Nova Tatra 111

Krásné modely od Le6na / Dark Towera (1:100, 1:300)
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Bohužel sám vám nemám co nabídnout, ale dovolil jsem si sosnout vaši TAtru 111 Africacorps. Je mi pouhých 35 let a už jsem pár modelů slepil a leccos viděl ale něco tak pěkného snad ani ne. Těsím se až to tisknu a spatlám. Určitě se pochlubím výsledkem. Zatím nashle a mnoho úspěchů u další tvorby. Curly z Chebu.
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Tomas píše:Bohužel sám vám nemám co nabídnout, ale dovolil jsem si sosnout vaši TAtru 111 Africacorps. Je mi pouhých 35 let a už jsem pár modelů slepil a leccos viděl ale něco tak pěkného snad ani ne. Těsím se až to tisknu a spatlám. Určitě se pochlubím výsledkem. Zatím nashle a mnoho úspěchů u další tvorby. Curly z Chebu.
Hmmmm, potesi. Mozna jednou budou i nejake fotky.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

Tuto Tatru som sa rozhodol stavat aj ja a chcel by som do nej spravit interier ...vytlacil som si preto 2x kabinu a idem to vyskusat-potom sem hned hodim aj fotky...Dufam ze sa mi to podari...Neskôr by som chcel spravit aj vsetky modely od DarkTowera...Wartburg uz mam...dalej budu asi nasledovat 1:300-vky
Dufam ze pre mna pripravis bonus (ked zlepim vsetky tvoje modely) ako si slubil vo vlakne slepenych modelov DJ Patyzonovi a Mírovi :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Ryderko píše:Tuto Tatru som sa rozhodol stavat aj ja a chcel by som do nej spravit interier ...vytlacil som si preto 2x kabinu a idem to vyskusat-potom sem hned hodim aj fotky...Dufam ze sa mi to podari...Neskôr by som chcel spravit aj vsetky modely od DarkTowera...Wartburg uz mam...dalej budu asi nasledovat 1:300-vky
Dufam ze pre mna pripravis bonus (ked zlepim vsetky tvoje modely) ako si slubil vo vlakne slepenych modelov DJ Patyzonovi a Mírovi :)
No samozrejme som zvedavy, ako ti vyjde Tatrovka s interierom, velmi ma to zaujima. Co sa tyka bonusoveho modelu - nieje problem, DJ Patyzon a Mira uz svoj dostali :)
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

To som zvedavy aj ja....Len skoda ze mi to ide tak pomaly...Chcel by som spravit aj detailnejsi motor ale neviem neviem...Ked sa nepodari tak aspon splasticnit tie vrtule ci co to tam je :D myslim zduplikovat diely...
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Ryderko píše:To som zvedavy aj ja....Len skoda ze mi to ide tak pomaly...Chcel by som spravit aj detailnejsi motor ale neviem neviem...Ked sa nepodari tak aspon splasticnit tie vrtule ci co to tam je :D myslim zduplikovat diely...
Ja som to tiez tak spravil. Vzdy si tlacim model dvojmo a co sa da, robim plasticke...
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

A tady je bonusový model
T141
Obrázek Obrázek Obrázek

Udělal jsem jen pár drobných úprav.
Plastická zadní kola a rezervy, plastická žebra na korbě, vyříznutá zadní světla a SPZ.
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

Tý vole :shock: Tak toto je ten bonusovy model !!! Tak to idem rozhodne hned teraz lepit...Nech uz mam tu afrika korpsku hotovu aby som mohol zacat dalsie DarkTowerovky :lol: Len skoda ze mi to tak dlho trva...neviem cim to bude... :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Tatra je nádherná, doufám že bude i ke stažení, někdy i pro ostatní. V poslední době nemám na modely moc času, spousta práce a domů chodím dosti pozdě. Jinak bych sestavil i já nějaké ty modely od Le6na :wink: . Zkusím stím něco napravit. Afriku již mám, a nějaké ty 300 taky, tak to zkusím dohnat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

František píše:Tatra je nádherná, doufám že bude i ke stažení, někdy i pro ostatní. V poslední době nemám na modely moc času, spousta práce a domů chodím dosti pozdě. Jinak bych sestavil i já nějaké ty modely od Le6na :wink: . Zkusím stím něco napravit. Afriku již mám, a nějaké ty 300 taky, tak to zkusím dohnat.
Franto, ta Tatrovka urcite nebude k dispozici nejblizsich 6 mesicu. Fakt tezce nestiham a sem ve skluzu temer ve vsem. Takze zatim jen jako bonus i to za specialnich podminek, ktere se domluvi pred zaslanim modelu. V posledni dobe se tady na webu vyprofilovalo nekolik skvelych autoru modelu, takze modelari furt maji co stavet a nejspis se nikdo nezlobi (nevadi mu to, nejni to az tak zhavy), kdyz ja zas 'pauziruju' jak rikaval Colonel.
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

Takze konecne mozem vyhlasit : H O T O V O :D
Obrázek Obrázek

Skusal som fotit interier ale moc mi to neslo tak vam ho ukazem aspon takto :
Obrázek Obrázek

Plasticke vrtule v motori :
Obrázek Obrázek

Plachta a plasticke stierace :

Obrázek Obrázek

Stavalo sa to dobre len som na to nemal cas...Najhorsie sa robili skla...A podla toho to aj vyzera :roll: Ale som stastny ze som to dokoncil aspon takto :) Myslim ze to nie je najhorsie a mam z tohto modelu velku radost...
Obrázek
Uživatelský avatar
Le6n
Příspěvky: 373
Registrován: 12.10.2006 13:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Le6n »

Vynikajuce, klobuk dolu!!! Skoda len ze ked si sa uz takto vyhral s interierom, sa ti nechcelo spravit aj plasticke profilovane zadne kolesa... Ale inak fakt sila!!!
Obrázek
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

Diky...dobre sa pocuvaju chvaly :D No nad tymi kolesami som rozmyslal ale nakoniec som to nechal tak...Mozno keby boly nakreslene uz v modely tak ich spravim ale rucne sa mi to nechcelo robit...Mozno na dalsom modely... :wink: Dnes som si vytlacil Oshkosh M-911 od "Mi-ro" ktory nie je este k stianhutiu a ten model obsahuje tieto kolesa...V 1:100 som to este nerobil tak neviem ako mi to pôjde...Dufam ze dobre... :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

Ryderko píše:... Oshkosh M-911 od "Mi-ro" ktory nie je este k stianhutiu a ten model obsahuje tieto kolesa...V 1:100 som to este nerobil tak neviem ako mi to pôjde...Dufam ze dobre... :wink:
Kuk na foto
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 1103
Registrován: 10.04.2006 18:54
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od František »

Fota převzaty z fóra http://www.liaz.cz

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Co takle novou tatru i se sudy? :wink:
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Minimodel - Dark Tower“