek
Příspěvky: 67
Registrován: 09.04.2006 19:42
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od Drobek »

Martin Happy píše:Napadlo mě,jestli by Tatra 148 šla rozšířit o cisternu???
A třeba o sněžný pluh
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

VZadak

Příspěvek od VZadak »

To není špatný návrh,teď mám ale tolik práce, že modely šly stranou. Když zase neco udělám tak si s tím musím pohrát. Snad to bude pro vás brzo.
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

A co otočná nástavba UDS a vysouvací rameno?
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Už nějakou dobu nefungují na stránkách autora odkazy na Tatru 815 sklápěč VS1 a všechny vozy Škoda kromě cisteren.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

V. Zadák napsal:

Po delší době se zase začínám projevovat novými modely,již zasílám Tatru 148. S Tatrami už končím,začíná to zavánět stereotypem a nudou,taky si nevšímám že by to někdo vůbec lepil. Zkusím pár stavebních strojů,dělám již bagr DH 112. Kdo má zájem,napíše mi jaký model by uvítal. Zamyslím se taky nad předešlými návrhy. S pozdravem VZ. Jo a ty moje stránky šly zatím stranou,budu publikovat jen na http://www.minibox.webz.cz. Časem stránky přebuduji a vylepším.
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

VZadak

Příspěvek od VZadak »

Bagr DH 112 hotov. Modelový podvozek i krabička + 3 pracovní nářadí. Putuje na web
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Další model

Příspěvek od VZadak »

Tak jsem udělal nový model a poprvé zkouším na web fora dostat obrázek. Takže pokus 1
Obrázek
VZadak
Příspěvky: 94
Registrován: 13.06.2006 19:12
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Model

Příspěvek od VZadak »

Takže úspěch :P Je to MAN bývalého Čsad Prachatice, převzatý Čsad Jihotrans. Myslím že Man se poced takže udělám malou sérii těchto aut v nejrůznějších modifikacích,bylo jich dost. Zatím nashle :wink:
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“