Stránka 1 z 1

www.minibox.webz.cz - ukončení aktualizací

Napsal: 08.06.2010 16:15
od Tomas
Od 1. 6. 2010 JIŽ NENÍ A NEBUDE aktualizován web minibox.webz.cz, veškeré aktualizace budou již jen na minimodel.cz Ono to tak již chvíli funguje, k dnešku dochází k "oficiálnímu" ukončení minibox.webz.cz

Zároveň byla vytvořena kopie tohoto webu, která je umístěna pod doménou http://old.minimodel.cz. Tato kopie zůstane funkční do té doby, než bude vše převedeno pod nový systém a také ji budu postupně procházet a upravovat případné nefunkční odkazy apod., na webz už to zůstane tak jak to je.

Důležité je, že nyní jsou všechny modely a stránky na naší vlastní doméně a to bez omezení dané webhostingem zdarma. To znamená, pokud byste se odkudkoliv (nejen z našeho fora) dostali k nefunkčnímu odkazu, vedoucímu na minibox.webz.cz, zkuste si v adrese místo "minibox.webz" zadat "old.minimodel" a odkaz by měl být funkční. Taktéž budou upraveny veškeré odkazy z minimodel.cz tak, aby vedly na kopii webu a ne na webz.cz.

Takže nyní již vše pod doménou http://www.minimodel.cz

Napsal: 04.04.2013 20:45
od Tomas
Modely ze starého webu www_minibox_webz_cz ke stažení v jednom souboru (tak jak bylo uloženo na ftp, netříděno). Obsahuje 99% původních modelů, je možné že tam nějaký jednotlivý soubor chybí případně je navíc, ale to už opravdu řešit nebudeme.

Prostě stáhnete jeden soubor místo desítek až stovek souborů a v klidu si to proberete - promažete v PC.http://old.minimodel.cz/downloads/Minib ... modely.rar