čokapik - Ferno,Scoop,nosítka /bety/

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

čokapik - Ferno,Scoop,nosítka /bety/

Příspěvek od cokapik »

Zdravím zdejší modelářskou komoru :) . Jak jsme zase tak projížděl forum, narazil jsem příspěvky, které mě už dost potěšili jednalo se o betu Sprintera ZZS HMP+vybavení od Fífy a vybavení pro HZS od Míry. Míra bohužel nečekal že by byl zájem a vybavená smazal a Fífa je poctivec a chce to dotáhnout takže rád počkám. Chtěl jsem zkusit něco svého kolem vybavení tak jsme se dal do Ferno nosítek,Scoop ram nosítek a klasických nosítek. Jak dopadl výsledek posuďte sami samozřejmně bude hodně úprav Scoop ram (modré) budou mít rám z drátku, a Ferno ("sanitkové" nosítka) snad chtějí jen vyladit abych byl spokojen. Tak snad se bude líbit . Vše v 1:100.

Foto:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Předem děkuji za veškeré připomínky, rady, návrhy a podobně. čokapik
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 810
Registrován: 14.11.2008 16:17
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od kamil »

Další pidišílenec. Ale nápad zajímavý a provedení parádní
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

Děkuji, kamile, každopádně jsem už během tvoření přišel jak a co udělat jinak třeba zrovna ty nohy Ferna.. koukám co dál za vybavení tak snad se taky bude líbit.
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Fífa Bůček
Příspěvky: 89
Registrován: 02.04.2012 17:27
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Fífa Bůček »

Pokud to jsou Ferno nosítka co jsou v ambulancích (myslím ty hlavní nosítka) tak ty mám taky, akorát trochu jinak vymyšlený :)
Bucek Paper Models
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

je to starší model Ferna, ony ty nosítka sem dělal podle pdf prospektu šlo mi hlavně o rozměry abych dodržel ale postni jestli budeš mít :) jinak jsem dával do návrhů na modely atego ZZS HMP tak bych ho pak chtěl udělat se zadním interiérem protože z fotek je krásně viditelný a tohle vše dát kolem jako dio maličké :)
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Fífa Bůček
Příspěvky: 89
Registrován: 02.04.2012 17:27
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Fífa Bůček »

Atego od ZZS HMP mám taky :) stačí jen dodělat detaily :)
Bucek Paper Models
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

Tak jestli jsi ho neposílal tak mi ho mužeš poslat na betu ať vím jestli má cenu se s tím drbat s tím mým :D a máš to i s interiérem ?
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“