Duben 2020

faltič
Příspěvky: 170
Registrován: 01.04.2008 18:08
Bydliště: Praha 4

Re: Duben 2020

Příspěvek od faltič »

Chlapci ono co si budeme povídat, autorsky nově už tvoří pouze jeden člověk, a to Frenkye s občasným (sem tam výročním) přispěním Ľuba, občas si k stovce (tak jednou za rok) od velkých modelů odskočí Franta Sochor. A posledním kreslícím mohykánem je Michal, i když ruku na srdce, on někdo pamatuje, kdy od něj byla naposledy k dispozici nějaká setina (já mám od něj model loni ze srazu)? :D A zapomněl jsem na Petra K. a jeho autobusy, ale to nejsou stovky, to mě omlouvá :lol:

Opravte mě, pokud se mýlím, či jsem na někoho zapomněl. Sakra, ještě praotec Minibox, ale tři auta za dva roky se taky nedají moc počítat ;)

Edit: jsem idiot, plánuju v autorově městě výstavu a ve výčtu na něj zapomenu? Neomluvitelné! Takže pravidelně tvořícím je samozřejmě ještě Technik (aka JJM46).
Naposledy upravil(a) faltič dne 19.04.2020 15:15, celkem upraveno 1 x.
Jarík26
Příspěvky: 4
Registrován: 09.01.2020 18:14
Bydliště: Zvolen

Re: Duben 2020

Příspěvek od Jarík26 »

A co R & P Models tí sa nepočítajú ?
faltič
Příspěvky: 170
Registrován: 01.04.2008 18:08
Bydliště: Praha 4

Re: Duben 2020

Příspěvek od faltič »

Jarík26 píše: 13.04.2020 10:50 A co R & P Models tí sa nepočítajú ?
Byli myšleni převážně autoři, kteří tvořili pod hlavičkou Minimodelu či se k němu nějakým způsobem hlásili či hlásí (a Minibox jako prapůvod stovek). Tvořících autorů jako R&P (což mimochodem jsou taky 87) je samozřejmě víc.
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Duben 2020

Příspěvek od Le6n »

Zas na druhej strane, tolko modelov co mame k dispozicii - od original WDS az po Minimodely, to nikto nepostavi do konca zivota. Uz som to tu parkrat sluboval ale myslim, ze teraz postupne pustim vsetko, co som nakreslil, plus noveho RedSiouxa. Ale urcite bez casoveho horizontu :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
LuPa
Příspěvky: 126
Registrován: 30.09.2018 13:35
Bydliště: Bratislava

Re: Duben 2020

Příspěvek od LuPa »

Dokokncene Volvo FH16 od FDS s mojimi upravami,dakujem tvorcom za paradnu zabavu. ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Duben 2020

Příspěvek od Le6n »

LuPa píše: 15.04.2020 19:23 Dokokncene Volvo FH16 od FDS s mojimi upravami,dakujem tvorcom za paradnu zabavu. ;)
Nadhera, pane!!! Interier bol tvoj, alebo original?
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
LuPa
Příspěvky: 126
Registrován: 30.09.2018 13:35
Bydliště: Bratislava

Re: Duben 2020

Příspěvek od LuPa »

Dakujem :)
Interier je original sucast modelu.Ja som len volant rozdelil na veniec a ten stred a stredovy tunel vyrazne znizil.Teraz uz viem,ze by si to zasluzilo doplnit ten interier o dalsich par drobnosti.
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

Re: Duben 2020

Příspěvek od technik »

ahoj,
nechci se vnucovat a míchat do vaší debaty protože do týmu Minimodel nepatřím a nemohu se srovnávat s Frenkym nebo Michalem co do počtu a kvality modelů, ale mých cca 250 modelů snad taky nějak přispívá do této kategorie. Modely jsem dříve posílal admin fóra, ale od jeho útlumu jsem dával modely sem a každý kdo měl zájem a ozval se mi model dostal e-mailem a tak to asi zůstane do doby než mi klekne můj pc. Posledních pár modelů jsem dával i na FB, protože se mi zdálo, že toto forum taky asi zanikne (díky nepřehlednému FB), ale snad se udrží.
mbactros
Příspěvky: 1004
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Re: Duben 2020

Příspěvek od mbactros »

ako, ze nepatris? team tvoria ludia a o ludoch to je... :)
https://www.minimodel.sk/sk/o-nas/minim ... iri-mar-cr
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Duben 2020

Příspěvek od Le6n »

Technik: Ake vnucovanie? Vsetci sme jedna parta blaznov (ja tam tiez v tom zozname nefigurujem, ale o to vobec nejde), ktori miluju tie nase miniaturne krabicky. A ci tvoris, alebo lepis, alebo len proste obdivujes, ja v tom rozdiel nehladam...
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
mbactros
Příspěvky: 1004
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Re: Duben 2020

Příspěvek od mbactros »

Le6n, ak mas zaujem, staci nam s Frenkyem poslat mail a posleme dotaznikove otazky, v tom obdobi, ako sme davali dokopy tieto profily minilepicov, tak si aktivny nebol...ono si mensou ci vacsou pauzou prejde kazdy, zivot prinasa rozne obdobia... ;)
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Duben 2020

Příspěvek od Le6n »

Vpohode, ako som pisal, o miesto v zozname nejde. Dodnes som ani nevedel, ze nejaky existuje. Som rad, ze fungujete, ze komunita zije, ze sa niekto snazi. Kazdy jeden je inspiraciou.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
technik
Příspěvky: 495
Registrován: 12.02.2007 15:25
Bydliště: Louny

Re: Duben 2020

Příspěvek od technik »

pardon, asi jsem to "nepatřím do týmu" blbě formuloval. Vím, že Frenky má na svých stránkách seznam týmu autorů modelů, mám i jeho krásnou plaketu co dělal pro výstavu Žatec, ale měl jsem na mysli "tým" co provozuje a drží stránky Minimodel. Nemám ani tušení jak provoz a údržba, finance takových stránek fungují, ale přesto mi mrzelo rozdělení na .cz a .sk, ale asi to jinak nešlo. Pokud jde proto o modelaření budu dál něco kreslit.

moje Fauna, chybí ještě hodně doplňků a pak se dám do kabiny
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
LuPa
Příspěvky: 126
Registrován: 30.09.2018 13:35
Bydliště: Bratislava

Re: Duben 2020

Příspěvek od LuPa »

Zaujimavym smerom sa vydala tato debata ale neskutocne ma to potesilo :D .Pekny rozhovor s Technikom,super.A ako tu bolo spomenute, vsetci co sme tu prihlaseni a aktivne sa nejako prejavime (nie negativizmami a hadkami) sme jedna partia co sa vzajomne doplname.CI uz tvorbou modelov alebo ich lepenim, je to super a ja sa teim z kazdeho podnetneho prispevku, okrem peknych modelov samozrejme.Za ktore ich tvorcom moc dakujem ;) Nech nam zije tato paradna zabava aj ked uz teraz je jasne ze kazdy pozadovany model asi v tomto zivote nezlepim(e),ze? ;)
Uživatelský avatar
LuPa
Příspěvky: 126
Registrován: 30.09.2018 13:35
Bydliště: Bratislava

Re: Duben 2020

Příspěvek od LuPa »

...Technik,ten Faun vyzera velmi zaujimavo
Zamčeno

Zpět na „2020“