MR-RT serie, Sestava Eurovia

Ostatní modely 1:100
Odpovědět
Uživatelský avatar
Budulman
Příspěvky: 308
Registrován: 25.06.2006 10:16
Bydliště: Kostelec na Hané

Příspěvek od Budulman »

Asi se dám na včelaření
Všechny moje fotky podléhají autorskému právu a nelze je bez povolení dále šířit
adam
Příspěvky: 98
Registrován: 09.04.2007 18:40
Bydliště: Stará Turá, SR

Příspěvek od adam »

:shock: :shock: :shock: tisko zavidim...fakt krasa
mbactros
Příspěvky: 1004
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Ale no, ja som to sem dal, aby som Vas navnadil, tieto modely maju vyhodu, ze si ich kazdy vie vytlacit viackrat, takze sa moze vselico skusat. Ja som vyskusal a celkom to vyslo, to neznamena, ze ma niekto netromfne, keby napriklad Míra vedel kreslit v Corely, tak asi by som potom ja isiel do modelarskeho dochodku a mozno by som zacal chodit na ryby, niekedy je ten clovek neskutocny. Samozrejme dakujem za uznanie, aj vy ste mna povzbudili do dalsej prace, ale urcite aj vy staviate pekne modely a ide o to, aby ste z toho mali radost. Inac Budulman, tou hlaskou si ma zabil, hrozne sa z toho smejem, ale pozor, nie vysmievam, aby to bolo spravne pochopene teda.
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

No Ľubo tak za ten valec posielam tleskáča..som zvedavý čo urobiš s tatrou:)Len tak ďalej
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
Pavel K
Příspěvky: 9
Registrován: 07.04.2008 12:11
Bydliště: Hronov

Příspěvek od Pavel K »

Smekám před tvými schopnostmi.... :oops:
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

VV 100

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Tak konecne jsem se dostal ke staveni, a tady je moje verze VV-100, ale potom co jsem videl verzi mbactros tak kam se hrabu.

Obrázek
Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 529
Registrován: 13.09.2006 22:51
Bydliště: Brandýs n/L - Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míra »

VV 100 Eurovia + upravený od Luba-včetně interieru

Obrázek

Obrázek Obrázek
[url=http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/][img]http://www.maurice_freedom.websnadno.cz/muj_banner0.jpg[/img][/url]
mbactros
Příspěvky: 1004
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

Vazeni priatelia, po dohode s Michalom davam k dispozicii sadu doplnkov na valec VV 100. Upraveny stroj mozte vidiet v mojom a uz aj Mírovom podani, ja stale len tak nieco nakreslim a Míra to aj tak stale zlepi... :lol: Takze ak mate niekto o sadu zaujem, ozvite sa na moj mail mbactros@azet.sk , ja Vam ju zaslem. Pozor!!! Na poskladanie modelu potrebujete originalnu vystrihovacku, ja dodavam iba doplnky, a kedze valec sa dal ziskat iba do konca maja 2008, poprosim iba zaujemcov, ktori tento model uz maju. Samozrejme pri stavbe nemusite pouzit vsetky doplnky a narocnost stavby si mozete zvolit sami.
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 22
Registrován: 30.07.2007 21:29
Bydliště: Bečváry

Příspěvek od Chimenes »

Sestava Eurovia Mi-Ro+Richi - Tatra 815 TP 6x6
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vlastimil Pojman
Příspěvky: 49
Registrován: 10.02.2008 21:39
Bydliště: Fredericton, New Brunswick, Kanada (Cheb, Lovosice)

Příspěvek od Vlastimil Pojman »

Tak tuto tatru jsem jeste nedostal, doufam ze si ten valec budu moc doplnit. Vypada to skvele.
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Vlastimil Pojman píše:Tak tuto tatru jsem jeste nedostal, doufam ze si ten valec budu moc doplnit. Vypada to skvele.
Ahoj,promiň,nejak sem se tady neukazoval,mal sem hodne práce.Tatru poslem,to je jasný,stejne tak jako i podval pro Chimenesa jen doopravdy nebylo moc času.Omlouvam se vsem komu sem neposlal dalsi modely...
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 22
Registrován: 30.07.2007 21:29
Bydliště: Bečváry

Příspěvek od Chimenes »

to Richi:
Ahoj,
nevadí, mám toho teď dost rozdělaného takže podvalník budu začínat přibližně na konci září...
Jinak k válci i k tatře nemám žádné výhrady - díly sedí naprosto přesně, krásné oddychové lepeníčko. Těším se na další kousky :twisted:
Uživatelský avatar
Richi
Příspěvky: 368
Registrován: 29.04.2006 15:23
Bydliště: Trhovište/Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richi »

Dekuji i tobe Chimenes i ostatním kdo to uz slepil a podekujte take Michalovi on ma tom taky zasluhu a nebojte se pripravujeme pro Vás další novinky tak zase nekdy..ahoj
Obrázek

DRAWING: MAN TGS 8x8 Hasiči
CONSTRUCTING: SCANIA Doprastav
Uživatelský avatar
Ryderko
Příspěvky: 50
Registrován: 27.12.2007 01:36
Bydliště: Topoľčany

Příspěvek od Ryderko »

Valec aj s doplnkami od mbactrosa. Zabudol som dolepit stierace ktore som odrezal aj s oknami... Dezen mozno este dolepim ale spomenul som si nan az ked som uz mal nalepene kolesa :oops: . A mam este jednu otazku na Richiho ze ci dostanem aj ja Tatru ked som valec zlepil az teraz.
Obrázek
Obrázek
mbactros
Příspěvky: 1004
Registrován: 24.08.2007 22:32
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od mbactros »

To Ryderko: iba jedna pripomienka - pred nalepenim folie si mohol zaretusovat ramy okien, teraz to dost svieti, ale inac parada!
To Richi: ked sa to tu uz riesi, ja som po valci tiez este ziaden dalsi model nedostal, predpokladam ze ma nasledovat TP-cko, tak mozem ho ocakavat? Vdaka :wink:
Lubo-mbactros-BUCOBOX
Odpovědět

Zpět na „Všechny další modely - všichni další autoři“