MUV 69

Návrhy na nové modely, modelářské akce, postupy a rady pro tvorbu modelů a pro sestavování - lepení modelů atd.

Moderátor: Martin Happy

Odpovědět
Uživatelský avatar
petanus
Příspěvky: 37
Registrován: 21.06.2006 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

MUV 69

Příspěvek od petanus »

Kolegové, existuje solidní model MUVky 69 (měřítko od 1:87 do 1:120)? Prostě ho potřebuju a jestli není tak ho udělám. Měl by případně někdo použitelné fotky ke stavbě? Níže převzatá z webu Stránky přátel železnic. Díky
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
Tomas
Site Admin
Příspěvky: 1311
Registrován: 08.04.2006 23:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas »

Obrázek

Foto zapůjčeno z K-reportu, najdeš to v sekci papírové modely, 3. 1. O jiných bohužel nevím.
Uživatelský avatar
petanus
Příspěvky: 37
Registrován: 21.06.2006 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petanus »

Tomas píše: Foto zapůjčeno z K-reportu, najdeš to v sekci papírové modely, 3. 1. O jiných bohužel nevím.
No jo, asi stárnu že sem to přehlídnul... :(

Nicméně stále platí dotaz na technické detaily (typový výkres už mám). Budu dělat modelový podvozek, možná i interiér. Kdyby někdo chtěl konkrétní model (verze, číselné označení, barva, vybavení...), fotky na mě.
Uživatelský avatar
Automaticke_pero
Příspěvky: 490
Registrován: 10.04.2007 21:55
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Automaticke_pero »

Bacha na typák, na netu koluje výkres nerealizované verze Motorového útočného vozíku, má z čelního pohledu zešikmené stěny boudy.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Uživatelský avatar
petanus
Příspěvky: 37
Registrován: 21.06.2006 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petanus »

Automaticke_pero píše:Bacha na typák, na netu koluje výkres nerealizované verze Motorového útočného vozíku, má z čelního pohledu zešikmené stěny boudy.
Díky za info, typáky mám oba 8)

Když dojde k realizaci, můžu mít v průběhu stavby dotazy a kritiku? Více SZ. Díky
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů“