Modelová železnice/ Zemi/ 1:300

Forum pro menší měřítka (1:250 - 1:300)
Zemi
Příspěvky: 22
Registrován: 17.01.2011 19:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Zemi »

Vážení a milí miniboxáci,
Bohužel jsem nucen oficiálně pozastavit vývoj modelů... Stalo se tak v důsledku série nepředvýdaných událostí na konci prázdnin. Díky stávkujícímu a čím dál omylnějšímu zestárlému notebooku jsem chtěl přesunout všechna data a s nimi i všechnu práci na modelech na notebook nový. Toto jem však již nestihl, jelikož byla na obzoru další pohroma... Malovalo se, a jak to tak bývá, tak nejen že jsem díky tomu neměl na modely čas, ale dokonce se nám při stěhování křesla (dodnes nevím jak se to mohlo stát, ale stalo se) podařilo onen notebook ze stolu smést. :( Tímto přišel o schopnoust používat polovinu klávesnice a na displeji se mi vykreslila krásná pavučina prasklinek. Harddisk se však zdá být nepoškozený, takže modely ještě budou :). A protože jsem nyní na studijním pobytu v Anglii, tak se mi nepodařilo zachránit data z notebooku před svým odjezdem. Proto nyní pozastavím vývoj, k němuž se vrátím po návratu (takže do vánoc by se mi mohlo podařit něco spíchnout...).

Vaše názory ale budu z povzdálí sledovat, takže máte-li k modýlkům něco, neváhejte a pište...

P.S.: První sérii Gbgkks s opravenými/dokončenými vraty už mám doma slepenou a budu se ji snažit zveřejnit co nejdříve... :(
Odpovědět

Zpět na „Měřítko 1:250 - 1:300 /více autorů/“