Aircraft – letecká technika 1:100

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Jennik
Příspěvky: 4
Registrován: 30.04.2014 11:31
Bydliště: Praha

Aircraft – letecká technika 1:100

Příspěvek od Jennik »

Kromě práce na Zlínu Z43 a Eurocopter EC135 jsem si postupně rozdělal další modely letecké techniky a mám takovou ambici si postupně vyrobit další atraktivní letadla a vrtulníky, se kterými se potkáme v Česku a na Slovensku.

Připravil jsem pár dalších obrázků z vývoje a zároveň bych poprosil ostatní, ať se připojí s odkazy na stažení nebo prodej dalších modelů letecké techniky v měřítku 1:100 jako inspiraci i přehled, co je dnes již dostupné.

Let L-410 UVP
Moje nejmilovanější letadlo československé produkce, létající v armádních i civilních službách po celém světě. Uvažuji ještě nad detailnějším tvarem trupu pro náročnější modeláře.
Obrázek

Zlín Z142
Po cestovní Z43 přijde na řadu i jeho menší bráška určený pro sportovní létání a výcvik. Létá dokonce i v Armádě České republiky.
Obrázek

Let L–200 Morava
Bezesporu nejhezčí éro vyrobené v Československu. Dodnes létá. Motory budu muset zcela předělat.
Obrázek

Bell 412
Velmi hrubý začátek dalšího vrtulníku, který létá ve službách PČR.
Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

krasný model vrtulníku, mi bude asi nejmilejší. Jinak bude v plánu i jiné helikopotvory
Obrázek
jyrka
Příspěvky: 540
Registrován: 12.06.2010 15:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od jyrka »

Na letadélka se těším. Už nějaké mám.
cokapik
Příspěvky: 69
Registrován: 06.12.2010 21:50

Příspěvek od cokapik »

Tak na bell se těším, budou barvy PČR ?
krabičkový model ? to byl jen začátek !
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“