Kolik modelů máte postavených?

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kolik modelů máte postavených?

Příspěvek od Tomas »

Zajímalo by mě, kolik modelů z našich stránek máte sestavených? Zda vůbec stíháte při tom opravdu obrovském množství i něco lepit nebo stahujete "jen" do sbírky?

U mě je to tak, že lepit moc nestíhám, protože k tomu ještě navíc mám i stránky :D Takže z posledních 1:100, co jsem dal dohromady, jsou to Paper Case (http://www2.shrani.si/files/papercas529002.jpg) o víkendu, kdy jsem si na ně trochu času udělal :) Kromě toho o něco dřív ještě 3x Ayats abych věděl, zda vůbec sedne a moc dalšího jsem už nestihl, snad ještě pro doplnění sbírky Tatru Jamal originál Minibox s modelovým podvozkem.

Jako další bych chtěl od každého autora něco málo slepit ;-)[/img]
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Ja mám postavených zhruba 40 modelu(minibox),dále jeden papercase a 2 richiboxy.Já vím moc toho není,ale když mám i křeslít nové modely tak to proste nestíham. :(

___________________________

Autor modelu Richibox :D
LBS
Příspěvky: 58
Registrován: 11.05.2006 07:05
Bydliště: Štramberk

Příspěvek od LBS »

Mám postaveno asi 100 modelů v různých stupních kvality (prvotní byly též krabičkové a postupně jsem přešel na složitější). 2/3 z nich jsou mé vlastní a zbytek z ABC a od WDS. Jinak mám ještě asi 100 dalších vlastních modelů neslepených. Nejvíc slepených je Dakarů, vojáků a sklápěček. V poslední době jsem dělal i nějaké nákladní veterány.javascriptemoticon(':wink:')
Wink
LBS
Miloš D.
Příspěvky: 16
Registrován: 11.04.2006 06:26
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Miloš D. »

Nemám jich moc protože stavím pouze Tatry a pak dakarské modely. Z nových modelů z tohoto webu mám zatím tři modely:
Tatru 813 od Michala Rozinka
a pak dva modely PTF - T 815 8x8 S1 a T815 NTH 6x6.
Pak mám 7 modelů 1:300 (všechno Tatry), 2 modely 1:160 z ABC a pak 30 modelů z ABC a WDS a z toho jich 12 má modelové podvozky. O víkendu přidám pár fotek do sekce Sbírka.
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Mám postaveny všechny modely,co byly uveřejněny do března.Od té doby leení modelů 1:100 stojí
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Já mám slepené zatím tohle
Obrázek
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

Martin Happy napsal:
Mám postaveny všechny modely,co byly uveřejněny do března.Od té doby leení modelů 1:100 stojí

máš i všechny LBS???
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Mathew píše:Martin Happy napsal:
Mám postaveny všechny modely,co byly uveřejněny do března.Od té doby leení modelů 1:100 stojí

máš i všechny LBS???
že se zrovna ty ozýváš :roll:
Uživatelský avatar
Colonel32
Příspěvky: 321
Registrován: 09.04.2006 23:42

Příspěvek od Colonel32 »

jj, to je jak v tom vtipu, jak Mathew slepil vsechny modely od LBS...
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Příspěvek od JanO »

Já se řadím mezi syslitele modelů :twisted: . Štosuji to do šuplíku, občas něco vytáhnu a složím. Ten Sentinel vypadá dobře, asi ho tam taky přihodím :wink: .
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Mathew píše:Martin Happy napsal:
Mám postaveny všechny modely,co byly uveřejněny do března.Od té doby leení modelů 1:100 stojí

máš i všechny LBS???
Ony snad v březnu byly některé LBS???Tak ty nemam,mam jen Macíka od LBS a taky nema spidibox 01
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Mathew
Příspěvky: 220
Registrován: 02.06.2006 20:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od Mathew »

Jé, promiň, já to splet :( Ty si napsal: Mám postaveny všechny modely,co byly uveřejněny do března.Od té doby leení modelů 1:100 stojí

Napsal si to dobře, ale já sem slovo ...co byly uveřejněny DO března... přečet jako OD března, tak se fakt omlouvám, že tě tady buzeruju :oops:
Uživatelský avatar
Martin Happy
Příspěvky: 1179
Registrován: 09.04.2006 18:28
Bydliště: Plzeň, Praha

Příspěvek od Martin Happy »

Mathew píše:Jé, promiň, já to splet :( Ty si napsal: Mám postaveny všechny modely,co byly uveřejněny do března.Od té doby leení modelů 1:100 stojí

Napsal si to dobře, ale já sem slovo ...co byly uveřejněny DO března... přečet jako OD března, tak se fakt omlouvám, že tě tady buzeruju :oops:
V poho,hlavně,že se to vysvětlilo
Spoluautor TripleM, autor LBS-MTX, Spoluautor Rally Legends
Většinu peněz nacpu do skutečného auta a sbírky WRC
Obrázek
Uživatelský avatar
Dominik
Příspěvky: 55
Registrován: 21.06.2006 15:22
Bydliště: Slovakia-Spišská Nová Ves

Příspěvek od Dominik »

92 modelov-1:300 :wink:
68-.-.-.-.-.-.-. Osobnich Automobilu
8) :lol: :shock:
JanO
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.05.2006 11:38

Stavitelé

Příspěvek od JanO »

Malá otázečka: kdy ty modely vlastně lepíte? Já jsem po-pá v práci, takže mi zbývají jen víkendy a to ještě jen dopoledne. Moc toho tedy nevyprodukuji.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“