4. kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř
Odpovědět
mazanov
Příspěvky: 31
Registrován: 19.04.2006 08:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazanov »

Já souhlasím s Colonelem: Vybrat konkrétní vzor, důkladně jej zdokumentovat (umístění, kde jej lze omrknout, fotografie ze všech stran, případně typový výkres apod.) a následně soutěž o nejlepší ztvárnění v měřítku 1:100. "Nejlepší" zde ve smyslu A/ modelově nejvěrnější a B/ po slepení běžným uživatelem nejkoukatelnější.
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

petanus píše:Sorry, nějak jsem pozapoměl na policejního favorita, viz. viewtopic.php?t=249&start=30
Jak to vapadá, už je návodná kresba? Můžu udělat.
zatim nejsou vsechny dily... Le6n porad slibuje, porad slibuje, ze uz ty doplnky konecne najde...
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

soutěž co???????????????????????????????????

Příspěvek od Ondras »

já bych bral třeba vytvořit nějaký auto s příslušenstvím například auto kamion s návěsem v barvách nějakého wrc team k tomu wrc auto wrc stan sudy no prostě vytvořit třeba celou stáj nebo budovu s vybavením
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Chcete rozvrat? Tak klikněte.
mikyno12
Příspěvky: 83
Registrován: 04.02.2007 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: soutěž co???????????????????????????????????

Příspěvek od mikyno12 »

Ondras píše:já bych bral třeba vytvořit nějaký auto s příslušenstvím například auto kamion s návěsem v barvách nějakého wrc team k tomu wrc auto wrc stan sudy no prostě vytvořit třeba celou stáj nebo budovu s vybavením
no to by bolo celkom fajn a ten kamion by mohol mat aj otvaraci naves a tam by mohol byt priestor na prevoz toho auta
alebo F1 stajnu s formulkou a navesom a celym depom
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Re: soutěž co???????????????????????????????????

Příspěvek od Ondras »

mikyno12 píše:
Ondras píše:já bych bral třeba vytvořit nějaký auto s příslušenstvím například auto kamion s návěsem v barvách nějakého wrc team k tomu wrc auto wrc stan sudy no prostě vytvořit třeba celou stáj nebo budovu s vybavením
no to by bolo celkom fajn a ten kamion by mohol mat aj otvaraci naves a tam by mohol byt priestor na prevoz toho auta
alebo F1 stajnu s formulkou a navesom a celym depom
No já mám v kompu AUTOBUS S AUTEM RALLY CROS ALE TEN AUTOBUS NENÍ OTVÁ¨ÍRACÍ(JE UDĚLANÝ Z MODELU LUKÁŠE DVOŘÁKA) ALE MŮŽU TO DODĚLAT A JEŠTĚ MÁM KAMION GREEN DAY S NÁVĚSEM JAKO KONCERTNÍ PÓDIUM :? :lol:
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

NolthA píše:No a co takové téme železniční vozidlo :lol:

no jen žertuji .... hlasoval jsem pro nákladní vozidlo .... ty já rád takže asi tak .... s tím železničním vozidlem se jen přesvědčuji že bych mohl zkusit udělat model ... ale dejte mi tak rok dva :lol:
ježižmarja,to je nápad,i když by to mohlo být dříve[u[/u]
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Colonel32 píše:mohu-li prispet svoji troskou do mlyna, tak bych navrhoval soutez trosku jineho razu...

resilo se tu na foru, ze bychom mohli udelat profesionalne propracovanou serii modelu, ktera by byla oficialni prezentaci nasi spolecne tvorby. Navrhoval bych, aby dalsi kolo souteze byl design podvozku pro takoveto modely. Z mych rozhovoru s tomasem vyplynulo, ze s Le6novym nazvem "minimodel" uz se defacto pocita i pro novy nazev webu, takze predpokladam, ze se nic nezkazi tim, kdyz se ten napis pouzije i pro modely, pouziti / nepouziti ostatnich uz bych nechal na vas...
a jo to je taky dobrý
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

Lukas píše:co třeba budovy např.: firmu, budovu+kamión firemní k tomu
a to taky
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Mě by se líbily nějaké kamióny nebo osobáky z Dakaru
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Závoďáky atd. jsou sice atraktivní, ale celkem jinak nepoužitelný. Co takhle "normální" osobní auto? Těch moc není...

Hodně přemýšlím o Mercedesu 190ce, podklady (originální německý prospekt pro modelový rok 1991, nějakých 40 stran, náčrt, hromada různě použitelnejch fotek, varianty olakování) můžu dodat.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

Já bych to viděl na nějakou stavební (plně pohyblivou) techniku
mikyno12
Příspěvky: 83
Registrován: 04.02.2007 17:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyno12 »

podla mna by tomolo byt nieco taketo:
1. nejaka zavodna stajna s kamionom, depom a zavodakom
2. nejaka stavebna technika s niecim rozostavanym (cast domu, tatrocka bagre domiesavace a bordel okolo toho)
3. nejaky kompletny dakar tim s oddychovimi stanmi a aj so start, rampou napr.


coze nieco mozno aj ako je na http://www.p250.streetpaper.de/ , inspiracia by tam bola
mazanov
Příspěvky: 31
Registrován: 19.04.2006 08:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazanov »

A co trochu změnit kategorii a udělat soutěž na téma "Dům, ve kterém bydlím"? Ale obávám se, že autoři vystřihovánek se specializují na jednu nebo dvě kategorie, takže by to mohlo být spíš nezávisle na sobě pro dopravní techniky a pro architekty...
Uživatelský avatar
superbox
Příspěvky: 36
Registrován: 18.04.2007 13:23
Bydliště: rezkova 1667 75301 hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od superbox »

mazanov píše:A co trochu změnit kategorii a udělat soutěž na téma "Dům, ve kterém bydlím"? Ale obávám se, že autoři vystřihovánek se specializují na jednu nebo dvě kategorie, takže by to mohlo být spíš nezávisle na sobě pro dopravní techniky a pro architekty...
to je super nápad
Odpovědět

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“