Modely LBS systém 1:100

Vše o modelech LBS systém 1:100
Odpovědět
faltič
Příspěvky: 170
Registrován: 01.04.2008 18:08
Bydliště: Praha 4

Re: Bonus

Příspěvek od faltič »

JanO píše:Copak, nikdo už LBS nelepí :roll: ?
Já...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Já asi zase až v prosinci :?
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Přesunutý příspěvek od bufalo1:

Po dlhom zháňani som získal od autora tohoto modelu tento pekný a celkom jednoduchý model hasičského vozidla CAS 24 Praga Golden 4*4.Sfarbenie vozidla je síce fikcia,ale beztak tieto vozidla v hojnom počte slúžia v jednotkách hasičských zborov v ČR.Na slovensku nie je ani jeden kus tohoto vozidla.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Free Image Hosting by ImageBam.com
Naposledy upravil(a) Tomas dne 21.08.2009 15:05, celkem upraveno 1 x.
bufalo1
Příspěvky: 61
Registrován: 04.08.2009 09:40

CAS 25 Tatra 815 4*4

Příspěvek od bufalo1 »

Po pár mesiacov som sa rozhodol pre tvorbu modelu vozidla CAS 25 TATRA 815 4*4 v mierke 1:100.Pre tvorbu modelu som si vybral dva odlišné typy tvorby modelov a to od autorov LBS a FDS systému.Stavba modelu bola celkom jednoduchá,pričom som mal obavy,či podvozok bude sedieť ku kabíne,ktorú som musel troška prispôsobovať.Ale podarilo sa a vytvoril som tento model v mierke 1:100.Tvorba tohoto modelu ma nadchla s toho dôvodu,pretože skutočných vozidiel tohoto typu vozidla je iba v pár kusov.V ČR je myslím si,čo viem len 2 kusy a u nás na slovensku nie je ani jeden kus tohoto druhu vozidla.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Free Image Hosting by ImageBam.com
adam
Příspěvky: 98
Registrován: 09.04.2007 18:40
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od adam »

co ze tomu autu tak "sedi" zadok je zamer?
bufalo1
Příspěvky: 61
Registrován: 04.08.2009 09:40

CAS 25 T815 4*4

Příspěvek od bufalo1 »

Áno je to zámer,pretože to tak je aj na fotke odkiaľ som mal predlohu.Ikeď mi to troška viacej "ušlo".Inak dik za ohodnotenie modelu.
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

modely LBS

Příspěvek od technik »

pro JanO
modely LBS už nelepím - DOŠLY, chybí mi pouze ty co jsou z kraje na prvních šesti fotkách LBS a marně je sháním.
tady je fotka mých mini hlavně LBS a něco pro schlazení v létě, moje úprava Pragy V3S na sypač


ObrázekObrázek
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

LBS

Příspěvek od JanO »

DOŠLY :shock: ?
Těch prvních 6 fotek už asi není k dispozici, neví někdo, co tam bylo?
Jinak velmi pěkné, já mám podstaně volnější tempo lepení :wink: .
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

chybějící modelyy LBS

Příspěvek od technik »

nezobrazují se, ale když na ni klikneš tak se otevře v samostatném okně, jinak ještě další jsou na straně 11
faltič
Příspěvky: 170
Registrován: 01.04.2008 18:08
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od faltič »

Už jsem to psal do SZ a protože jsem líný, tak to sem akorát zkopčím :D

Ale je fakt, že když se člověk podívá do historie na onu stránku jedna, tak jsou jako úplně prvé představeny modely, které se nakonec z valné většiny ke stáhnutí nenabízely.

A teď už ta kopie SZ:

Každopádně opravdu máš slepené všechny? Ta fotka možná trochu mate (taky není největší), ale nezdá se mi, že by tam byly všechny modely. Ale jak říkám, může to mást tím, že jsou tam i ostatní autoři.

Co se týče LBS, myslím, že pokud má někdo ještě nějaké modely, tak je to maximálně Tomáš (ale myslím, že by je již zveřejnil), případně někdo, kdo je získal jako bonus.

Zkus napsat do fóra, dej nějaké lepší fotky LBS kompletu a třeba se dočkáš odměny ve formě nezveřejněného bonusu.

Ale je fakt, že o LBS už nějak poslední dobou není vůbec slyšet. Víc by asi věděl Tomáš.
JanO
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Teď jsem si fotku podrobně prohlédl a vypadá to, že jsou tam opravdu všechny LBS. Tam snad chybí jen osobáky.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

V této chvíli nemám k dispozici další LBS modely, jedině snad, že bych měl někde zašitého něco zapomenutého - to nevylučuji, ale spíše by to byla asi barevná varianta již existujícího modelu příp. předělávka od jiného autora (nepočítám-li bonus modely). Pokud něco takového objevím, určitě zveřejním.

Bohužel, nepodařilo se mi již delší dobu s autorem spojit (několik měsíců), uvidíme do budoucna, třeba se něco dalšího objeví, nechci ho už uhánět, pokud bude moct a chtít, určitě se ozve až to bude možné.

K těm modelům z fotek - kdysi jsem se o tom s autorem bavil, jedná se převážně o modely, které buď zveřejňovat nechtěl (ale později jich část uvolnil - ty byly zveřejněny) nebo nebyly ke zveřejnění připravené - původně to totiž byly modely, které si stavěl autor pro sebe, takže jim chyběly věci, které jsou pro vydání modelu pro širokou veřejnost nutné.

Tak uvidíme - v každém případě se LBS systém stal jednou z nejoblíbenějších sérií na Minimodel.cz, pokračování bychom všichni uvítali ;-)
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Tatra 813/816

Příspěvek od cokapik »

taky přispěju svou troškou do mlýna dnes je to kolos , podvozek není muj napad :) puze podle fotek zkonstruován a pak tatra 816 terno obojí na podstavcích :) , přidam i další ,modelu je spousta ;)
http://img94.imageshack.us/content_roun ... c15026.jpg#
http://img63.imageshack.us/i/sdc15023.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sdc15040.jpg/
http://img214.imageshack.us/i/sdc15039h.jpg/
http://img408.imageshack.us/i/sdc15031.jpg/
krabičkový model ? to byl jen začátek !
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Re: Bonus

Příspěvek od cokapik »

faltič píše:
JanO píše:Copak, nikdo už LBS nelepí :roll: ?
Já...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
mooc povedenéé :wink:
krabičkový model ? to byl jen začátek !
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

modely LBS

Příspěvek od technik »

i když to není čistokrevná LBS (LBS-PM-09) tak se pořád lepí. Tato bude zapadat do mojí serie tatrovek od r. 1898-současnost. Foto a nákresy prvních 10 tatrovek budou brzy. Jinak dojde i na modely, které si LBS zkusmo dělal pro sebe a jsou na foto na str. 11, snad se povedou.

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LBS systém“