Modely 300dpi + modelový podvozek

Série náklaďáků TATRA i dalších značek v včetně návěsů, přívěsů apod.
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Odpovím trochu jinak - klidně to může být i 2x (nutné to není) ale byl bych rád, aby se to vešlo na jeden papír A4, na kterém to bude případně nějak odděleno, označeno co patří na krabičku a co na MP. Samozřejmě když je model rozsáhlejší než A4 tak bude na víc stránek ;-) Ještě se Ti Petře ozvu ohledně modelů soukromě na mail, ale mám toho teď v práci nad hlavu, tak možná to nebude hned.
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tak jsem připravoval další model včera jsem dokončil kabinu a nechal ji Budulmanem slepit , vše sedlo tak jak mělo a tak pracuji na dokončení podvozku . Dneska jsem s lehkým šokem zjistil že podobný model už tu je v nové aktualizaci :shock: :cry: :roll: :lol: :lol:
Malá ukázka toho na čem pracuji :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Tak modely na kterých se momentálně pracuje
Scania 140 LBS 6x4 (zelená)
Scania 141 LB 8x4 australský sklápěč
Obrázek
po dokončení plánuji Fiat řady 600 později 300- jen mě mrzí že nemám fotku valníku 8x2 s který si zahrál ve filmu Šimon a Matouš jedou na rivieru :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Dneska si můj synátor (10let) malinko hrál s kreslením které se učí na mém modelu tak vznikly zajímavé verze modelů Tatry 813 :wink: Tak se jukněte


Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

ty modré pruhy docela T813 sluší
Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

no vypadá to zajímavě :lol:


Obrázek
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

jako kulturni vlozka je to dobre, zda se ze ten clovek ma talent a do budoucna sanci se prosadit
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Gratulujem k peknému modelu ťahača. :wink: Bude k tomu i tak krásnej náves? A ješte jednou dekuji za podklady. Dúfam že se do vánoc pustím do tých modelov.
Uživatelský avatar
Tomasus
Příspěvky: 34
Registrován: 12.07.2006 14:32
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasus »

pane jo, tvůj syn ovládá AA :)
Teprve až prodáš rozpláclýho ježka za rámečkem, poznáš co je to umění...
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Frenkye píše:Gratulujem k peknému modelu ťahača. :wink: Bude k tomu i tak krásnej náves? A ješte jednou dekuji za podklady. Dúfam že se do vánoc pustím do tých modelov.
Děkuji za pochvalu .
Připravuje se návěs Zremb , Sklápěcí BBS 1stranný , 2korbový a Valníkové takže připojit bude jistě co . Problém je však s časem kterého je stále nějak málo .
Co se týče materiálů nemáš za co , sice u mě opravdu všechno ted trvá dlouho ale když nezapomenu nakonec dodám :lol: :D
Frenkye
Příspěvky: 891
Registrován: 07.01.2007 17:22
Bydliště: Presov, Slovakia

Příspěvek od Frenkye »

Tak na tie návesy sa teda veľmi teším :lol:
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Takže Scania 140 LBS 6x4 (zelená) je skoro hotová ale bohužel Petrovi o5 klekl počítač takže se její vydání trošku zdrží :(
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Chtěl sem se zepta jestli časem nebude i nějaká kapotová Scania,např T140 nebo T142.a taky jestli se předělají i nějaké starší T815,např UDS a T813 8x8 S1
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
petr.truck
Příspěvky: 232
Registrován: 12.04.2006 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od petr.truck »

Martin Happy píše:Chtěl sem se zepta jestli časem nebude i nějaká kapotová Scania,např T140 nebo T142.a taky jestli se předělají i nějaké starší T815,např UDS a T813 8x8 S1
Zdravím .
Jak zde již kolega Budulman lehce naznačil tento rok jsem měl velké problémy s mým dosluhující ... lépe řečeno přesluhujícím počítačem .
Poslední kapkou bylo když se sám od sebe vypnul zcela bez varování a již jej nikdo nezapnul .. Byl jsem skoro dva měsíce mimo jakýkoli provoz . Nakonec se ukázalo že další oprava tohoto 6let starého veteránu který byl již po několika infarktech resuscitován za velkého usilí nemá význam a náhradní díly byl problém sehnat i po bazarech . Na nový počítač finance nebyli a tak veškerá činnost zmrzla .
Na nějaký čas jsem sice měl půjčený notebook od svého bratra abych nemusel běhat po internetových kavárnách ale kreslit jakýkoli progres ohledně modelů byl zcela vyloučen pro nedostatečný kreslící program , navíc jsem stále doufal v záchranu mého veteránu.
Před 14 dny dorazil santík :lol: s velice milým překvapením a tak mám znovu na čem pracovat .

