4. kolo

Zapojte se do soutěže o nejhezčí model 1:100. Více informací uvnitř
Odpovědět
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

JoseFxx píše:nejak se tu zastavilo.Kdy se spusti hlasovani??Uz jsem malicko nervozni
Jelikož je zítra pátek, tak jestli vše vyjde bude hlasování spuštěno v sobotu odpoledne nebo navečer.
Můžete se těšit na novější hlasování na jeho funkci pracoval Pitris.

Moc mu děkuji
Obrázek
Obrázek
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

František píše: Jelikož je zítra pátek, tak jestli vše vyjde bude hlasování spuštěno v sobotu odpoledne nebo navečer.
Můžete se těšit na novější hlasování na jeho funkci pracoval Pitris.

Moc mu děkuji
Rádo se stalo :)
Formulář s novým hlasováním ale udělal Franta, já tam jen přidám udělátko, co bude počítat hlasy :)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Pitris píše:
František píše: Jelikož je zítra pátek, tak jestli vše vyjde bude hlasování spuštěno v sobotu odpoledne nebo navečer.
Můžete se těšit na novější hlasování na jeho funkci pracoval Pitris.

Moc mu děkuji
Rádo se stalo :)
Formulář s novým hlasováním ale udělal Franta, já tam jen přidám udělátko, co bude počítat hlasy :)
A já to bedlivě sleduji z velitelského stanoviště 8) :twisted:

Jinak jsem zvědavý jak to celé dopadne, modely jsou povedené a konkurence velká ;-)
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Omlouvám se za zpoždění, hlasování bude během dnešní noci nebo v neděli dopoledne. :roll:
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 123
Registrován: 10.04.2006 19:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Takže můžete hlasovat:

http://soutez.minimodel.cz/soutez4kolo.php

Lze hlasovat pouze jednou na 1 e-mail. Pokud je vás víc na jeden počítat - z jednoho počítače lze hlasovat maximálně 3x. Jinak prosím nehledejte nějaké skulinky jak hlasování obalamutit a hlasujte jen jednou :)

Možná bude chviličku trvat, než vám dojde kontrolní kód. Klidně ale stránku zavřete, až se vrátíte příště na http://soutez.minimodel.cz/soutez4kolo.php, bude tam zas ten formulář s kódem.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Průběžný stav hlasování k 17. 2. (bez uvedení počtu bodů):
1. LBS - Tatra 815 8x8 Wildfire
2. Petr Kudrej (Aut. pero) - Tatra 815 SPO 6x6
3. Mi-Ro - ShKH-77 Dana
4. Frenkye (FDS) - Tatra 813 RM 70
5. PM - Tatra 815 4x4.1 AWS-Program
6.-7. Ivan Chmela (Paper Case) - Tatra 815-2 4x4 valník
6.-7. Triple M - Tatra 815 6x6 S1
8. Richi - Tatra 815-260 N12
9. Lukáš Jelínek - Tatra 815 TPL 28 235 6x6.1R
10. Ondřej Sedlák - Tatra 138 - valník
11. Josef Fereš - Tatra 815 TP
12. Schroub - Tatra 815 SPO 6x6.2
PtS14
Příspěvky: 15
Registrován: 05.01.2008 23:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PtS14 »

Tomas píše:Průběžný stav hlasování k 17. 2. (bez uvedení počtu bodů):
1. LBS - Tatra 815 8x8 Wildfire
2. Petr Kudrej (Aut. pero) - Tatra 815 SPO 6x6
3. Mi-Ro - ShKH-77 Dana
4. Frenkye (FDS) - Tatra 813 RM 70
5. PM - Tatra 815 4x4.1 AWS-Program
6.-7. Ivan Chmela (Paper Case) - Tatra 815-2 4x4 valník
6.-7. Triple M - Tatra 815 6x6 S1
8. Richi - Tatra 815-260 N12
9. Lukáš Jelínek - Tatra 815 TPL 28 235 6x6.1R
10. Ondřej Sedlák - Tatra 138 - valník
11. Josef Fereš - Tatra 815 TP
12. Schroub - Tatra 815 SPO 6x6.2
Nebolo by do veci ak by sa na stránku kde je formulár dali aj fotky jednotlivých modelov + meno autora lebo myslim, že veľa ľudi ani nevie o ktorý model ide keď tam pišu body. Ak by boli v súťaži 4 modely tak je to ok ale takto strácam prehľad (myslím, že nie len ja) :roll:
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Pro 5.kolo to bude. Trvalo 4.kola než jsme našli alespoň menší způsob na kvalitní hlasování. Všichni si snad všímaté, že soutěž se kolo od kola stále zlepšuje, to je úspěch, máme dokonce i ceny pro výherce za, které jsem vděčný e-shopu http://www.svet-aut.cz kterému děkuji.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