Díky tomu že jsem odesílal Budulmanovi soubor se Scanií ke kontrolnímu slepení se zachovala alespoň tato ve formátu PDF ... budu se ji snažit do konce týdne oživit dokreslit ( prozatím bude pouze ve verzi s plastickým podvozkem )

Bohužel veškeré další více či méně hotové modely jsou patrně nenávratně ztraceny .... což mne hodně štve ... bohužel jsem se neponaučil a data v počítači nezálohoval ... škoda .

O kapotové scanii 142 - 143 jsem se již zmiňoval tento model byl nakreslen s krabičkovým podvozkem čekal jsem skoro půl roku až nakreslím podvozek funkční .. který v podstatě již byl hotový .. zachránila se pouze ta verze která byla součástí zeleného modelu Scanie 140 LB

Veškeré modely které se postupně překreslovaly na plastické podvozky jsou nenávratně v čudu a s tím dobře roční práce ... včetně komunálních nástaveb a domíchávače betonu ... Zkrátka rok jsem na něčem pracoval uplně zbytečně ... Z toho plyne poučení Zálohovat Zálohovat a zase Zálohovat je lepší mít něco na třech cédéčkách než nemít to vůbec :-( otázka je do jaké míry jsem se já poučil . V každém případě do konce roku bych chtěl uvolnit onu Scanii LB 140. Co bude dál je zatím ve hvězdách .

Můj plán byl však takový kompletně překreslit veškeré mnou vytvořené modely do verze tak jak byl vydán v reedici vůz Tatra 813 TNH 4x4 . To znamená i zmiňovaný sklápěč S1 a UDS
Uživatelský avatar
Ondras
Příspěvky: 151
Registrován: 27.04.2007 19:02
Bydliště: Rajhrad

Příspěvek od Ondras »

petr.truck píše:
Martin Happy píše:Chtěl sem se zepta jestli časem nebude i nějaká kapotová Scania,např T140 nebo T142.a taky jestli se předělají i nějaké starší T815,např UDS a T813 8x8 S1
Zdravím .
Jak zde již kolega Budulman lehce naznačil tento rok jsem měl velké problémy s mým dosluhující ... lépe řečeno přesluhujícím počítačem .
Poslední kapkou bylo když se sám od sebe vypnul zcela bez varování a již jej nikdo nezapnul .. Byl jsem skoro dva měsíce mimo jakýkoli provoz . Nakonec se ukázalo že další oprava tohoto 6let starého veteránu který byl již po několika infarktech resuscitován za velkého usilí nemá význam a náhradní díly byl problém sehnat i po bazarech . Na nový počítač finance nebyli a tak veškerá činnost zmrzla .
Na nějaký čas jsem sice měl půjčený notebook od svého bratra abych nemusel běhat po internetových kavárnách ale kreslit jakýkoli progres ohledně modelů byl zcela vyloučen pro nedostatečný kreslící program , navíc jsem stále doufal v záchranu mého veteránu.
Před 14 dny dorazil santík :lol: s velice milým překvapením a tak mám znovu na čem pracovat .

Díky tomu že jsem odesílal Budulmanovi soubor se Scanií ke kontrolnímu slepení se zachovala alespoň tato ve formátu PDF ... budu se ji snažit do konce týdne oživit dokreslit ( prozatím bude pouze ve verzi s plastickým podvozkem )

Bohužel veškeré další více či méně hotové modely jsou patrně nenávratně ztraceny .... což mne hodně štve ... bohužel jsem se neponaučil a data v počítači nezálohoval ... škoda .

O kapotové scanii 142 - 143 jsem se již zmiňoval tento model byl nakreslen s krabičkovým podvozkem čekal jsem skoro půl roku až nakreslím podvozek funkční .. který v podstatě již byl hotový .. zachránila se pouze ta verze která byla součástí zeleného modelu Scanie 140 LB

Veškeré modely které se postupně překreslovaly na plastické podvozky jsou nenávratně v čudu a s tím dobře roční práce ... včetně komunálních nástaveb a domíchávače betonu ... Zkrátka rok jsem na něčem pracoval uplně zbytečně ... Z toho plyne poučení Zálohovat Zálohovat a zase Zálohovat je lepší mít něco na třech cédéčkách než nemít to vůbec :-( otázka je do jaké míry jsem se já poučil . V každém případě do konce roku bych chtěl uvolnit onu Scanii LB 140. Co bude dál je zatím ve hvězdách .

Můj plán byl však takový kompletně překreslit veškeré mnou vytvořené modely do verze tak jak byl vydán v reedici vůz Tatra 813 TNH 4x4 . To znamená i zmiňovaný sklápěč S1 a UDS
jestli máš doma ještě toho veterána možná by šel do novýho komplu hodit starej hardisk pak bysis to zálohoval
OndraS píše:I :oops: LOVE :oops: BMX
Obrázek

PLEASE STOP THE TAILWHIPS
Odpovědět

Zpět na „PTF - Petr Sychra“