František píše:Pro 5.kolo to bude. Trvalo 4.kola než jsme našli alespoň menší způsob na kvalitní hlasování. Všichni si snad všímaté, že soutěž se kolo od kola stále zlepšuje, to je úspěch, máme dokonce i ceny pro výherce za, které jsem vděčný e-shopu http://www.svet-aut.cz kterému děkuji.
Ano, bude vše u sebe, pod jednou adresou na jednom místě, abyste se jednoduše mohli podívat nebo překliknout na fotky modelů. Adresa už je na to připravena - http://soutez.minimodel.cz - samozřejmě tam pak najdete i doplněný souhrn aktuálního 4. kola (zatím jsou tam souhrny kol předchozích).
JoseFxx
Příspěvky: 38
Registrován: 28.08.2007 15:34

Příspěvek od JoseFxx »

Koukam ze se tu zadrhlo vlakno.Jak to se soutezi pokracuje???
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

JoseFxx píše:Koukam ze se tu zadrhlo vlakno.Jak to se soutezi pokracuje???
Provádím už jen drobné úpravy, a součty hlasů. Do konce příštího týdne se výsledky vyhlásí.
Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Tak 4.kolo je již skončeno
http://www.soutezminibox.wz.cz/4_kolo_vysledky.htm

Výhercům Gratuluji

PS: prosím všechny tři výherce o zaslání jejich adres pro odeslání výherních autobusů Mercedes-Benz Coach

Obrázek

První výherce si vybere ze tří variant provedení M-B.

Druhý výherce si vybere ze dvou variant provedení M-B.

Třetí výherce si nevybere nic, protože už nemá z čeho vybírat :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

K prekreslovanym modelum:

Autor, ktery prekresluje cizi model, by mel nalinkovat konkretni model, ze ktereho vychazi, aby se dalo snaze posoudit, jak moc prace na vozidle odvedl sam.
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

František píše:Tak 4.kolo je již skončeno
http://www.soutezminibox.wz.cz/4_kolo_vysledky.htm

Výhercům Gratuluji
Já jsem říkal, že moje modely sem tak trochu nepatří :D , ale jako hec to stálo za to. Berte to jako poučení pro příště :D :) :wink: , z papíru se dá udělat i v týhle velikosti leccos.

Tak tedy něco jako poděkování - nemám proslovy moc v lásce, protože většinou nevím, co z fleku říct:
  • kolektivu DPML konce 80. let, že vymysleli tatrabus z odpadků po přestavbách karos - ušetřilo mi to dost práce :wink: (jenom mě mrzí, že už si s tím asi nezajezdím, papíry na to sice už mám, ale vozidla nějak vymřely);
  • výrobcům autíček k vláčkům TT, že stojí za pendrek, čímž mě nezbývá než si je vyrábět sám;
  • všem, co mě kdy přesvědčovali, abych si vystřihovačky nenechával jenom pro sebe, hlavně ing. Martinovi, Yandičovi, Hupimu, TMovi, THo, OČ, JR a dalším klukům z PSHŽD & spol.;
  • těm, co kdy našli odvahu nějaký z mých modelů vůbec slepit, a těm, co si slepili tatru, obzvlášť (doufám, že to po mě už nikdo nikdy chtít nebude :wink: );
  • konkurenci, že stáli za to porazit (nebo se od nich nechat porazit, ono to vyjde nastejno);
  • a samozřejmě tady Tomášovi, Františkovi, Mírovi, Le6novi, Colonelovi a hromadě dalších fajn lidí, snad se někdy setkáme tváří v xicht :D
S modelařinou po takovým úspěchu skončit nejde, ostatně ani to nehodlám dělat - ale z titulu mý práce to budu muset opravdu hodně omezit (na volantu se kreslí blbě, a ještě když máte za zádama 50 individuí, který čekají na sebemenší chybičku v pohodlí, za kterou z vás můžou dělat beztrestně blbce...), budu rád, když dodělám to, co jsem si napsal do katalogu (a že už mi tam zbývají jenom samý jedovky :lol: např. legendární Škoda 9Tr). Snad se mi někdy i povede trefit se do soutěžního tématu...

Díky moc

P. K.

PS: Františku, rozmyslel jsem se = beru červenej (mentolku nedělají, škoda :P). Adresu máš v ICQ.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Pripajim se ke gratulacim, opravdu dobre kolo, plne kvalitnich modelu!!! Specialni gratulace pak vitezum, paradni prace panove...
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Odpovědět

Zpět na „Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100“